EaseUS świętuje 13. urodziny i rozdaje prezenty

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
EaseUS-13-Urodziny.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I tu info:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
A nie widziałem - na urlopie siedzę w Pieninach i tylko ze smartfonen. Trochę więc czuję się usprawiedliwiony. :)
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Prawda jest taka że część pierwsza to żaden konkurs tylko promocja, część trzecia to żadna promocja tylko konkurs, a część druga powinna się znaleźć w zniżkach na programy czyli tu https://programyzadarmo.net.pl/forums/hot-deals-czyli-zniżki-na-gry-i-programy.45/ czego żaden ekspert ani zasłużony tam jeszcze nie umieścił i ja naprawdę nie wiem dlaczego. :smutny
Powyższym ogłaszam konkurs na Programy Za Darmo pod tytułem "Kto pierwszy ten lepszy".

Zwycięzcy życzę wielu sukcesów w dalszej działalności... etc.


Ps. Błędy popełniamy wszyscy bez wyjątku, argumentacja jednak... :facepalm
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Powyższym ogłaszam konkurs na Programy Za Darmo pod tytułem "Kto pierwszy ten lepszy".
Ale ten konkurs trwa tu od zawsze. Ja najczęściej w nim przegrywam. :) Muszę uczciwie też przyznać, że choć doceniam starania, to jednak najczęściej nagradzam efekt.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Prawda jest taka że część pierwsza to żaden konkurs tylko promocja, część trzecia to żadna promocja tylko konkurs, a część druga powinna się znaleźć w zniżkach na programy czyli tu https://programyzadarmo.net.pl/forums/hot-deals-czyli-zniżki-na-gry-i-programy.45/ czego żaden ekspert ani zasłużony tam jeszcze nie umieścił i ja naprawdę nie wiem dlaczego. :smutny
Powyższym ogłaszam konkurs na Programy Za Darmo pod tytułem "Kto pierwszy ten lepszy".

Zwycięzcy życzę wielu sukcesów w dalszej działalności... etc.


Ps. Błędy popełniamy wszyscy bez wyjątku, argumentacja jednak... :facepalm
Masło maślane :facepalm
Tak są trzy części, pierwsza to koło fortuny itd" jak kto rozumie i temat umieszczony w swym miejscu.:do jutra
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Temat zostaje, nic się przecież nie stanie.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Synuś nie dość że wszedłeś z buciorami w promocję podaną prezeze mnie ,to jeszcze pyskujesz i wypisujesz głupoty!!!
Frustracje zostawia się w domu a na forum piszemy poprawnie.
 
Do góry