Narzędzia EaseUS Partition Master Professional za darmo

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
14
niestety wg chatu easeus liczba aktywacji osiągnęła maksimum , więc podany kod giveaways już nie działa
 

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
14
jako ciekawostkę podam info., że po interwencji i reklamacji w easeus.com po 10 godzinach otrzymałem odpowiedź na email i nowy kod który bez problemu aktywował program
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25043
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25043
Miasto
Trololololo
A ten piętro wyżej z tym samym kluczem to skąd się wziął?
Post wyżej prowadził do strony technocoś tam, po zweryfikowaniu okazało się że jest to również ta sama promocja ale z racji tego że @angellomichel387 pisał na czacie o utraconej/skasowanej partycji to postanowiłem że edytuję post usera @Niejaki i wstawię screena z numerem seryjnym i instalatorem.Na forum masz naprawdę długi staż więc wypadałoby korzystać z wyszukiwarki.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33959
Post wyżej prowadził do strony technocoś tam, po zweryfikowaniu okazało się że jest to również ta sama promocja ale z racji tego że @angellomichel387 pisał na czacie o utraconej/skasowanej partycji to postanowiłem że edytuję post usera @Niejaki i wstawię screena z numerem seryjnym i instalatorem.Na forum masz naprawdę długi staż więc wypadałoby korzystać z wyszukiwarki.
Post wyżej prowadził do strony technocoś tam, po zweryfikowaniu okazało się że jest to również ta sama promocja ale z racji tego że @angellomichel387 pisał na czacie o utraconej/skasowanej partycji to postanowiłem że edytuję post usera @Niejaki i wstawię screena z numerem seryjnym i instalatorem.Na forum masz naprawdę długi staż więc wypadałoby korzystać z wyszukiwarki.
Jeśli zwracasz komuś uwagę to przynajmniej postaraj się być obiektywnym.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10005
Reakcje/Polubienia
10639
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jest double to se wrzucę triple i będzie triple-double (NBA) :klawik
 
Do góry