Backup EaseUS Todo Backup Home za darmo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Camel1965 napisał:
Jeśli ktoś inny podaje linki do stron z opisem to krytykujesz a jeśli podajesz je sam to według ciebie jest dobrze.
Wyluzuj trochę bo ci się procesor przegrzeje a do 5-ciu gwiazdek jeszcze daleko!
:szydera
Siema stary nowy kolego :dziwak
To ty trochę wyluzuj i nie śpij przy kopie bo widzę że co raz gorzej z tobą.
:szydera
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
EaseUS Todo Backup Home 9.0

tbh-giveaway.png



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Dlaczego tego programu nie da się aktywować? Po wpisaniu kodu licencyjnego wyświetla się komunikat: "Aktywacja nie powiodła się. Twój kod licencyjny był wcześniej używany. Proszę wprowadzić prawidłowy kod licencyjny".

Czyli zostaje mi zaledwie trial na 30 dni.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
mar.743 napisał:
Dlaczego tego programu nie da się aktywować? Po wpisaniu kodu licencyjnego wyświetla się komunikat: "Aktywacja nie powiodła się. Twój kod licencyjny był wcześniej używany. Proszę wprowadzić prawidłowy kod licencyjny".
Czyli zostaje mi zaledwie trial na 30 dni.
Hej... Faktycznie wczoraj i przedwczoraj nie dało się aktywować i wyświetlała się ww. informacja. Dzisiaj aktywacja otrzymanym kodem powinna odbyć się bez problemu. Widać maile do supportu okazały się skuteczne. :ok Licencja bezterminowa.
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Tak, dzisiaj udało mi się aktywować program. Jednak nie wiem czemu, program ma problem z wygenerowaniem odpowiedniej miniatury na pulpicie. Podczas aktywacji ikona z logo EaseUs Todo Backup zmienia się na coś takiego:

Ease_US_Todo_Backup_Home_9_0_skr_t.png


Dwa razy instalowałem program i za każdym razem podczas aktywacji to samo.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Rozumiem, że program uruchamia się z tej zniekształconej ikonki?
Usuń plik Icon Cache.db z lokalizacji C:\User\Nazwa Usera\App Data\Local\ a następnie zrestartuj eksplorera
Jak nie pomoże za pierwszym razem, to za drugim lub trzecim powinno.
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Manila napisał:
Rozumiem, że program uruchamia się z tej zniekształconej ikonki?
Tak.
Usuń plik Icon Cache.db z lokalizacji C:\User\Nazwa Usera\App Data\Local\ a następnie zrestartuj eksplorera
Jak nie pomoże za pierwszym razem, to za drugim lub trzecim powinno.
Pomogło, dzięki! :)

Stosowałem ten sposób wcześniej, z tym że zamiast restartowania procesu explorer.exe restartowałem komputer, i wtedy nie pomagało.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Dzisiaj chciałem sobie zrobić Backup a tu :facepalm :zaciesz
Coraz gorzej z tymi kluczami z promocji :zaciesz
Wysłałem do nich info, pewnie do kosza wrzucą :dziwak
613300Przechwytywanie.png
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
virophage napisał:
Dzisiaj chciałem sobie zrobić Backup a tu :facepalm :zaciesz
Coraz gorzej z tymi kluczami z promocji :zaciesz
Wysłałem do nich info, pewnie do kosza wrzucą :dziwak
613300Przechwytywanie.png
Też tak miałem z wersją 8.9. Ale po którejś tam próbie uruchomienia pewnego razu program w końcu się uruchomił (nie wiem, jakim cudem).

Przeinstalowałem na wersję 9.0 (akurat była za darmo), odhaczyłem automatyczne aktualizacje i do tej pory nie miałem jeszcze problemu z uruchomieniem programu.

Inna sprawa, że u mnie w żaden sposób nie da się utworzyć dysku awaryjnego WinPE. System to Windows Vista Home Basic 32-bit. Podczas procesu jego tworzenia wywala błąd "Nie znaleziono wskazanego pliku" i w efekcie dysk nie zostaje utworzony. Napisałem do supportu, ale oni jedyne co mieli do zaoferowania, to dwa obrazy dla Windows 7 64-bit do pobrania, przekonując mnie, że zadziałają na moim komputerze. Oczywiście nie zadziałały.

Coś trefne to oprogramowanie...
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
mar.743 napisał:
virophage napisał:
Dzisiaj chciałem sobie zrobić Backup a tu :facepalm :zaciesz
Coraz gorzej z tymi kluczami z promocji :zaciesz
Wysłałem do nich info, pewnie do kosza wrzucą :dziwak
613300Przechwytywanie.png
Też tak miałem z wersją 8.9. Ale po którejś tam próbie uruchomienia pewnego razu program w końcu się uruchomił (nie wiem, jakim cudem).

Przeinstalowałem na wersję 9.0 (akurat była za darmo), odhaczyłem automatyczne aktualizacje i do tej pory nie miałem jeszcze problemu z uruchomieniem programu.

Inna sprawa, że u mnie w żaden sposób nie da się utworzyć dysku awaryjnego WinPE. System to Windows Vista Home Basic 32-bit. Podczas procesu jego tworzenia wywala błąd "Nie znaleziono wskazanego pliku" i w efekcie dysk nie zostaje utworzony. Napisałem do supportu, ale oni jedyne co mieli do zaoferowania, to dwa obrazy dla Windows 7 64-bit do pobrania, przekonując mnie, że zadziałają na moim komputerze. Oczywiście nie zadziałały.

Coś trefne to oprogramowanie...

Dziś mi odpisali ! :) Program działa :dziwak !

Hi
The free giveaway code can be only used on the same day that you received it. That means it will expired after 24 hours.
But now, we have reactivate the code for you, it will available for 12 more hours, please try to use it as soon as possible.
Jest tez zniżka ! :) Purchase link with 50% discount:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Do góry