Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
EasyUEFI Pro v3
screenshot-1-1-200x156.png

EasyUEFI to program za pomocą którego łatwo możemy zarządzać pozycjami startowymi w interfejsie EFI/UEFI w tym tworzyć, usuwać, edytować oraz tworzyć kopie zapasowe pozycji startowych, dodatkowo pozwala na stworzenie dysku startowego opartego o WindowsPE dzięki któremu będziemy mogli rozwiązać problemy z komputerem.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dane:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Ciekawi mnie jedno. Wersja Pro umożliwia aktywację jedynie na dwóch komputerach. Napisano: Number of Computers Allowed to Install 2 PCs. Wiem że nie napisano że da się zaaktywować na 2 PC.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Podczas tej promocji wszyscy otrzymują ten sam numer. Sprawdziłem! Sprawdziłem też że program wymaga aktywacji a nie tylko wpisania numeru. Przy braku internetu generuje numer do aktywacji offline.
Więc coś tu nie gra w kwestii legalności...
Niby licencja tylko na 2 komputery a każdy może ja aktywować na ten sam numer. Totalnie nie logiczne.
 

Bartek55

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Luty 2018
Posty
2
Reakcje/Polubienia
3
Witam!
Dziś chciałbym powiadomić wszystkich użytkowników o okazji do zgarnięcia programu EasyUEFI-Profesjonalne za darmo.
Tutaj macie LINK do stronki:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Polecam się pośpieszyć :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Niby licencja tylko na 2 komputery a każdy może ja aktywować na ten sam numer. Totalnie nie logiczne.

Po pierwsze, na stronie SharewareOnSale pisze "This is a 1-computer lifetime license, for noncommercial use".
Po drugie, pewnie dla promocji zrobili dane rejestracyjne jak dla wersji Enterprise czyli bez limitu PC.
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Po pierwsze, na stronie SharewareOnSale pisze "This is a 1-computer lifetime license, for noncommercial use".
Po drugie, pewnie dla promocji zrobili dane rejestracyjne jak dla wersji Enterprise czyli bez limitu PC.
Jak sam mówisz "pewnie".. Niby... Sam nie wiesz tylko przypuszczasz... Bo program po aktywacji zachowuje się jak wersja Free :p To jest kant. Opcja tworzenia dysku rozruchowego PE nie działa. Choć program pokazuje wersję Pro po aktywacji. przy próbie tworzenia dysku rozruchowego wywala taki sam błąd jak przy wersji Free przy próbie tworzenia dysku rozruchowego. Czyli nie można w tej wersji tworzyć takiego dysku. To jest jedyna różnica między Free a Pro. Reszta dotyczy tylko zasad licencji.
Aaa więc. A więc... To jest zwykła wersja Free tylko z napisem Professional :p To nie jest promocja tylko oszustwo jak w hipermarkecie....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36172
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
Ciekawi mnie jedno. Wersja Pro umożliwia aktywację jedynie na dwóch komputerach. Napisano: Number of Computers Allowed to Install 2 PCs. Wiem że nie napisano że da się zaaktywować na 2 PC.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Podczas tej promocji wszyscy otrzymują ten sam numer. Sprawdziłem! Sprawdziłem też że program wymaga aktywacji a nie tylko wpisania numeru. Przy braku internetu generuje numer do aktywacji offline.
Więc coś tu nie gra w kwestii legalności...
Niby licencja tylko na 2 komputery a każdy może ja aktywować na ten sam numer. Totalnie nie logiczne.
szarewareonsale :klawik to już chyba wszystkich zdążyła przyzwyczaić do dosyć pokręconych promocji
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34723
Reakcje/Polubienia
61272
U mnie program utworzył bez problemu dysk rozruchowy "winPE"
 
Ostatnia edycja:
Do góry