Eazy Fix za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39092
Miasto
Gdzieś w Polsce
20131014185110_98110boxshot.png
Eazy Fix v10.0

Eazy Fix is a PC time machine. It enables users to instantly undo PC problems by reverting the PC back to last hour, yesterday, last week or last month before the problems happened. Eazy Fix works even if Windows O.S. fails to load. Don't waste your time troubleshooting PC problems!
Eazy Fix to "maszyna czasu" dla twojego PC, pozwala przywrócić system do wcześniejszego stanu np:sprzed kilku godzin, dni itd. np: gdy problemu z komputerem jeszcze nie było.Eazy Fix zadziała nawet gdy system się nie uruchamia i przywróci go do pełnej sprawności.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Fix Eazy jest maszyna czasu w PC. Ten program pozwala użytkownikom pc na natychmiastowe cofnięcie problemu z komputerem przez przywrócenie komputera z powrotem do ostatniej godziny, wczorajszego dnia, w zeszłym tygodniu lub do miesiąca ostatniego zanim problemy się ujawniły na PC. Fix Eazy działa nawet, jeśli systemu Windows nie można załadować. Nie trać czasu zainstaluj program i rozwiąż problemy z swym PC! :szef :ok
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
Eazy Fix o prawdziwa "maszyna czasu". Potrafi przenosić w czasie. :dziwak
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1422
Spolszczenie chyba wyparowało już. Ale jakby Waldi na chwile ponownie wrzucił to byłby fajny GOŚĆ.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Fajny program i to dzięki naszym chłopakom spolszczony - Wielkie ukłony!!! :ok dla dla autora spolszczenia :piwko
Do pełni szczęścia przydałaby się CICHA INSTALKA.Może ktoś biegły to zrobi? Z GÓRY DZIĘKI !!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH :yahoo
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13036
Reakcje/Polubienia
43995
jawdar napisał:
Fajny program i to dzięki naszym chłopakom spolszczony - Wielkie ukłony!!! :ok dla dla autora spolszczenia :piwko
Do pełni szczęścia przydałaby się CICHA INSTALKA.Może ktoś biegły to zrobi? Z GÓRY DZIĘKI !!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH :yahoo

Proszę bardzo instalka

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
sprawdzalem klucz przyjmuje !!!!
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
klucz z promocji aktywuje instalke z strony producenta - :dziękuję za spolszczenie :ok
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Ja bym jednak nie radził instalowac tego Eazy Fix poczytajcie sobie komentarze na stronie promocyjnej i Norton też mi to wyczyścił z systemu całkowicie i przy instalacji zobaczcie jak sie instaluje Fix ......Ale koleżance bardzo dziekuje za temat bo widac że chce pomagac i jest bardzo aktywna dlatego leci plus
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Na temat Nortona na tym forum pisano wiele razy znany jest z tzw: fałszywych alarmów i wszędzie widzi zagrożenie a sam program jest okay. Program dość mocno integruje się z systemem to i Norton postrzega go jako obiekt niebezpieczny choć tak nie jest !
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Program ingeruje w MBR po to aby dodać konsolę odzyskiwania, to nic złego.Problem mają antywirusy które nie potrafią tego sklasyfikować prawidłowo.
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
Po zainstalowaniu tego softu cały komputer mi zwolnił. Wszystkie programy uruchamiały się dwa razy wolniej. Postanowiłem zrezygnować z tego cuda. Przy pomocy Your Uninstaller nie mogłem go odinstalować. Po niepełnym odinstalowaniu przy starcie komputer nadal pokazywał ładowanie się tego programu do systemu. Program wyłączył mi dostęp do systemowego punktu przywracania systemu. Więc, nie mogłem cofnąć do momentu przed instalacją tego programu. Pozostała na nowo reinstalacja systemu Vista z płyty. Tak oto zakończyła się moja przygoda z tą rewelacyjną maszyną przenoszącą w czasie. Po tych osobistych doświadczeniach z tym programem, raczej nazwał bym go maszyną kradnącą czas i przysparzającą dodatkową robotę. :Stop
 

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
Tego typu programy które integrują się z MBR odinstalowujemy tylko i wyłącznie za pomocą oryginalnego deinstalatora danego programu. Próby deinstalacji programami typu Revo Uninstaler itp. kończą się reinstalką.
To nie jest wina programu ale nieumiejętnym odinstalowaniem .
 
Do góry