Emsisoft - wersje stabilne

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37277
Reakcje/Polubienia
33683
Emsisoft Anti-Malware 2018.1.1.8439
Emsisoft Anti-Malware 2018.1.1 released
Emsisoft Anti-Malware 2018.1.1.8439 released. This release includes fixes, enhancements and stability improvements. This update will require an application restart. Fixed: Issue with scanning of removable device connections.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37277
Reakcje/Polubienia
33683
Emsisoft Anti-Malware 2018.2.0.8461
Emsisoft Anti-Malware 2018.2.0.8461 released. This release includes fixes, enhancements and stability improvements. This update will require an application restart. New: Behavior Blocker alert option “Auto resolve, notifications for threats only”, which replaces the previous default setting “Auto resolve, with lookup notifications”. New: Ability to permanently disable “Recommended reading” notifications. New: Shortcut button “Fix now” to resolve any […]
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Od paru lat używam Emsisoft Anti-Malware, udało mi się kilka razy wygrać jego roczne licencje, uważam, że wykrywa mniej FP niż kiedyś. Obecnie jestem z niego bardzo zadowolona. Na samym początku, jak używałam Windows 10, używałam owego softu w wersji beta, bo nie działał wówczas poprawnie... To zalecili mi w jego supporcie, całkiem zresztą dobrym. Na szczęście jego wersja stabilna działa już bez problemów.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
Od paru lat używam Emsisoft Anti-Malware, udało mi się kilka razy wygrać jego roczne licencje, uważam, że wykrywa mniej FP niż kiedyś. Obecnie jestem z niego bardzo zadowolona. Na samym początku, jak używałam Windows 10, używałam owego softu w wersji beta, bo nie działał wówczas poprawnie... To zalecili mi w jego supporcie, całkiem zresztą dobrym. Na szczęście jego wersja stabilna działa już bez problemów.
Emsisoft strzela teraz mniej FP bo lata na silniku Bitdefendera + ich własny.Wcześniej latał na silniku Ikarusa AV a ten lubił sypnąć fałszywkami.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9850
Reakcje/Polubienia
10471
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry