Fantastic Ocean 3D za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18470
Reakcje/Polubienia
39253
Miasto
Gdzieś w Polsce
a9c5a4b674ab371cf53ec00f03f79382.png
Fantastic Ocean 3D
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wygaszacz ekranu pokaże ocean w pełnej krasie. Będziesz latać nad nim w najciemniejszą noc i przy najjaśniejszym słońcu. Zobacz wspaniałe zachody i wschody słońca w doskonałej animacji morza i grafiki 3D. Białe grzbiety fal oceanu przyciągną uwagę, gdy Twój umysł przelatuje ponad świeżą bryzą...
Fantastic Ocean 3D takes you on a peaceful flight over the ocean, which is carefully recreated in true 3D. The effect is magical. It looks as if you were gliding on a paraglide several feet above the waves. The surface of the ocean is like a sheet of glass. The setting sun is reflected on it with a hundred of different shades of color. The wonderful thing about the view is that it changes constantly. It's a constant source of enjoyment!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
127
Reakcje/Polubienia
28
Udało się komuś zainstalować ten program w pełnej wersji ? U mnie co jakiś czas pojawia się napis: program niezarejestrowany. A ponoć rejestracja jest dołączona w pliku: Setup.exe Uruchomienie pliku: Activate. exe też nic nie daje.
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
prawiedziadek napisał:
Udało się komuś zainstalować ten program w pełnej wersji ? U mnie co jakiś czas pojawia się napis: program niezarejestrowany. A ponoć rejestracja jest dołączona w pliku: Setup.exe Uruchomienie pliku: Activate. exe też nic nie daje.

Ja w pierwszej kolejności użyłem aktywatora, następnie po kilku godzinach zainstalowałem wygaszacz.
Zapewne nie ma to żadnego znaczenia ale śmiga bez problemów.
Serial do produktu znajdziesz w rejestrze pod nazwą:
HKEY_CURRENT_ USER\Software\Rixane Interactive\Fantastic Ocean 3D screensaver\Settings
 
Do góry