Narzędzia ForceToolkit Pro za darmo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
ForceToolkit to małe, ale potężne narzędzie programowe dla Windows, które zapewnia kilka funkcji wymuszających modyfikację stanu innych kontrolek programu. To narzędzie pozwala użytkownikom włączać szare przyciski i pola wyboru, ukrywać okna i pozwalać im działać w tle, ustawiać okna zawsze na wierzchu, zmieniać tytuły, siłą zabijać procesy i zamykać programy.

Funkcje ForceToolkit:

- Włącz wyszarzone wyłączone przyciski, pola wyboru i więcej kontrolek w innych aplikacjach;
- Kliknij przycisk nieaktywny;
- Ukryj okno lub program, aby uruchomić go niewidocznie w tle;
- Ukryj kontrolki i tekst w innych aplikacjach;
- Ustaw okno na "Zawsze na wierzchu";
- Zamknij okno w innych programach;
- Przerysuj / Odśwież interfejs innych programów;
- Wymuszone zakończenie procesu i zamknięcie programu aplikacji;
- Zmień tytuł okna;
- Zmień rozmiar okna o stałym rozmiarze.

forcetoolkit-shot.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
plik licencyjny programu to najprawdopodobniej soundft.dll zlokalizowany w folderze Roaming (C:\Użytkownicy\Nazwa użytkownika\AppData\Roaming)
czy ktoś, kto zarejestrował program, mógłby wysłać mi go na PW? byłbym niezmiernie wdzięczny...
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
plik licencyjny programu to najprawdopodobniej soundft.dll zlokalizowany w folderze Roaming (C:\Użytkownicy\Nazwa użytkownika\AppData\Roaming)
czy ktoś, kto zarejestrował program, mógłby wysłać mi go na PW? byłbym niezmiernie wdzięczny...

Ten plik ma tylko to w sobie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Możesz to skopiować do notatnika i zapisać z rzozszerzeniem .dll ;)

Tak to wygląda przed rejestracją. Ale nie rejestrowałem jeszcze więc nie wiem czy robi zmiany.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
Ten plik ma tylko to w sobie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Możesz to skopiować do notatnika i zapisać z rozszerzeniem.dll ;)

Tak to wygląda przed rejestracją. Ale nie rejestrowałem jeszcze więc nie wiem czy robi zmiany.

dzięki za wsparcie, dalej to samo...
rozumiem, że ten pliczek wyekstrahowałeś z instalki; domniemam, że po rejestracji zawartość (niestety) się zmienia, albo jeszcze coś...
przy próbie rejestracji pojawia się komunikat, że klucz jest zły... wygląda na to, że też nie zarejestrujesz!
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
pojawia się komunikat, że klucz jest zły... wygląda na to, ze też nie zarejestrujesz!

Tak, próbowałem na wirtualce i zły kod wyświetla. Tak więc jak ktoś zarejestrował to może porównać i napisać czy się coś zmienia.
 
Do góry