Grafika Franzis PhotoBuZZer za darmo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Franzis PhotoBuZZer przez 4 dni
70468-3D_R.jpg

Franzis PhotoBuZZer to ciekawy program pozwalający na edycję waszych zdjęć, dodanie wspaniałych efektów i wiele więcej.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
:co jest? Błąd 404 - nie znaleziono strony - przykro nam , ale strona której szukasz nie istnieje. :p

Pobrał to ktoś ??
 
A

Anonymous

sheriff napisał:
:co jest? Błąd 404 - nie znaleziono strony - przykro nam , ale strona której szukasz nie istnieje. :p

Pobrał to ktoś ??
Proszę, chałupniczo stworzony link do paczki promocyjnej z instalką do Maca i Windows:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Gratis wyciągam z rękawa link do strony, na której rejestrujemy program w wersji na Windows:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
sheriff napisał:
:co jest? Błąd 404 - nie znaleziono strony - przykro nam , ale strona której szukasz nie istnieje. :p

Pobrał to ktoś ??
Strona działa prawidłowo :)
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
A

Anonymous

Mirko napisał:
A u mnie jest tak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I dalej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Strona nadal nie działa a Ty mówisz jak potłuczony. Zdarza się, że promocje nie działają, są jakieś błędy, ale Ty nie umiesz przyznać się do tego, że faktycznie coś nie jest w porządku. Zawsze idziesz w zaparte. To nie jest pierwszy raz jak kłamiesz, łgarz i konfabulujesz. Zdarza Ci się to zawsze, gdy pojawiają się problemy.
Kilka postów wyżej podałem link do paczki promocyjnej. Jest to moja przeróbka i jej na stronie WindowsDeal.com nie ma w tej postaci. Można to sprawdzić:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
O takich jak Ty mówi się: Lekarz wziął trzy ruble, kazał moczyć w kuble. Zrób to i ostudź swoje e-mocje. Tobie się to przyda.
:hi
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
giveawayday napisał:
Mirko napisał:
A u mnie jest tak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I dalej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Strona nadal nie działa a Ty mówisz jak potłuczony. Zdarza się, że promocje nie działają, są jakieś błędy, ale Ty nie umiesz przyznać się do tego, że faktycznie coś nie jest w porządku. Zawsze idziesz w zaparte. To nie jest pierwszy raz jak kłamiesz, łgarz i konfabulujesz. Zdarza Ci się to zawsze, gdy pojawiają się problemy.
Kilka postów wyżej podałem link do paczki promocyjnej. Jest to moja przeróbka i jej na stronie WindowsDeal.com nie ma w tej postaci. Można to sprawdzić:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
O takich jak Ty mówi się: Lekarz wziął trzy ruble, kazał moczyć w kuble. Zrób to i ostudź swoje e-mocje. Tobie się to przyda.
:hi
Programu nie musiałem pobierać, a strona dokąd podałem działa prawidłowo czyż nie.
Nie mam zamiaru pisać co o takich jak Ty się mówi :)
:hi
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Mirko napisał:
giveawayday napisał:
Mirko napisał:
A u mnie jest tak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I dalej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Strona nadal nie działa a Ty mówisz jak potłuczony. Zdarza się, że promocje nie działają, są jakieś błędy, ale Ty nie umiesz przyznać się do tego, że faktycznie coś nie jest w porządku. Zawsze idziesz w zaparte. To nie jest pierwszy raz jak kłamiesz, łgarz i konfabulujesz. Zdarza Ci się to zawsze, gdy pojawiają się problemy.
Kilka postów wyżej podałem link do paczki promocyjnej. Jest to moja przeróbka i jej na stronie WindowsDeal.com nie ma w tej postaci. Można to sprawdzić:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
O takich jak Ty mówi się: Lekarz wziął trzy ruble, kazał moczyć w kuble. Zrób to i ostudź swoje e-mocje. Tobie się to przyda.
:hi
Programu nie musiałem pobierać, a strona dokąd podałem działa prawidłowo czyż nie.
Nie mam zamiaru pisać co o takich jak Ty się mówi :)
:hi

Mirko!
Strona działa, ale link do pobrania już nie. Sprawdź sam:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

To co podał Giveawayday jest naprawdę OK i jak na razie jedynym (chyba) rozwiązaniem.

Pozdrawiam
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Wcześniej próbowałem i faktycznie link odsyłał w krzaki. Dziś spróbowałem i bez problemu pobrałem instalkę o nazwie "Photo-BuZZer-tipradar-com.zip". Więc zdaje się naprawili. Pozdr.
 
A

Anonymous

Za darmo Franzis PhotoBuzzer for Windows & Mac. Świąteczny i zarazem Mikołajkowy podarunek od firmy Franzis.de.

01. Wchodzimy na poniższą stronę:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
02. Pobieramy instalkę dla PC:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Lub

03. Pobieramy instalkę dla Maca:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
04. Rejestracja programu w czasie instalacji - klikamy w napis Internet

05. Otworzy się strona, na której zakładamy swoje konto:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
06. Podajemy dane, potwierdzamy maila itd.

07. Można też się zalogować na już istniejące konto, w przypadku gdy rejestrowaliśmy wcześniej inny program od Franzis.de - klikamy z prawej strony w Sie sind bereits Kunde? Zum Stammkunden-Login >>

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
TO WSZYSTKO
 
A

Anonymous

Ponownie za darmo Franzis Photo BuZZer for Windows & Mac. Pobieramy instalkę. Rejestracja programu w czasie jego instalacji. W promocji jest dla Windows Photo BUZZER 1.14.02277.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry