Narzędzia GameGain za darmo

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
7216765bdf20bd32ca3294171dbf43fa.png


GameGain to przydatne narzędzie przeznaczone do optymalizacji naszego systemu operacyjnego, pod kątem usprawnienia działania gier. Aplikacja działa automatycznie, wystarczy określić tylko zainstalowany system operacyjny oraz typ procesora. Program by zapewnić nam maksymalną szybkość działania naszego komputera, dokonuje wielu modyfikacji w ustawieniach rejestru, czy też w plikach systemowych. Ponadto GameGain optymalizuje wykorzystanie zasobów procesora i pamięci RAM.
źródło: instalki.pl


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sudi

Wygadany
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Z tym softem uwaga modyfikacjami potrafi ubić profil:) (i często jest za darmo, za często!)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
sudi napisał:
Z tym softem uwaga modyfikacjami potrafi ubić profil:) (i często jest za darmo, za często!)
A gdzie ty widziałeś żeby ten program był za darmo? Ja pierwszy raz widzę promocję na niego.
 

sudi

Wygadany
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Jakieś pół roku temu dorwałem go za darmo:) odpaliłem coś tam porzeźbił - zawiadomił, że zadziałał(zrobił kopie bezpieczeństwa) do restartu było ok potem kaplica profil uszkodzony (win 8 pro) (potem widziałem kilka razy ten soft zadarmoche)
 

sudi

Wygadany
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Po za tym co najmniej 3 programy tej firmy wyglądają tak samo i to samo robią a................ game gain, pcmedik, gameboost, pcboost .... inaczej sie nazywają:)
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Testuje od niedawna pcmedic i gameboost tej samej firmy na win 8 . Poki co bez bledow .
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
Nie wiadomo co ten program optymalizuje. Nie ma wglądu co wyłącza, co zmienia.
 
Do góry