KonkursPZD Giveaway jv16 PowerTools 10 Lifetime licenses \ 10 dożywotnich licencji do wygrania

Status
Zamknięty.

Promo2day

Świeżak
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
34
Reakcje/Polubienia
13
Miasto
United States
Thanks for this contest.
I can use this software product because of its one of the greatest system fixer tools out there which can dramaticly reduce the time spent troubleshooting your windows errors!
 

rushdie

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Grudnia 2020
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
jv16 PowerTools can be a very friendly and useful suite of tools when working with pc. The many useful tools come handy for different purposes at different times whenever necessary. I would definitely like to have a license for this.
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
129
Reakcje/Polubienia
509
Kiedyś - wiele lat temu, kiedy pojawiły się pierwsze wersje tego programu (już nie pamiętam, czy były one do któregoś momentu za free, czy też była to wersja shareware do wypróbowania - oj dawno to musiało być ;) ) - miałem okazję korzystać z tego programu do utrzymania swojej Windy (chyba jeszcze w znakomitej wersji ME lub XP) w znośnej kondycji.
Nie pamiętam bym miał z tym programikiem (wówczas miał tylko podstawowe funkcje) jakiekolwiek złe wspomnienia. Niestety, program stał się pełnopłatny, ja na kilka lat zaprzyjaźniłem się z systemami spod znaku pingwinka, i nasze drogi się rozeszły :płaczek.
Jak widzę, dzięki @khanyash jest szansa by do przygody z tym narzędziem wrócić, tym bardziej, że od jakiegoś czasu i z Windowsem się "przeprosiłem". A sam jv16 jest już o wiele bardziej rozbudowaną aplikacją, nie tylko porządkującą okienkowy rejestr...
Może będzie mi to dane :śmieszek
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Chciałbym wygrać program Jv16 PowerTools, ponieważ jest to kompleksowe narządzie do optymalizacji mojego starego już komputera. Obecnie używam Kerish doctor ale chętnie zmieniłbym go / używałbym na zmianę, tym bardziej, ze do wygrania jest wersja lifetime.
Dziękuję za konkurs.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Używałem ten program do czyszczenia systemu komputera w czasach, kiedy był w wersji darmowej. Wtedy był jednym z moich ulubionych programów. Widzę że od tego czasu program Jv16 PowerTools został rozbudowany o wiele nowych funkcji. Dlatego chętnie bym skorzystał z niego w obecnej wersji, jeśli uda mi się wygrać licencję w tym konkursie. Dziękuję producentowi i organizatorowi za ten konkurs !
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37779
Reakcje/Polubienia
33933
Podziękowania dla organizatorów!

jv16 PowerTools to bardzo przydatny program do optymalizacji , konserwacji i naprawy systemu windows.

Przydałby się w zestawie narzędziowym na PC.
Biorę udział w konkursie.
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Chciałbym wygrać jv 16 Power Tools ponieważ nie tylko czyści komputer ze zbędnych plików przez co komputer jest bardziej stabilny ale posiada również wiele wspaniałych innych narzędzi ; szczególnie interesuje mnie odinstalowywanie programów ,wyszukiwanie duplikatów oraz dużych plików.
Dziękuję za za super konkurs
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Serdeczne podziękowania dla khanyash za zorganizowanie ciekawego konkursu. Jest wiele programów podobnych do jv 16 Power Tools, ale pamiętam go jeszcze z dawnych czasów, gdy większość zaawansowanych użytkowników miała go "na pokładzie". Dlatego, że był dobrym i sprawdzonym programem. Częściowo z potrzeby, a częściowo z sentymentu zgłaszam się do konkursu i życzę innym uczestnikom powodzenia.
 

kxmyt

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2017
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Offer a large number of functions,
Improve PC performance significantly.
I really need it,thanks.
 
Ostatnia edycja:

genxu

Świeżak
Dołączył
8 Maj 2017
Posty
34
Reakcje/Polubienia
10
There is no other reason than that jv16 PowerTools is powerful, safe and reliable. please count me. thank you in advance.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Dzięki za konkurs na świetne oprogramowanie. Od dobrych kilku lat do optymalizacji systemu operacyjnego Kerish Doctor, jednak z tego powodu przetestuje inny legendarny program jaki jest jv16 PowerTools. Jeśli PowerTools sprawdził i system się nie wyleje, to z funkcji na normalne normalne działanie Kerish Doctor.

Ciekawi mnie moduł do usuwania programów, jak będzie się sprawował oraz jak dokładnie będzie on "czyścił" pozostałości po usuniętych programach. Na pewno skorzystam też, z funkcji do wyszukiwania plików, żeby ewentualnie usunąć niepotrzebne "ciężkie" pliki z dysku.

Macecraft Software dostało ode mnie "like" na Facebooku, więc będę na bieżąco z nowościami. Rzutem na taśmę zapisuję się do konkursu.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway !
1. Comment on why you would like to win a jv16 PowerTools license.
jv16 PowerTools is an utility program which can clean and fix your Windows registry errors, junk MRU and history data, temp files, start menu and desktop items; speed up your system to ensure your computer performs perfectly; control programs at startup and improve Windows PC stability; scan for system errors, leftover software and unnecessary junk files; remove tracking cookies from your browser and built-in apps you no longer need; remove unwanted programs and clean up leftover software; delete unwanted softwares and unwanted apps; verify your downloads are safe to run; list everything added by installed programs and find lost documents; view system usage information and close unneeded apps; create backups and restore at any time you like and tweak your system components, etc. With such favorite features provided by the software, I am anxious to win this license to make my life with Windows more easier.
2. Like jv16 PowerTools on their social network (optional but appreciated).
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
liked.
3. Share the giveaway on social media platforms (optional but appreciated).
Twitter sharing link :
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Thank you for your participation.

Congratulations to the winners!

Message me your first name, last name, and email address within 2 days to claim the prize.



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


pzd2023-05-06-072713.png
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
I provided the vendor with the details of the winners. You should receive your license from the jv16 PowerTools team via email in the next 7 business days. Make sure to message me when you get the license.
 
Status
Zamknięty.
Do góry