Giveaway of the Day - VideoGet

marchefka55

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Witam.
Ostatnio na Giveaway of the Day udostępniono program VideoGET - pobrałem, zainstalowałem otrzymałem licencje: VideoGet GiveAwayofTheDay edition, i kilka dni już szukam, gdzie zapisał się numerek rejestracyjny. Warto w przypadku reinstalacji systemu taki mieć. Mam WinXP, przekopałem rejestr i nic nie znalazłem. Dla innych programów bez problemu udawało się numerek odnaleźć a dla VideoGet - nie, może ktoś będzie wiedział jak go "wydobyć" z systemu ?
:zawsty

Edit:
Przed pytaniem przeczytałem posty na forum o Giveaway of Day, ale żadne rozwiązania w nich proponowane w moim przypadku nie pomogły.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Otóż to, święta prawda. Wstawiłem tam specjalną wersję instalatora programu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Trzymaj rękę na pulsie i będzie OK.
 

marchefka55

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za szybką odpowiedź. :piwko
Specjalna wersja instalatora programu jest OK, dziękuje, niezrozumienie wynikło z tego, że ja pytałem jak z systemu odzyskać hasło rejestracyjne otrzymane z Giveaway Of The Day (które jest gdzieś w moim systemie !) i przeszukiwałem forum pod tym kątem i rozwiązania nie znalazłem.
Czyli mam rozumieć, że "wydobycie" hasła z systemu jest niemożliwe (?) i dlatego powstała specjalna wersja instalatora ?
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Marchewka55 jeżeli chodzi o klucz rejestracyjny do programu to wydaje mi się ze jest on zapisany w pliku o nazwie reg.enc, który znajduje się w katalogu programu. jest to plik o rozszerzeniu *.*.ENC któy jest zaszyfrowany.
Podejrzewam że to w nim właśnie jest zapisany serial i nazwa użytkownika.
Jeżeli go odkodujesz jakimś programem, który czyta pliki ENC to będziesz miał nazwę użytkownika i serial. Plik ten można otworzyć w zwykłym notatniku więc odczytanie jego zawartości to chyba jedynie kwestia znalezienia programu, który czyta pliki ENC.
Jeżeli Ci się to uda to daj znać bo być może teraz tak GiveAwayOfTheDay zabezpiecza swoje instalki.
 

marchefka55

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
@Andy
Dziękuje za odpowiedź. Tak, korzystając w przeszłości z programów Giveaway of the Day, znajdowałem dane rejestracyjne w rejestrze, a tym razem musieli coś zmienic i tak jak piszesz - są one w zaszyfrowanym pliku reg.enc
Trudno, nie będę szukał programu do odszyfrowania, mam za mało wiedzy, czasu i.......chęci. I są inne sposoby.
Z drugiej strony być może sprawę załatwi i pomocne będzie zarchiwizowanie pliku reg.enc oraz Converter.zip.enc - i dołączanie go do ewentualnej nowej instalacji, skoro w nim są dane rejestacyjne i wtedy nie ma sensu męczyć się z zaszyfrowanym plikiem.
 
Do góry