d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Jak w tym programie działa dodawanie do wykluczeń? Zostawiłam sobie wybrane ciasteczka do wykluczenia, kliknęłam na Dodaj do wykluczeń, ale nie pojawił się żaden komunikat ani potwierdzenie i teraz nie wiem, czy one się do tych wykluczeń dodały czy nie. Nie umiem znaleźć tam żadnej listy wykluczeń, aby to sprawdzić.
Poza tym program wydaje się bardzo fajny i nawet widzi Slimjet, co się rzadko zdarza w tych programach czyszczących. No ale jeśli nie będzie można dodać tych wybranych ciastek na stałe do wykluczenia, tylko trzeba będzie za każdym razem je odznaczać, to wtedy słabo :(
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Jak w tym programie działa dodawanie do wykluczeń? Zostawiłam sobie wybrane ciasteczka do wykluczenia, kliknęłam na Dodaj do wykluczeń, ale nie pojawił się żaden komunikat ani potwierdzenie i teraz nie wiem, czy one się do tych wykluczeń dodały czy nie. Nie umiem znaleźć tam żadnej listy wykluczeń, aby to sprawdzić.
Dodaj wykluczenie, zamknij program następnie uruchom i sprawdź czy wykluczenie jest.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Dodaj wykluczenie, zamknij program następnie uruchom i sprawdź czy wykluczenie jest.
Tak, sama na to wpadłam, ale myślałam, że może jednak jest gdzieś skitrana jakaś lista wykluczeń, tylko nie potrafię jej znaleźć, bo jednak trochę dziwne, że niby jest opcja dodawania wykluczeń, a nie można przejrzeć ich listy
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Tak, sama na to wpadłam, ale myślałam, że może jednak jest gdzieś skitrana jakaś lista wykluczeń, tylko nie potrafię jej znaleźć, bo jednak trochę dziwne, że niby jest opcja dodawania wykluczeń, a nie można przejrzeć ich listy
Skoro są wykluczenia to i jest lista, poszukaj dobrze.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
No niestety, teraz jak włączyłam czyszczenie, to ciasteczka, które poprzednio usiłowałam dodać do wykluczeń, znów są na liście do usunięcia :(
Znalazłam listę ignorowanych - ale to jakaś domyślna lista, nie utworzona przeze mnie i nie ma na niej żadnych ciasteczek :(
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
No niestety, teraz jak włączyłam czyszczenie, to ciasteczka, które poprzednio usiłowałam dodać do wykluczeń, znów są na liście do usunięcia :(
Zainstaluj HDCleaner, ma wykluczenia, widzi slimjeta i jest za darmo.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Zainstaluj HDCleaner, ma wykluczenia, widzi slimjeta
Zainstalowałam. Faktycznie, widzi Slimjeta i można wybrać sobie ciasteczka do zachowania, dzięki :)
No to Glary Utilities jednak pod tym względem ma braki, ale z drugiej strony ma sporo innych, ciekawych narzędzi jest bardziej rozbudowany. Chociaż np. z tym dostosowaniem menu kontekstowego, to też nie bardzo wiem o co chodzi, bo niektóre opcje można sobie z tego menu usunąć, ale nie pokazuje wszystkich dostępnych
 
Do góry