Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37845
Reakcje/Polubienia
33963
aktywacja z tej promocji jest bezterminowa ... :winked
Nie potrzeba wstawiać tutaj żadnych kombinacji,informacje zawarte w poprzednim poście pozwalają na aktywację (najnowszej wersji Glary Utilities 5.71.0.92 pobranej ze strony producenta) na rok lub bezterminowo!
I jeszcze tutaj info:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2148
Reakcje/Polubienia
2609
.. no i teraz przyjdzie mi się rozpłakać :wariatt
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Nie ma się co kłócić, koniec końców i tak większość promocji w tym jak i innym dziale jest dublowana x 10 albo i więcej.
Wygląda to tak:

jest promocja na program XXX

20 stron które zamieszczą info o promocji XXX ląduje tutaj a w sumie powinien być tylko jeden link bezpośredni do promocji XXX a nie stron które dają info o promocji i koniec końców z nich dowiemy się o promocji XXX.

Powinno być tak:
Bezpośrednia strona promocji XXX
A jest tak:
1.strona A informuje o promocji - Bezpośrednia strona promocji XXX
2.strona B informuje o promocji - Bezpośrednia strona promocji XXX
3.strona C informuje o promocji - Bezpośrednia strona promocji XXX
4.strona D informuje o promocji - Bezpośrednia strona promocji XXX
5.strona E informuje o promocji - Bezpośrednia strona promocji XXX
6.strona F informuje o promocji - Bezpośrednia strona promocji XXX
7.strona G informuje o promocji - Bezpośrednia strona promocji XXX

itd.

Ogólnie w sieci nazywa się to Spamowaniem :zaciesz i pewnie gdyby zależało mi na pozycji w google, reklamach i takich innych to bym to kasował ale nie zależy mi:guma bo PZD ma dawać innym info a nie udawać że daje jak to robi większość stron, zarabiając na tym (na niewiedzy) mamonę.

.Nie wiem czy to jakiś wyścig na ilość postów czy linków ale niech i tak będzie, ważne aby sprawiało to wam frajdę a nie było powodem do kłótni :piwek

Strony typu freshareware coś tam czy topsoft i inne mają w d..... użytkowników bo wstawiają darmówki jako promocje albo promocje które są nieaktywne, dla nich liczy się tylko to że user wstawi gdzieś ich link bo mają z tego pieniądze, lepszą pozycję w google i takie tam.Liczy się tylko KASA.
 
Ostatnia edycja:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
gdyby zależało mi na pozycji w google, reklamach i takich innych to bym to kasował ale nie zależy mi:guma bo PZD ma dawać innym info a nie udawać że daje jak to robi większość stron, zarabiając na tym (na niewiedzy) mamonę.

.Nie wiem czy to jakiś wyścig na ilość postów czy linków ale niech i tak będzie, ważne aby sprawiało to wam frajdę a nie było powodem do kłótni :piwek

Podoba mnie sie to
 
Do góry