A

Anonymous

Za darmo GoldenSection Notes. Promo na SoS.
0s5yTVQ.jpg


GoldenSection Notes to organizer służący przede wszystkim do przechowywania notatek tekstowych. Notatki mogą być wszechstronnie formatowane (podobnie jak dokumenty tworzone w MS Office).

Aplikacja posiada polskojęzyczny interfejs oraz wiele zaawansowanych opcji. Przydatne jest np. narzędzie do automatycznego generowania haseł (mogą być one liczbowe lub mieszane).

Do każdej notatki można dodać ikonkę oraz ustalić jej status. Notatki segregowane są według kategorii lub chronologicznie. Możliwe jest również zabezpieczanie wybranych dokumentów hasłem tak aby były one dostępne tylko dla wybranych użytkowników. Program posiada moduł importu oraz eksportu danych.

Źródło: instalki.pl


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Link do instalki:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
License key:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Lub

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

POST NUMER 3000

„To był cud. Bez większego trudu można było przekształcić występek w cnotę, oszczerstwo w prawdę, impotencję w abstynencję, bezczelność w skromność, rabunek w filantropię, złodziejstwo w zaszczyt, bluźnierstwo w mądrość, brutalność w patriotyzm i sadyzm w wymiar sprawiedliwości. Każdy mógł to zrobić; rzecz nie wymagała specjalnych zdolności. Wystarczyło nie mieć charakteru”.

Joseph Heller - „Paragraf 22”
 
A

Anonymous

acar napisał:
snap1_3192.jpg


a aktywacje ogólnie dostępne :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie napisałeś istotnej rzeczy. Dlaczego licencje są ogólnodostępne? :scratch Producent The Golden Section Labs. ogłosił w październiku 2014 roku, że jego oprogramowanie jest od tej pory darmowe. :)
News
October 10, 2014
From now on all our software is free


- WinOrganizer 4.4, GSNotes 4.4, GSReader 4.4 have just been released
- GoldenSection DataServer 1.1 has just been released
- WinOrganizer 4.1, GSNotes 4.1, GSReader 4.1 have just been released
- PicaSafe 2.0 has just been released
- PicaSafe 1.7 has just been released
Z powyższego wynika, że programy The Golden Section Labs. należy chyba wrzucać do działu z Ulubionymi Programami. Nasuwają się jednak wątpliwości. Czy tylko powyższe wersje będą darmowe? Tak jak widać na Twoim screenie aktualizacja i wsparcie jest do 2 marca 2015 roku. Co dalej? Czy kolejne wersje wyżej wymienionych programów będą płatne, czy też nie będą rozwijane?

Oddzielną kwestią jest program PicaSafe, który pochodzi od innego producenta - picasafe.com. Na jego stronie program jest nadal płatny:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Natomiast ze strony tgslabs.com nie można pobrać instalki PicaSafe 2.0. Można oczywiście to zrobić ze strony właściwego producenta:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jednak nie udało mi się aktywować programu serialem ze strony, którą podałeś. Może jest on do wersji PicaSafe 1.7!
 
A

Anonymous

acar napisał:
@giveawayday .. przepraszam... ale Ty jesteś gorszy od baby... analizujesz każde słowo i rozkładasz je na czynniki pierwsze ..
co mnie obchodzi i co wypisujesz o jakimś PicaSafe i innych bzdurach jak temat jest o "GoldenSection Notes"
i licencję która podałeś jest dokładnie z podanej strony ... pozycja na stronie ma jedną gwiazdkę a objaśnienie jest na dole strony i to wszystko w temacie .. a Ty piszesz jakąś epopeję :scratch
@acarku, wiem, że kochasz mnie, ale inaczej. :dziwak W moje tematy wbijasz tylko z jednego powodu, którego chyba nie muszę wyjaśniać. To co napisałeś było ciekawe, ale wbrew temu co twierdzisz, gwiazdka niczego nie wyjaśniała... oprócz rodzaju licencji. Nie powiesz chyba, że strona z legalnymi licencjami jest jakąś bzdurą.
 
A

Anonymous

acar napisał:
Więcej choćby się paliło w Twoim temacie się nie odezwę .. po co się stresować po próżnicy :hi
Niepotrzebnie się spinasz. Nie ma nic przeciwko, jeśli coś napiszesz. Mam tylko jedną prośbę. Jeśli natrafisz na coś ciekawego, postaraj się troszkę to rozwinąć. Brakuje mi czasu i naprawdę będę wdzięczny za każde info. Paradoksalnie swoim dzisiejszym wpisem nie tylko mnie zaintrygowałeś, ale również osoby trzecie. Tak mi się wydaje. Powtórzę jeszcze raz, rzadko się zdarza, żeby producent wywalił na stronie tyle licek. Stąd moja dociekliwość. Nie miałem wiedzy na ten temat.
 
A

Anonymous

remmak napisał:
O jakich osobach trzecich Wy piszecie?! Nie wiedziałem, że na forum (F O R U M !)) wypowiadają się tylko Osoby Właściwe a osoby inne - te trzecie - winny co najwyżej ochać i achać. Przepraszam, obiecuję, że nie będę. I tak rzadko to robię. Chyba, że mnie ktoś znowu zaprosi... Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych owocnych dyskusji. :zawsty
Remmak bez obrazy. Nie Ciebie miałem na myśli. Ktoś inny kogo znam z innego forum, zadał mi pytanie z zastrzeżeniem, żeby nie podawać jego nicku. I jego miałem na myśli. Zawsze będziesz mile widziany.
 
Do góry