Gry za free na muve.pl

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
918
Reakcje/Polubienia
448
Na stronie muve.pl są 4 gry do pobrania zupełnie za darmo w postaci cyfrowej. Wystarczy się zalogować lub utworzyć nowe konto i dodać wybrane gry za 0.00 zł do koszyka. Płatność cyfrowa. Pobieramy downloader i możemy cieszyć się grami. Oto tytuły które są za 0.00 zł

1.King's Bounty: Maja Lidia Kossakowska Ścieżki Przeznaczenia
2.Dawn of Magic: Blood Magic
3.Amnesia: Mroczny Obłęd - Patch 1.2 + DLC Justine (jest to tylko patch do gry) :(
4.Konung 3 Ties of The Dynasty


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PS.Sprawdźcie sami czy rzeczywiście to jest za 0.00 zł bo u mnie tak jest. Powodzenia :francuz
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Mam pytanie: czy żeby założyć konto na muve to muszę podawać wszystkie dane? Nie da rady tego jakoś pominąć (tzn. chodzi mi o adres itp)?
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Jeśli ja zakładałbym tam konto to nie podałbym nic prawdziwego :jezyk
Możesz użyć tego

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jeśli wyobraźnia słaba lub chcesz zmienić "narodowość "
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
918
Reakcje/Polubienia
448
senior38 napisał:
Amnesia u mnie się nie chce uruchomić po pobraniu instalki.

Jest napisane że jest to tylko patch do gry !!

Dane można wpisać byle jakie. Najwyżej później uzupełnić prawdziwymi jakby się u nich coś kupowało i mieli by to wysłać.
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
rafalp86 napisał:
Dane można wpisać byle jakie. Najwyżej później uzupełnić prawdziwymi jakby się u nich coś kupowało i mieli by to wysłać.

Tylko czy nie będzie przez takie coś problemów?Aha i jeszcze jedno: Cenega/Muve uczestnikom Kompanii Graczy (którzy zarejestrowali co najmniej 1 grę) daje za darmo cyfrową edycję King’s Bounty: Maja Lidia Kossakowska Ścieżki Przeznaczenia. Także jak ktoś nie ma konta na Kopmanii Graczy to nie będzie mógł zamówić sobie tej gry.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
918
Reakcje/Polubienia
448
A czemu mają być jakieś problemy. Przy większości stron gdzie trzeba podać swoje dane. To ja podaje swoje imię a reszta np. numer telefonu i adres wpisuje 000000. Zresztą zawsze możesz sobie zmienić swoje dotychczasowe dane, z tym nie ma żadnego problemu. Bez przesady żeby podawać wszystkim firmom swoje prawdziwe dane bo według mnie to głupota :eek:
 
Do góry