al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10035
Reakcje/Polubienia
10676
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1053
Reakcje/Polubienia
1439
Właściwie to thesoftware.shop powinien dać odpowiedz
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4391
Reakcje/Polubienia
5782
Miasto
To tu to tam....
Właściwie to thesoftware.shop powinien dać odpowiedz

Wlasciwie to:
1. thesoftware shop powinien podac link do pobrania
2. @Camel1965 powinien [pls allow me to use a citation]: "pilnowac swoich wypocin" i nie podawc niedzialajacych/niewlasciwych promo. Ale to wymagaloby sprawdzenia... moze to byc ZBYT duzy wysilek umyslowy w tym przypadku (o przeciez nie zakladam celowego wprowadzania w blad, zlej woli itp, nieprawdaz?)
3. Tak ogolnie to wszystkie promo przekierowujace do pobrania softu na strony nie-producenta bez podania hasha oryginalnego pliku MOGA zawierac malware (pomimo pozytywnego przejsica skanowania any.run, VT i czymkolwiek sie chce)
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
Promocja z września 2017 roku także mocno nieaktualna
Plik do pobrania był dostępny tutaj: dl.usro.net/tmp2/hardinfo80pro.exe
a licencje można było wygenerować tutaj: usro.net/mag/czh8/
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
No, i takie info to ja rozumiem.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4391
Reakcje/Polubienia
5782
Miasto
To tu to tam....
wcale to nie jest aż tak stary prog,ledwo dwa latka?
staruchy :krzyk

Oj tam oj tam... moze stary ale dziala. Co prawda:
1. pokazuje naped PCIe jako SATA
2. huby na lapku pokazuje jako... porty, sila rzeczy pokazujac kamerke, karte gps, czytnik kart SD, czytnik lini papilarnych i inne takie jako urzadzenia zewnetrzne
3. Dodatkowa karte graficzna typu FirePRO lub Nvidia MX130 pokazuje jako... a nie, tych nie pokazuje bo nie.
4. Karte WWAN pokazuje bez odbiornika GPS
...
...
...
ale pokazuje, nie?
Mnie sie podoba, malo inwazyjny jest, za gleboko nie wnika co masz w kompie :szydera
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
Tia, ja mam lodówkę na usb i nie wykrywa, że jest z zamrażalnikiem, ba! nawet nie pokazuje temperatury i jakie masło w środku... dziadostwo
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4391
Reakcje/Polubienia
5782
Miasto
To tu to tam....
Tia, ja mam lodówkę na usb i nie wykrywa, że jest z zamrażalnikiem, ba! nawet nie pokazuje temperatury i jakie masło w środku... dziadostwo
To nie tak... HP jak i inni konfiguruje laptopy tak ze WBUDOWANE urzadzenia: kamerka, czujnik linii papilarnych, karta WWAN, gladzik, odbiornik GPS i inne takie (nie wymagajace super szybkiej komunikacji) sa instalowane jako WEWNETRZNE urzadzenia polaczone poprzez WEWNETRZNY hub USB.
Fizycznie sa to urzadzenia wewnetrzne, a odroznic od zewnetrznych mozna dosc latwo po hardware id. Zaczeli to robic jesli pamec nie myli wraz z wprowadzeniem standardu USB 3 co przyspieszylo komunikacje porownujac z poprzednim standardem (wiec zaczelo to miec sens).
Sandra, AIDA, HWinfo, HWMonitor czy chocby freewarowy HardwareIdentity od tweak.com pokazuja to poprawnie.

Tak przy okazji to roznorakie programy ( i NIE, tam nie ma warezow, jesli sa tam platne to w formie triali) mozna znalezc tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

jak zawsze: NIE polecam tego co mozna sciagnac ze stron producenta (vide: AIDA64) ale sa tam takie kwiatki ktore ciezko znalezc gdzie indziej, np. narzedzia diagnostyczne z 1995 roku pd DOS... np: QConfig 2.21 od IBM ;)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4124
Miasto
Polska
Zainstalowałem, uruchomiłem i po sekundzie program się zamyka i tak za każdym razem.

---
sprawdź, czy serial jest właściwie wpisany w rejestr ... (spojler 'problem' na samym dole w miejsce x-ów)
u mnie w wersji portable dzieje się tak samo, ale wystarczy jak wpiszę go bezpośrednio w rejestr



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
---

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry