thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Otworzyłem kilka , kilkanascie zakładek ( rózych ze zwykłymi wiadomościami ). Część stron otarta, część biała, bo serwer coś tam ( sprawdz połączenie). W fife chciałem popykac , wyrzuca z logowania. Opcje o informowaniu blokowań właczone. Blokuje bez zadej wiadomości. Brak wykluczeń.
Wyłączyłem ten cały fiter traffic. Wszystko działa , łączy i otwiera. Chcą duńczycy za ten swój cud az 44 $. Muszą jeszcze popracować nad nim. Klucz na 6 m-cy, ale chyba za parę dni chyba podziękuję. Pozostanę przy Zemanie.:england
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
Otworzyłem kilka , kilkanascie zakładek ( rózych ze zwykłymi wiadomościami ). Część stron otarta, część biała, bo serwer coś tam ( sprawdz połączenie). W fife chciałem popykac , wyrzuca z logowania. Opcje o informowaniu blokowań właczone. Blokuje bez zadej wiadomości. Brak wykluczeń.
Wyłączyłem ten cały fiter traffic. Wszystko działa , łączy i otwiera. Chcą duńczycy za ten swój cud az 44 $. Muszą jeszcze popracować nad nim. Klucz na 6 m-cy, ale chyba za parę dni chyba podziękuję. Pozostanę przy Zemanie.:england
Program jest jak najbardziej ok i akurat dla Zemany stanowi dobre uzupełnienie bo Zemana AM/AL nie skanuje ruchu w sieci a Hemidal Pro właśnie to robi i posiada masę innych przydatnych funkcji.
 

jack39

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Witam jest przekierowanie na stronę gdzie można zapłacić za program i to promocyjną cenę ..hehe
Proszę o podanie jak otrzymać ten kluczyk bo widzę tylko zakup-pozdrawiam
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37790
Reakcje/Polubienia
33937
Witam jest przekierowanie na stronę gdzie można zapłacić za program i to promocyjną cenę ..hehe
Proszę o podanie jak otrzymać ten kluczyk bo widzę tylko zakup-pozdrawiam
Promocja była do 24.07.
 
S

szujowska

Heimdal powinien być na trzy dni za darmo - lipa. Muli i dubluje funkcje umysłowe człowieka.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
Ostatnia edycja:
Do góry