Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
dc8b08f15edb1162f5805d7ade4037bd.png
Ascomp Image Former Professional
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Czy znasz zjawisko przeciekającego morza? Powstaje, gdy chcesz uchwycić za pomocą aparatu cyfrowego zachód słońca na plaży, ale nie prostuj horyzontu. Więc później masz wrażenie, że morze się kończy - szkoda niepowtarzalnego motywu! Dzięki Image Former możesz w mgnieniu oka uzyskać najlepszy wygląd swoich zdjęć: wybierz dowolną liczbę zdjęć, zdefiniuj działania i rozpocznij konwersję. Niezależnie od tego, czy chcesz obrócić obrazy, przyciąć krawędzie, czy poprawić kolory, Image Former automatycznie zastosuje zmiany, które chcesz, do wszystkich wybranych obrazów. Narzędzie Windows ma również pełną kontrolę nad powiększaniem lub zmniejszaniem rozmiaru i szybko i łatwo przenosi pliki obrazów do żądanego formatu. A propos formatu: Image Former zmienia na żądanie format plików twoich zdjęć, na przykład na JPEG, PNG, BMP i GIF. Nawet PDF i PSD są dostępne zarówno w formatach wejściowych, jak i wyjściowych.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Tym razem GOTD potraktował wrapperem aplikację rejestrującą. Tak ona wygląda:

0a.jpg

A tu można pobrać:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ciekawostka:
Wkleiłem w to okienko mój ID z istniejącego konta (aby nie tworzyć nowego) i kliknąłem "Download". ale wyskakuje błąd. Okazuje się, że dla istniejącego konta i tak trzeba kliknąć "Register Now", wpisać dane, zatwierdzić i dopiero wtedy można pobrać program na istniejące ID
 
Ostatnia edycja:

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Program zarejestrowałem spod linku w readme. Wszystko ok, poza jednym soft nie zapisuje mi finalnie skorygowanej fotki. Mimo, ze na końcu wskazuję folder i proces startuje. po zakończeniu otwieram folder i nie ma śladu po robocie, a w starym folderze fotki są po staremu tj. sprzed ingerencji .
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Wszystko ok, poza jednym soft nie zapisuje mi finalnie skorygowanej fotki. Mimo, ze na końcu wskazuję folder i proces startuje. po zakończeniu otwieram folder i nie ma śladu po robocie, a w starym folderze fotki są po staremu tj. sprzed ingerencji .
U mnie działa poprawnie.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37927
Reakcje/Polubienia
33983
Image Former
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
License info: 1-computer lifetime license, for home and business use
Update policy: free updates for six months
Tech support policy: free tech support for six months
Re-install policy: cannot be registered after promo ends
Giveaway version: v2.0
 

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098
imageformer_product_header_en.png


Image Former: Batch-edit and convert images with ease.
Do you know the phenomenon of the leaking sea? It arises when you want to capture a sunset on the beach with your digital camera, but don't straighten the horizon. So later you get the impression that the sea is about to run out - what a shame about a unique motif!

With Image Former you can get your pictures in top shape in no time at all: select any number of pictures, define actions and start conversion. Whether you want to rotate images, crop edges or correct colors, Image Former automatically applies the changes you want to all selected images. The Windows tool also has full control of enlarging or reducing the size and brings your image files into the desired format quickly and easily.

Speaking of format: Image Former changes the file format of your images on request, for example to JPEG, PNG , BMP and GIF. Even PDF and PSD are available in both input and output formats.

Are you a lively user of the Windows clipboard? Then you will particularly like the monitoring of Image Former! Once monitoring has started, you can automatically import all images that you have copied to the clipboard into the program for further processing.

Homepage:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

System Requirements:
Windows 10 (32-bit & 64-bit)
Windows 8.1 (32-bit & 64-bit)
Windows 8 (32-bit & 64-bit)
Windows 7 (32-bit & 64-bit)
Windows Server 2016/2019 (32-Bit & 64-Bit)
Windows Server 2012 (32-bit & 64-bit)

Link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry