SuperEla

Świeżak
Dołączył
4 Czerwiec 2012
Posty
27
Reakcje/Polubienia
1
Licencja na 6 miesięcy
Driver Booster to płatne i niezwykle przydatne narzędzie do aktualizowania sterowników na komputerze. Aplikacja oferuje błyskawiczne wyszukiwanie w systemie brakujących lub uszkodzonych sterowników do wszystkich podzespołów bazowych i urządzeń podłączonych do komputera.

Program Driver Booster charakteryzuje się nowoczesnym i prostym w obsłudze interfejsem użytkownika, automatycznym wykrywaniem przestarzałych lub wadliwych sterowników oraz możliwością pobierania i instalowania sterowników bezpośrednio z poziomu oprogramowania.

Oprócz tego posiada niezbędną funkcję do tworzenia kopii zapasowych z możliwością przywracania wszystkich poprzednich wersji sterowników, które zostały zaktualizowane z poziomu programu. Aktualizując sterowniki do najnowszych wersji usprawnimy i przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego oraz zwiększymy wydajność komputera podczas grania lub korzystania z wymagających aplikacji.
instalki.pl
Strona promocji:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Strona domowa:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Instalka z BitsDuJour ma 10.9 MB jest wersja slim: 1.1.0.2.
Ta z noworocznej promocji jest nowsza ma 12.4 MB wersja: 1.1.0.3.
Klucz z BitsDuJour pasuje także do wersji nowszej.
 

kuki123

Świeżak
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
22
Reakcje/Polubienia
0
Używałem ten program do czasu, gdy postanowiłem zrobić update sterownika do grafy (gts450). Niby wszystko było ok, jednak gdy włączyłem plik wideo, i chciałem włączyć go na pełen ekran wyskakiwał za każdym razem BSOD, odinstalowanie i powrót do starszych wersji nic nie dało, skończyło się na przywracaniu systemu.
 

Matys

Wygadany
Dołączył
17 Kwiecień 2013
Posty
54
Reakcje/Polubienia
1
Re: Iobit Driver Booster PRO za darmo na 6 m-cy

Kolejne promo na ten programik. Ograniczone niestety do 10.000 licencji niestety. Wystarczy wejść na poniższą stronkę:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i kliknąć "Get Free Gift Now". Potem pokazuje się nam stronka z linkiem do pobrania programu wraz z kodem licencyjnym na 6 miesięcy. Oferta ważna jeszcze 2 dni.
 
Do góry