Narzędzia iObit iFun Screen Recorder Pro za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
22123
Reakcje/Polubienia
14408
iObit iFun Screen Recorder v1 Pro na 6-mcy

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Nagrywaj ekrany komputera bez limitu czasu lub znaku wodnego iFun Screen Recorder to łatwy w użyciu rejestrator ekranu z lekkim wbudowanym edytorem wideo. Umożliwia łatwe nagrywanie ekranu, przechwytywanie ekranu i edycję wideo.
Nagrywaj jednocześnie wideo, dźwięk i kamerę internetową Obsługuje nagrywanie wysokiej jakości (obsługiwane 4k) wideo na pełnym ekranie, w oknie lub w dowolnym wybranym regionie z / bez dźwięku z mikrofonu i głośnika jednocześnie. Może również nagrywać nakładkę z kamery internetowej na Twoje filmy.
Nagrywaj pełnoekranową grę HD iFun Screen Recorder umożliwia nagrywanie różnych gier 2D / 3D, takich jak Minecraft, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Roblox, World of Warcraft i League of Legends. Możesz nagrywać wysokiej jakości filmy z gier z prędkością do 60 klatek na sekundę i bez gubienia klatek.
Bez limitu czasu i bez znaku wodnego. Możesz nagrywać czyste filmy tak długo, jak chcesz. Możesz nagrywać bez znaku wodnego, odznaczając ustawienia znaku wodnego. Aby chronić filmy przed kopiowaniem, umożliwia także dostosowanie znaku wodnego do filmów.
Dodaj efekty kliknięcia myszą Pozwala na dodawanie efektów kliknięcia myszą poprzez podświetlenie kursora i dodanie animacji do akcji kliknięcia myszą. Dzięki temu idealnie nadaje się do nagrywania wideokonferencji, webinarów, wykładów, prezentacji, gier itp.
Popularne formaty wideo i audio Jeśli chodzi o zapisywanie, masz do wyboru szeroką gamę formatów wideo, takich jak MP4, AVI, FLV, MKV, MOV, TS i GIF.
Zrzut ekranu Podczas nagrywania możesz robić zrzuty ekranu za pomocą klawisza skrótu.
Edytowanie wideo: iFun Screen Recorder ma również podstawowy edytor wideo do przycinania, wycinania i dzielenia przechwyconych filmów. Mimo że jest to rejestrator z lekkim ekranem, wykorzystuje technologię akceleracji sprzętowej GPU, aby nagrywanie i edycja wideo były bardziej wydajne i stabilne.
Szybkie udostępnianie na YouTube, Facebooku, Instagramie, Twitchu itp. Umożliwia bezpośrednie udostępnianie filmów na kilku platformach wideo online, w tym YouTube, Facebook, Instagram i Twitch.
Wniosek iFun Screen Recorder to idealny rejestrator ekranu dla każdego, kto potrzebuje łatwego i płynnego nagrywania ekranu, podstawowej edycji wideo i wygodnego udostępniania na popularnych platformach wideo online.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Opis wersji darmowej
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
28079
Reakcje/Polubienia
12055
Miasto
Trololololo
This giveaway works only for users whose Windows language is English (sorry this is a developer limitation, they forced this)!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
11037
Reakcje/Polubienia
32705

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
22123
Reakcje/Polubienia
14408
iFun Screen Recorder Pro
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
License info: 6 months subscription
Update policy: Free updates during the subscription
Tech support policy: No free tech support
Re-install policy: Cannot be registered after promo ends
Giveaway version: 1.2.0
 
Do góry