Narzędzia IObit Uninstaller Pro za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18376
Reakcje/Polubienia
38957
Miasto
Gdzieś w Polsce

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Witam. Na początku się z tego śmiałem ale coś jest chyba nie tak. Od około 3-4 miesięcy nie mogę zainstalować żadnego programu IObit z promocji. Przy wbijaniu kodu zawsze wyskakuje okienko ze "złym regionem". I nie mogę tego obejść robiąc to co było w tym temacie opisane. O co w tym chodzi? Może ściągać i instalować na vpn-nie? Ktoś mógłby mi to wytłumaczyć :myśli2
 

ValDoz

Wygadany
Dołączył
28 Luty 2017
Posty
49
Reakcje/Polubienia
40
Witam. Na początku się z tego śmiałem ale coś jest chyba nie tak. Od około 3-4 miesięcy nie mogę zainstalować żadnego programu IObit z promocji. Przy wbijaniu kodu zawsze wyskakuje okienko ze "złym regionem". I nie mogę tego obejść robiąc to co było w tym temacie opisane. O co w tym chodzi? Może ściągać i instalować na vpn-nie? Ktoś mógłby mi to wytłumaczyć
Poradziłem sobie tak:
1. Rozpakuj instalator przy pomocy UniExtractRC3 (link do pobrania patrz wyżej)
2. Zainstaluj program
3. Podmień pliki z wypakowanej wcześniej instalki w folderze zainstalowanej aplikacji
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55842
Może ściągać i instalować na vpn-nie? Ktoś mógłby mi to wytłumaczyć :myśli2

VPN nie pomoże. IObit sprawdza język sytemu i pozwala się zarejestrować dla anglojęzycznej wersji bez względu na region (sam testowałem).
Czy jeszcze np. dla jakiś ważniejszych państw typu Niemcy, Francja, itp nie wiem, bo nie sprawdzałem.
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
219
Reakcje/Polubienia
56
Dawno takiego syfu nie wgrywałem, dość że nie potrafi przy deinstalacji posprzątać po sobie to jeszcze wgrywa pełno g. programów nie pytając się czy chcesz, generalnie nie polecam - przez ostatnie 30 min sprzątałem po nim (kody nie działają).
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Potwierdzam wszystko ładnie działa tym sposobem z podmianą plików :suuper
 
Do góry