Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38257
Reakcje/Polubienia
34084
iPhone Screen Recorder dla win i mac.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


AceThinker iPhone Screen Recorder to poręczne narzędzie do wyświetlania ekranu iPhone / iPad na komputer i nagrywania aktywności wraz z dźwiękiem.
Niezależnie od tego, czy chcesz wyświetlać zawartość na komputerze z przenośnym urządzeniem, zapisać rozgrywkę lub tworzyć samouczki przy użyciu aplikacji, jest to idealny wybór. Wystarczy kilka kliknięć, aby szybko połączyć telefon komórkowy z komputerem, zapisać aktywność ekranu, a następnie opublikować screencast na kilka formatów.
Ponadto można również dostosować rozdzielczość, przechwytywać zrzut ekranu mobilnego, aby oszczędzić na komputerze i kontrolować nagrywanie w sposób elastyczny.
main-features.png

Record your iPhone/iPad Screen without Jailbreak:
- Connect mobile to computer wirelessly
- Mirror screen with recording capability
- Publish sceencast to videos and animated images

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
50 Free Copies Everyday
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Nie wiem jakim cudem, ale podając emaila na stronie rejestracji z dzisiejszej promocji AceThinker Video Master Giveaway otrzymałem emaila z KeyCode do programu AceThinker iPhone Screen Recorder :lupaSpróbowałem drugi raz z innym emailem i przyszedł email dla AceThinker Video Master.

Nie mam iPhona, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podesłać na PM dane z tego emaila.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36299
Reakcje/Polubienia
25404
Miasto
Trololololo
Nie wiem jakim cudem, ale podając emaila na stronie rejestracji z dzisiejszej promocji AceThinker Video Master Giveaway otrzymałem emaila z KeyCode do programu AceThinker iPhone Screen Recorder :lupaSpróbowałem drugi raz z innym emailem i przyszedł email dla AceThinker Video Master.

Nie mam iPhona, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podesłać na PM dane z tego emaila.
Pewnie pomieliło się im coś :myśli2
 
Do góry