iSafe co to za program

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Raczej odradzam instalację , a jeśli to już zrobiłeś możesz mieć podobne problemy jak ci użytkownicy.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

iSafe, jest to program, który "pomaga" wyłączyć nieużywane procesy, usunąc historię wyszukiwania, usunąć zmienioną przez virusy stronę główną, opróżnianie kosza, usuwanie starych dzienników systemu windows, zrzutów pamięci i innych plików, które często są niewidoczne, ale potrafią spowolnić komputer.
Nie wiem czy program jest dobry, bo go nie testowałam, ale z własnego doświadczenia wiem, że opisane tutaj czynności lepiej jest robić ręcznie, a nie za pomocą jakiegoś programu, gdyż takie programy, bardzo, ale to bardzo często usuwają rzeczy, których usunąć nie powinny. Ja osobiście nie polecam korzystać z takich programów
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Zainstalowałem i sprawdzam na maszynie wirtualnej z systemem XP Media Center Edition. Przy okazji kontrolując instalację i wszystkie jej elementy w Smart Packager. System wirtualny jest chroniony przez Eset Antywirus. iSafe wydaje się być bardzo typowym programem do optymalizacji, raczej nie złośliwym. Odinstalować go można również bez problemów i nie pozostawia po sobie pozostałości oprócz instalatora w tymczasowych plikach internetowych. Nie ma tendencji do ponownej re-instalacji jak niektóre złośliwe programy tego typu. Specjalnych spustoszeń w systemie nie robi, wprowadza kilka zmian w przeglądarkach i w menu start\akcesoria.
Jeśli ktoś miałby kłopoty z odinstalowaniem mogę utworzyć specjalny instalator za pomocą którego można usunąć program całkowicie.
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Dziękuje bardzo za informacje,jak zawsze można na was liczyć.Szczególnie tobie emmers
 
Do góry