Jak odłączyć zdalne zarządzanie Programem Emsisoft Anti-Malware

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Pytanie jak w tytule : system Windows7 (32 bity).Czy istnieje taka opcja?Może trzeba całkowicie odinstalować program?w trybie awaryjnym?.Proszę o pomoc.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Dziekuję za podpowiedź,mam ustawione na połączenie "tylko lokalne".Chciałbym się pozbyć zarządzania zdalnego ponieważ mam tylko jeden komputer i żadnych innych urządzeń.Nie mam zaufania do zdalnych urządzeń.Proszę o podpowiedź czy deinstalację Emsisoft Anti-Malware robi się w trybie awaryjnym?Przepraszam,że zawracam głowę ale nie znam zupełnie języka angielskiego używam translatora.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Dziekuję za podpowiedź,mam ustawione na połączenie "tylko lokalne".Chciałbym się pozbyć zarządzania zdalnego ponieważ mam tylko jeden komputer i żadnych innych urządzeń.Nie mam zaufania do zdalnych urządzeń.Proszę o podpowiedź czy deinstalację Emsisoft Anti-Malware robi się w trybie awaryjnym?Przepraszam,że zawracam głowę ale nie znam zupełnie języka angielskiego używam translatora.
Jeśli masz ustawione - tylko lokalne - to nie masz zarządzania zdalnego, nawet gdybyś w programie ustawił zdalne zarządzanie to i tak musisz dodać urządzenie tutaj
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(trzeba założyć konto)

Usunąć Emsisoft możesz zarówno normalnie jak i w trybie awaryjnym, ważne żebyś nie usuwał Emsisoft przez jakiś program typu Revo Uninstaller itp.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Usunąć Emsisoft możesz zarówno normalnie jak i w trybie awaryjnym, ważne żebyś nie usuwał Emsisoft przez jakiś program typu Revo Uninstaller itp.

Przez Total Uninstall można bo posiada opcję "Najpierw użyj deinstalatora programu". A potem usuwa ewentualne resztki ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Przez Total Uninstall można bo posiada opcję "Najpierw użyj deinstalatora programu". A potem usuwa ewentualne resztki ;)
Revo i inne usuwacze też mają taką opcję (domyślna) :)
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Emsisoft Anti-Malware nie posiada własnego deinstalatora. Deinstalacji dokonałem z panelu Win7 programy i funkcje dodaj/usuń ale na pewno pozostały ukryte ślady programu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Emsisoft Anti-Malware nie posiada własnego deinstalatora. Deinstalacji dokonałem z panelu Win7 programy i funkcje dodaj/usuń ale na pewno pozostały ukryte ślady programu.
Posiada wbudowany i usuwając przez - programy i funkcje dodaj/usuń - z niego skorzystałeś :)
Emsisoft posiada też narzędzie EmsiClean
Emsiclean skanuje komputer w poszukiwaniu wszelkich plików, które mogły zostać pozostawione po odinstalowaniu, i zaoferuje opcję ich usunięcia.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ale to jest narzędzie dla zaawansowanych użytkowników :)
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Dopiero teraz doszukałem się tego narzędzia "Emsiclean"
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Są tam dwa deinstalatory również Emsiclean32.exe . Poszło gładko zostały usunięte resztki.Dalej jest problem z usunięciem konta w Emsisoft Anti-Malware lub zmianą adresu e-mail co pozwoli na rozłączenie zdalnego zarządzania w chmurze z programem na komputerze.Istnieje duże prawdopodobieństwo wycieku danych.Serwer chyba znajduje się w Nowej Zelandii czyli po za UE i producenta nie obowiązują przepisy RODO.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Dopiero teraz doszukałem się tego narzędzia "Emsiclean"
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Są tam dwa deinstalatory również Emsiclean32.exe . Poszło gładko zostały usunięte resztki.Dalej jest problem z usunięciem konta w Emsisoft Anti-Malware lub zmianą adresu e-mail co pozwoli na rozłączenie zdalnego zarządzania w chmurze z programem na komputerze.Istnieje duże prawdopodobieństwo wycieku danych.Serwer chyba znajduje się w Nowej Zelandii czyli po za UE i producenta nie obowiązują przepisy RODO.
Jak chcesz skasować konto:
You may cancel your Account at any time by sending an email to us at support@emsisoft.com. We reserve the right to and may delete User Content from the Services within twenty four (24) hours upon cancellation or termination of the Terms. This information cannot be recovered once your Account is canceled or terminated
Skoro skasowałeś emsisoft z kompa to o jakim zdalnym zarządzaniu piszesz :scratch
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Konto użytkownika jest na stronie Emsisoft

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
  • Management Console
Zapamiętane są tutaj wszystkie dotychczasowe ustawienia programu,licencja,nazwa obszaru roboczego,logi.
Po odinstalowaniu programu na komputerze konsola zarządzania podpowiada,że program nie jest zainstalowany (0) urządzeń i pokazuje link do pobrania.
Dziękuję za adres e-mail do całkowitego anulowania swojego konta Emsisoft.
 
Ostatnia edycja:
Do góry