Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy...

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

01.jpg

Pierwsza wojna libańska, czerwiec 1982 rok. Grupa żołnierzy piechoty, wspomagana przez czołg, wyrusza, aby przeszukać okolice wrogiego miasta, które zostało zbombardowane przez Izraelskie Siły Powietrzne. Misja okazuje się śmiertelną pułapką.
:ok
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25295
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Chronicle (2012)
7fa6d1feb9797ca4.jpg


Andrew, Matt i Steve to typowi nastolatkowie. Spędzają czas z przyjaciółmi, odkrywają siebie. Mają swoje wady, są trochę dziwaczni i beztroscy. Przytrafia im się jednak coś, czego żaden człowiek nie jest w stanie zrozumieć. Odkrywają, że mają nadprzyrodzone moce. Są jak superbohaterowie komiksów. Mogą niemal wszystko. Przesuwać przedmioty, zgniatać auta jakby były papierkiem. Po jakimś czasie przestaje być zabawnie…
 
A

Anonymous

Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Właśnie leciał przed chwilą na "Ale Kino+"...eden z moich ulubionych filmów-biorąc pod uwagę-wszystkie gatunki-bije na głowę "Matrixa" przede wszystkim : intelektualnie :ok

UgDUm.png


jDmqc.png




BTW.OXY-proszę z łaski swojej wrzucać swoją opinie o oglądanych filmach...będzie jakaś wskazówka czy warto łykać :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25295
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Ogólnie wrzucam tu tylko te dobre filmy które oglądałem.
7307836.3.jpg

Eksperyment SS 2: Czarne słońce / Outpost 2: Black Sun (2012)

Trailer po germańsku, bo szukać mi się nie chciało.Wersja od wujka google jest po angielsku.

Pierwsza część filmy była dobra więc mam nadziejkę że i dwójeczka także będzie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25295
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Hell (2011)
7447373.3.jpg

Jest rok 2016. Świat, który dotąd znaliśmy, przestał istnieć. Temperatura na Ziemi wzrosła o 10 stopni Celsjusza, a słońce – dawniej źródło życia, obróciło Ziemię w jałową pustynię. Maria wraz z młodszą siostrą – Leonie, chłopakiem – Filipem oraz napotkanym po drodze tajemniczym Tomem jadą w góry w poszukiwaniu upragnionego deszczu. Gdy na swej drodze napotkają powalony słup elektryczny, rozpoczynie się śmiertelna walka o przetrwanie... "Hell" to pełen napięcia eko thriller, którego producentem jest Roland Emmerich - twórca takich superprodukcji, jak "Dzień niepodległości" czy "2012". Za pomocą znakomitej ścieżki dźwiękowej, przypominającej najlepsze dokonania Depeche Mode, młody reżyser stworzył na ekranie w pełni realistyczną wizję spalonego słońcem świata, w którym nie można nikomu zaufać, a strach wprost czuje się w powietrzu.

Trailer po niemiecku ale film u wujka google po en, napisy PL dostępne w sieci :D
 

lukasor

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Maj 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Witam jestem nowy i chciałem napisać coś o moich ulubionych filmach i serialach :)

Filmy (lubię komedie, filmy akcji i science-fiction) :
-oczywiście Star Wars (kto nie lubi Gwiezdnych Wojen dla mnie nie istnieje :D)
-serie Obcy, Predator i Obcy kontra Predator
-seria Indiana Johnes (oprócz Kryształowej Czaszki :chory )
-seria Transporter (ogólenie lubię filmy z Stathamem : ostanio Kiler Elite)
-seria Szklana Pułapka
-świetne filmy Quentina Tarantino Pulp Fiction i Bękarty Wojny
-Władca Pierścieni
-z polskich: Chłopaki Nie Płaczą, Weekend i inne komedie.
itd itd.

Seriale:
-CHUCK
Mój ulubiony, ukochany, mało znany, niedoceniany, naprawdę wszystkim polecam, serial jest jedyny w swoim rodzaju łączy w sobie akcję, komedię i dramat co czyni go tak wyjątkowym i wciągającym. Warto go obejrzeć choćby ze względu na drugą główną postać, aktorkę z Australii polskiego pochodzenia (obaj rodzice są Polakami) Yvonne Strahovski (Iwonę Strzechowską) ;)
chuck24.jpg

-Teoria Wielkiego Podrywu :)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

lukasor napisał:
...Warto go obejrzeć choćby ze względu na drugą główną postać, aktorkę z Australii polskiego pochodzenia (obaj rodzice są Polakami) Yvonne Strahovski (Iwonę Strzechowską) ;)
chuck24.jpg

-Teoria Wielkiego Podrywu :)
Dzięki za informację. Serialu nie oglądałem choć o nim słyszałem. Ale skoro teraz wiem że gra w nim aktorka polskiego pochodzenia chętnie zobaczę polski wkład w amerykańską komedię :)
 

lukasor

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Maj 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Andy napisał:
Dzięki za informację. Serialu nie oglądałem choć o nim słyszałem. Ale skoro teraz wiem że gra w nim aktorka polskiego pochodzenia chętnie zobaczę polski wkład w amerykańską komedię :)

Taka ciekawostka :)

Niestety w Polsce nadal prawie nikt o niej nie słyszał (staram się uświadamiać naród co traci :D) chociaż mówi o wiele lepiej niż jakaś tam Krupa a i zagrała ostatnio w filmie Kiler Elite (Elita zabójców) z Robertem de Niro i Jasonem Stathamem jako jego dziewczyna :)
 
A

Anonymous

Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Zanim przejdę do meritum to chciałbym oznajmić,że razem z Marsellusem jesteśmy fanami w/w aktorki czyli : Yvonne Strahovski :zawsty

A teraz do rzeczy :

HTJgJ.jpg

AF0Gn.png




Elegencki film :ok ,bardziej dramat niż s/f ciekawy pomysł,dobrze zarysowane portrety psychologiczne głównych bohaterów,defetystyczna narracja.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25295
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Rasen (Spiral)
6933051.3.jpg

Alternatywna kontynuacja "The Ring - Krąg". Przyjaciel Takayamy postanawia odkryć przyczyny zgonu. W końcu w jego ręce trafia tajemnicza kaseta. Po obejrzeniu doktorowi Ando zaczynają się przytrafiać coraz to dziwniejsze rzeczy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25295
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

headshot0.jpg

Headshot (2011)
A hitman named Tul is shot in the head during a job. He comes to after being in a coma for three months to discover that now he sees everything upside down. Soon after, he meets a girl that turns his world even more upside down. She also might be the same individual that was trying to kill him in the first place.

Podobno bardzo dobry film tylko muszę EN suby znaleźć :wariat
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25295
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Intouchables / Untouchable (2011)

Philippe, bogaty arystokrata, ulega wypadkowi. Zatrudnia jako pomoc domową młodego chłopaka z przedmieścia Drissa, który właśnie wyszedł z więzienia. W skrócie - zatrudnia osobę najmniej nadającą się do tej pracy. Zderzenie dwóch rożnych światów daje początek przyjaźni, równie zabawnej i szalonej, jak i nieoczekiwanej. Wyjątkowy związek, który będzie iskrzył i uczyni ich.... nietykalnymi!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25295
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Coriolanus (2011)
7423435.3.jpg

Ekranizacja jednego z mniej znanych dramatów Szekspira i zarazem debiut reżyserski Ralpha Fiennesa. Opowieść rozgrywa się w Rzymie. Obywatelom rzymskim zostają odebrane zapasy zboża, co prowadzi do zamieszek. Winą za taki stan rzeczy zostaje obarczony wielki generał, Gnejusz Marcjusz (Ralph Fiennes), który ma pogardliwe nastawienie do ludu. Tymczasem do bram Rzymu zbliża się groźna armia Wolsków. Marcjusz wyrusza na bitwę. W końcu udaje mu się zdobyć miasto Corioles. Za niesłychaną odwagę generał otrzymuje zaszczytny przydomek Koriolan. Po powrocie do Rzymu bohater ubiega się o stanowisko konsula. Udaje mu się zdobyć przychylność Senatu, lecz lud go nie popiera. Koriolan nie mogąc się z tym pogodzić, po raz kolejny głośno narzeka na lud. Wkrótce zostaje uznany za zdrajcę i wygnany z Wiecznego Miasta. Po tym zdarzeniu postanawia przyłączyć się do Wolsków i razem z ich armią uderzyć na Rzym./
 
A

Anonymous

Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Lubię takie klimaty :ok

Intruders (2011)

H1NgB.png

3j6Kz.png


 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Oglądałem wiele razy ale dawno się nie śmiałem tak jak ostatnio.


bBcmR.jpg



Po jednej musiałem kontynuować z następnymi. Klasyk. :piwko
 
Do góry