Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy...

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Miss Sloane (2016)

7787094.3.jpg


Znudzony tym co oglądałem już nawet kilka razy i brakiem pomysłu na dziesiąta muzę, w to dzisiejsze sobotnie popołudnie dla zabicia czasu rzuciłem się na film, po którym niczego specjalnego się nie spodziewałem...

Jessica Chastain, Mark Strong...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Lekarstwo na życie


Klimatem podobny do Wyspy Tajemnic
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Lekarstwo na życie

Klimatem podobny do Wyspy Tajemnic

A właśnie przedwczoraj go obejrzałem. :) Dobre zdjęcia, przepiękne krajobrazy i widoki, zamek - sanatorium/szpital niesamowity. Przedstawieni w filmie miejscowi Szwajcarzy urodą zdecydowanie nie grzeszą, niektóre sceny z węgorzami zepsuły mi jedzenie obiadu, a film określiłbym jako trochę porąbany... Po 2 godzinach zastanawiałem się, czy się w ogóle ten film skończy. Jednak klimat całości specyficzny i intrygujący.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Obcy: Przymierze (2017)
Alien: Covenant




 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Brimstone 2017
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
"Blade Runner 2049" - sequel filmu Ridleya Scotta trafi na ekrany polskich kin 6 listopada. W sieci ukazał się prolog filmu pt. "Nexus 2016" w reżyserii Luke Scotta (syna Ridleya).
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Brimstone 2017

Obejrzałem ten Brimstone który dodałem w piątek, film jest świetny, 2 i pół godziny dobrego filmu.
opisy na Filmwebie nie wiem kto pisze ale na pewno nie ktoś kto obejrzał cały film.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
Intruz
Na Ziemi panuje pokój, Nie ma głodu, Nie ma przemocy, Środowisko przywrócone do równowagi, Wszyscy są uczciwi, uprzejmi i życzliwi, Nasz świat nigdy nie był tak idealny, Ale to już nie jest nasz świat, Został opanowany przez przybyszów z Kosmosu (...)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Dzień Bestii (1995) :kwiczy2
7217983.3.jpg

Znakomita czarna komedia hiszpańskiego reżysera Alexa de la Iglesia [który jest "wychowankiem" Pedro Almodovara]. Dobroduszny ksiądz odkrywa straszną prawdę - w święta Bożego Narodzenia na Ziemi pojawi się antychryst. Jedyną metodą, by do niego dotrzeć i zapobiec nieszczęściu jest grzeszenie. Tak więc dobroduszny księżulek stara się ze wszystkich sił jak najwięcej grzeszyć. Wychodzą z tego komiczne sytuacje, szczególnie, kiedy do "zespołu" dobiera sobie satanistę, pulchnego sprzedawcę ze sklepu z muzyką heavy-metalową.
info:filmweb.pl
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Że Życie Ma Sens :guma:klawik
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Stange Things sezon 1,2. Ciekawy klimat, atrakcyjna fabuła.
Pierwszy sezon obejrzałem. Fakt, że łyknąłem szybciutko, bo kusiło żeby się dowiedzieć, co będzie dalej. Po obejrzeniu jednak całości naszła mnie refleksja: Właściwie po co to obejrzałem?. Na drugi sezon się już nie skusiłem. Dziewczynce grającej "13" wróżę wielką aktorską karierę.

Z innej beczki. Ponieważ zbliżają się święta, więc trochę wolnego czasu oraz mając w pamięci, że liczniki Neftlixa się zerują (więc można zafundować sobie bezpłatny m-c) to jutro zdarza się dobra okazja, żeby z tej opcji skorzystać. Netflix trochę wskoczył na wyższy poziom i zafundował sobie produkcję za 90 mln USD pt. "Bright", która będzie miała jutro jednoczesną premierę na całym Netflixowym świecie. Recenzje czytałem pozytywną, a że promuje go świetny utwór, to ja się pewnie skuszę.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Zabawny film

Bronson (2008)
6ec7720a0cb5f49883c13372e0b12e51--tom-hardy-movies-charles-bronson.jpg

Rok 1974. Dziewiętnastoletni Michael Peterson (Tom Hardy) pragnie zdobyć sławę. Pewnego dnia napada na pocztę, używając do tego domowej roboty obrzyna, i udaje mu się ukraść tylko kilkadziesiąt funtów. Wkrótce zostaje złapany i skazany na siedem lat pozbawienia wolności, a n a zwolnienie warunkowe będzie mógł wyjść dopiero po czterech latach. Peterson nie zamierza jednak spokojnie odsiedzieć wyroku. Za wywoływanie kolejnych buntów, bójki i branie zakładników jego kara jest systematycznie przedłużana. Peterson stopniowo uwalnia swoje alter ego - Charlesa Bronsona, stając się najsłynniejszym i najbardziej brutalnym więźniem w całej Wielkiej Brytanii.
info:filmweb.pl
 
Do góry