Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy...

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

OXYGEN THIEF napisał:
Dzisiaj zarzucam The Maltese Falcon (1941) :D
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
No nie powiem przedstawiona fabuła filmu na FilmWeb zainteresowała i to nawet bardzo. Film może być bardzo Ciekawy tym bardziej, że jest uważany za "najwybitniejszy film kryminalny w historii kina".
A tutaj Ciekawostka dla miłośników Star Wars czyli m. in. dla Ciebie Farmer ;)
Znaleziono dowody istnienia planety jak z Gwiezdnych Wojen
Misja kosmicznego obserwatorium Keplera dostarczyła dowodów na istnienie planety wielkości Saturna, obiegającej gwiazdy w układzie podwójnym, który z tego względu niezwykle przypomina system znany fanom filmu "Gwiezdne Wojny" - układ pustynnej planety Tatooine z jej charakterystycznym, podwójnym zachodem obu słońc. W przeciwieństwie jednak do wizji wykreowanej przez efekty specjalne w filmie George'a Lucasa, Kepler 16b - bo takie oznaczenie nosi nowo odkryty system - istnieje naprawdę i znajduje się w odległości niespełna 200 lat świetlnych od Ziemi.

Planeta jest pierwszym potwierdzonym przypadkiem występowania obiektu wielkości planety w układzie podwójnym gwiazd. Jej masa jest jednak znacząco większa od filmowego pierwowzoru i wynosi około 0.3 masy Jowisza.
...
Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem:
Źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Andy napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Dzisiaj zarzucam The Maltese Falcon (1941) :D
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
No nie powiem przedstawiona fabuła filmu na FilmWeb zainteresowała i to nawet bardzo. Film może być bardzo Ciekawy tym bardziej, że jest uważany za "najwybitniejszy film kryminalny w historii kina".
Film bardzo dobry, klasyk, świetna gra aktorska, klimat.Spokojnie można wystawić 9/10.Szukam więcej takich...... :D
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Film, który oglądałam x razy, to "Bliskie spotkania trzeciego stopnia". Jest dla mnie kultowy. Od chwili, gdy przeczytałam wypowiedź G Busha seniora (kiedy był dyrektorem CIA), że "...film Bliskie spotkania trzeciego stopnia, zawiera o wiele więcej prawdy, niż możecie sobie wyobrazić"
Poza tym, interesuje mnie ta tematyka. :szok
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Olga napisał:
Film, który oglądałam x razy, to "Bliskie spotkania trzeciego stopnia". Jest dla mnie kultowy. Od chwili, gdy przeczytałam wypowiedź G Busha seniora (kiedy był dyrektorem CIA), że "...film Bliskie spotkania trzeciego stopnia, zawiera o wiele więcej prawdy, niż możecie sobie wyobrazić"
Poza tym, interesuje mnie ta tematyka. :szok
OoOoOooo to polecam film Czwarty stopień / Fourth Kind , też fajny.
Dziś po raz kolejny katuje Metropolis Langa :D
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Czwarty stopień to raczej zjawiska paranormalne , Bliskie....kontakt z inną cywilizacją. Oba dobre ,jednak Jovovitkę wolę w Resident Evil. Ja polecam Kroniki Riddicka. Ze świeżych Sucker Punch - muzyka i pomysł przedni.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

A ja lubię Kobrę: Oddział specjalny.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Seria Sg...czyli Star Gate( SG1,Atlantis,Universe) , Ostatnio obejrzalem sobie wszystkie 3 sezony The Fringe( 4 sezon jeszce kreca..jest chyba tylko 1 odcinek)
 
A

Anonymous

Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Z polskich seriali : "Świat według Kiepskich" (ale tylko odcinki do 2004 roku),"Kariera Nikodema Dyzmy","PitBull","Tajemnica twierdzy szyfrów","Czas honoru".
Filmy :
"The Sixth Sense","Signs","Gladiator","Seven Pounds","Joe Black","Se7en","Mr.Jones","The Boy in the Striped Pyjamas","K-Pax","Things to Do in Denver when You're Dead","Falling Down","Lawn Dogs","Crash-Miasto gniewu"(genialny film :!: ),"Defendor","Żółty szalik" + kilkadziesiąt innych ponieważ jestem fanatykiem X muzy :dziwak
 
A

Anonymous

Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Ostatnio

4qrcrc.jpg

Troszkę infantylna bajeczka dla 13 latków.
5ex4bn.jpg

Też bajka ale z pomysłem i ciekawsza-nie nudziłem się
214qb9g.jpg

Świetny film-w klimacie "Sin City"-inteligentne dialogi,git rzeźnia,trochę filozoficznych dialogów-ogólnie bardzo ciekawie spędzone 2 godziny :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Zielonego oglądałem, nic ciekawego czyli tak jak napisałeś bajka dla 13 latków.Thor też jakiś słaby był.
 
A

Anonymous

Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

2ibg9df.jpg


Straszna bieda-nie wiem jak reżyser takich perełek jak-"The Thing","Escape from New York" czy "They Live" mógł się tak stoczyć ? Starość nie radość ? Jedynym plusem-słodka jak cukierek-Amber Heard :p
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

The Perfect Host jest całkiem dobry :D
 
A

Anonymous

Re: Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy

Jak byłem jeszcze małolatem, to nie przepuściłem żadnego odcinka "Świata według Bundych" :) jakiś czas temu (bodajże 4 lata) w TV Okey zaczął wychodzić ten serial..Zebrałem wszystkie 88 płyt dvd ;) i nadal się śmiałem z tych głupot :D także jako bezmózgowa rozrywka polecam ;)
A przedwczoraj leciał film "Horda". Ogólnie nic nadzwyczajnego, ale dla fanów zombiaków jazda obowiązkowa :)
 
Do góry