Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy...

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Mam 3 filmy do których wracam co jakiś czas:
1. Zapach Kobiety
2 The Wall
3. Forest Gump
Kiedyś na początku lat 90 miałem swoją wypożyczalnię wideokaset (licencjonowaną) i obejrzałem z przymusu wszystkie hity jakie się ukazywały. Wypożyczalnię prowadziłem niemal 10 lat i dziś naprawdę mam alergię do filmów, zdecydowanie wolę rozrywkę i polskie seriale (Rancho, Glina, Pitbull).
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
Życie za życie / The Life of David Gale :ok
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Hej! Jest tu jeszcze jakiś mod który jeszcze wie o co w tym temacie chodzi, czy też ma to być kolejny śmietnik?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo

Herran

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Listopad 2017
Posty
343
Reakcje/Polubienia
698
Meet the World’s First Foldable PC

 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
No i jest śmietnik. Przecież ten temat zupełnie inną rolę miał spełniać. Wystarczy popatrzeć na to co w nim zawarte i nie trzeba znać nawet języka by się zorientować w czym rzecz. Podobno wszyscy LUDZIE po dzień dzisiejszy bez słów potrafią się porozumieć za pomocą piktogramów... czy choćby najbardziej prymitywnych emotek. Taką zdolność posiada nawet małe dziecko... jak widać jednak, nie wszyscy.

Ps. Ta końcówka nie do Ciebie. Jednak to Ty masz wpływ na - powiedzmy - jakość tego co tu i teraz.
Ps2. To samo dotyczy nagminnego pisania postów pod postami (netykieta), dosłownie w tym samym czasie!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
No i jest śmietnik. Przecież ten temat zupełnie inną rolę miał spełniać. Wystarczy popatrzeć na to co w nim zawarte i nie trzeba znać nawet języka by się zorientować w czym rzecz. Podobno wszyscy LUDZIE po dzień dzisiejszy bez słów potrafią się porozumieć za pomocą piktogramów... czy choćby najbardziej prymitywnych emotek. Taką zdolność posiada nawet małe dziecko... jak widać jednak, nie wszyscy.

Ps. Ta końcówka nie do Ciebie. Jednak to Ty masz wpływ na - powiedzmy - jakość tego co tu i teraz.
Ps2. To samo dotyczy nagminnego pisania postów pod postami (netykieta), dosłownie w tym samym czasie!
Temat dotyczy filmów przecież i takie tutaj są.Pisanie postów pod postami w niektórych działach musi być dozwolone, dziwnie wyglądałoby gdyby ktoś w grudniu edytował swój post ze stycznia i robił jego aktualizacje .
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
Temat dotyczy filmów przecież i takie tutaj są.
Uważam, że @Jarom miał na myśli dwa powyższe posty z Lenowo i "Dziennikiem Telewizyjnym", których raczej do filmów i seriali bym nie zaliczał :) To są ciekawostki, które nadają się do działu "Pogadanki itd".
 
Do góry