Jutro koniec Swiata?

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Jutro koniec Swiata ,a na Forum cisza na ten temat

8IUDv.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36151
Reakcje/Polubienia
25269
Miasto
Trololololo
Cisza bo większość pewnie w kościele :yes master :papież a reszta czeka z upragnieniem na ten koniec świata, koniec świata na bank będzie tylko nie taki jakiego się większość z nas spodziewa.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Ja wykopałem schron , zgromadziłem broń i jedzenie i czekam....czekam....czekam ...kurcze to napięcie mnie zabije :szydera
 
A

Anonymous

Mi to to tam : lotto :hippie Może być koniec świata...gdybym był dr.Kulczykiem albo stukał Candice Swanepoel :yes master to miałbym czego żałować :klawik.
 

merkaba

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Grudnia 2012
Posty
163
Reakcje/Polubienia
14
nie wierze ale na wszelki wypadek sie przygotowałem odbyłem spowiedz sw
dlaczego nie wierze bo sam jezus powiedział ze przyjdzie jak złodziej w nocy czyli nie wiadomo kiedy

a po drugie
Ekipa Williama Saturno zaobserwowała także, że cykle planet i zaćmienia Księżyca przedstawione na ścianach domu sięgają 7 tys. lat w przyszłość. Obala to ostatecznie fałszywie interpretowaną przepowiednię Majów, według której koniec świata miałby rzekomo nastąpić w grudniu tego roku.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Na forum cisza na temat końca świata bo tak naprawdę to ludzie mają już dosyć tego tematu, od kilku dni wałkowany jest wszędzie gdzie tylko się da...

A ja osobiście uważam, że końca świata jutro nie będzie (ostatnio pojawiły się nawet informacje, że koniec świata ma być o 4:00 rano - cóż za dokładność :p)
Patrząc wstecz zobaczymy, że właściwie co roku przepowiadany był koniec świata, a jednak żyjemy, zresztą, ludzie przyczepili się w tym roku do końca świata, bo kończy się kalendarz Majów, jednak wiele osób nie bardzo rozumie co to tak naprawdę oznacza... Majowie, rzeczywiście wyznaczyli na ten dzień koniec, tyle, że nie świata, jak sądzi wile ludzi, tylko koniec pewnej epoki.
Warto wiedzieć, że tak naprawdę kalendarz Majów kończył się już czterokrotnie - Tak, dobrze czytasz - i jak widzicie nic się wtedy nie wydarzyło.
Myślę również, że koniec świata nie będzie takim jednym pierdut i po wszystkim (zresztą nigdzie nie było tak napisane, więc nie wiem skąd taka teoria) w wielu źródłach napisane jest, że w czasach końca świata będą jakieś huragany, katastrofy, ludzie będą dla siebie podli, będą choroby, jakieś zarazy itp, zastanówcie się co teraz właściwie cały czas dzieje się na świecie, porównajcie to z czasami minimum z przed 10 lat, było wtedy inaczej? Ano jak się nad tym zastanowić to dochodzimy do wniosku, że było inaczej. Kto wie, może tak naprawdę już od jakiegoś czasu żyjemy w czasach końca świata, tylko większość ludzi o tym nie myśli bo starają nam się wmówić jedną konkretną datę bo ludzie na panice innych zarabiają, teraz sporo ludzi rzuca się, aby porobić jakieś zapasy itp jednym słowem jest ogólnoświatowa panika, a dzięki temu kaska leci...

Warto wspomnieć, że wyznaczane są już kolejne daty końca świata mówi się m.in. o roku 2036 czy 2060 co ma mieć związek z ciałami niebieskimi, które mają wtedy przelatywać blisko Ziemi

PS. Zresztą pomyślcie czy jakby naprawdę miał być koniec świata to czy nasi politycy z innych krajów tak spokojnie by siedzieli na swoich stołkach? - Nie!- Gdyby rzeczywiście coś nam groziło to taki Tusk czy Barack Obama byliby pierwsi, którzy wybudowaliby sobie jakiś schron czy coś w tym rodzaju. Także Spoko ludzie i bez paniki

A jak ktoś lubi czytać o żekomym końcu świata to możecie sobie poczytać artykuły znajdujące się tutaj:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A dodatkowo


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Nie wiem Olu
Czy nie wyczuwasz w tym temacie żartu i ironi.
Przecież Putin odwołał koniec świata
m3cg1.jpg
 
A

Anonymous

Vonz, wiem, że ty założyłeś ten temat w formie żartu, ale zauważ, że nie wszyscy tak do tego podchodzą, stąd taki, a nie inny post z mojej strony
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Ola napisał:
Vonz, wiem, że ty założyłeś ten temat w formie żartu, ale zauważ, że nie wszyscy tak do tego podchodzą, stąd taki, a nie inny post z mojej strony
Zauważyłem,poniektórzy się nawet lekko zdenewowali
Ale cóż poczucie humoru to sprawa indywidalna
 
Do góry