Kerish PC Doctor - pogadanka konkursowa cd.

Status
Zamknięty.

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Witam! Nie mam szczęścia w tego typu konkursach, nigdy niczego nie wygrałem, a i teraz pewnie się nie uda, ale zgłaszam się... Program super (czytam opinie!), fajnie byłoby wygrać takie cacko, ale to zapewne tylko marzenia... Pozdrawiam!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4362
Reakcje/Polubienia
5755
Miasto
To tu to tam....
Uno jest zwyciezca Schordingera.... :szydera

Znaczy wez wroc, zaro Ciem oskarzy ze niepelnosprytnego napastujesz bo uno jak raz Alzheimera ma... :rofll
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4362
Reakcje/Polubienia
5755
Miasto
To tu to tam....

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nigdy nic nie wygralem. Zaczeuo sie w rzlobku numer pinc, kiedy Ciocia oglosila konkurs. Wygrany mogl dostac smoczek firmy Stomil,a to bylo cos. Przegralem z Halynkom.
W pszeczkolu kiedy oglosili konkurs gdzie zwyciezca mugl dostac caly spodeczek rzerzuchy - dla mnie zostala tylko wata po kielkach z tom wodom.
Potem bylo tylko gorzej.
W podstawowce Pani oglosila konkurs kto szybciej bedzie zasypywal wegiel do piwnicy - ten mogl wygrac posiedzenie na kolankach,a le i tu wyprzedzil mnie Stasiek, ktory 4ty raz powtarzal pierwsza klase :(
Szkola srednia wbila mi sie w pamiec tym ze przegralem konkurs na najszybsze wyjaranie peta za garazami, bo zaspalem, ale tu otrzymalem nagrode pocieszenia: TAAAKA Hiszpanka mi sie snila ze.. w sumie nie zaluje.
Na studiach nie dostalem Nobla. Czy musze pisac wiecej?
I tak to leci...
Na forum jestem od 1454 roku, kto nie wierzy musi udac sie do Pelplina, gdzie na polskim egzemplarzu Biblii Gutenberga moze znajsc wpis dokonany przez samego Henryka Costera ktory ja oprawial, ze "wujek spamtrash jest zapisany do PZD" - na stronie 666 (nie wierzcie plotkom ze ten egzemplarz ma 641 strony, poproscie o pokazanie stron tajnych, podajac haslo: Przywileje Kazimierza Jagiellonczyka to armagagedon, teraz nie widzicie ale skonczy sie na 500+).
Nigdy nic nie wygralem... znaczy wez wroc, tu akurat i owszem, ale to sie NIE liczy bo to po prostu zlosliwosc losu byla.
A kiedy przyjechalem do Polski to sie okazalo ze sie swierzaki w Biedronce skonczyly.
Poza tym nawet nie mam horej curki i nie mam jak na nia wyludzac.
Wiec jesli juz widzicie ogrom mej tragedii to

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A co do programu Kerish Doctor to kaszel miewam... jak zafajam za duzo. nie wiem czy pomoze, wersja trial muwi zebym kupil wersje full...
;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Witam Serdecznie dziękuję za zorganizowanie konkursu Kerish Doctor.
Kerish PC Doctor jest kompleksowym rozwiązaniem do automatycznej konserwacji komputera działającego w systemie Windows.​
Program zapobiega defektom, naprawi nieprawidłowe wpisy w rejestrze, czyści z cyfrowych "śmieci", optymalizuje i zabezpiecza komputer.

Kerish PC Doctor to całkowicie wygodny program, który może działać bez żadnego udziału użytkownika, jest przeznaczony zarówno dla początkujących jak i doświadczonych osób.
Ponieważ kończy mi się Licencja na program Kerish Doctor bardzo bym chciał wygrać licencję w konkursie i cieszyć się dalej z programu.Pozdrawiam
Napisz własnymi słowami a nie kopiuj wklej ze strony producenta :lanie

Post do poprawy jeśli nie to skasuję.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
  • Haha
Reactions: al

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Tak na marginesie, Kerish Doctor zmienił nazwę na Kerish PC Doctor :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4362
Reakcje/Polubienia
5755
Miasto
To tu to tam....
Witam Serdecznie dziękuję za zorganizowanie konkursu Kerish Pc Doctor. Program używam na co dzień na moim komputerze.
Ponieważ kończy mi się licencja na ten program bardzo bym chciał wygrać licencję w konkursie i cieszyć się dalej z super programu do optymalizacji komputera .Pozdrawiam
Dear Pajeet.
[chatGPT mode swap: Pajeet master Yoda mode]
It is a long way in the front of you, I see, a padawan.
Your career as the IT beggar I see not straight, though.
But, do not abandon your path. Look inside. feel the force.
Madka Polka level you can gain soon.
Have you faced the level 1 master opponent (called: MOPS) yet?
If so, rest assured: after patient training, you can fight with the Bezzebna Ryza w Futrze z ZUSu.
and then, the dungeon master challenge: fighting with the Seba for a beer...
Endless possibilities after that, I wish you success majfriend!11

edit: you did not played the side challenge: mam horom curke. Try it. It can help your efforts. Gud luk.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
Ogłoszenia parafialne :papież

A więc tak na wstępie chcę powiadomić że konkurs zbliża się do końca i jeśli ktoś nie wziął jeszcze w nim udziału ma ostatnio szansę by się wpisać i otrzymasz nagrodę w konkursie. Nagród jest więcej jak uczestników więc nie będzie losowania a po prostu rozdam nagrodę wszystkim którzy się zapisali i spełnili warunki konkursu .

zaprawdę słuszne to i sprawiedliwe... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Ogłoszenia parafialne :papież

A więc tak na wstępie chcę powiadomić że konkurs zbliża się do końca i jeśli ktoś nie wziął jeszcze w nim udziału ma ostatnio szansę by się wpisać i otrzymasz nagrodę w konkursie. Nagród jest więcej jak uczestników więc nie będzie losowania a po prostu rozdam nagrodę wszystkim którzy się zapisali i spełnili warunki konkursu .
Jak dobrze pamiętam to gdy @angellomichel387 robił konkursy na Kerish PC Doctor to wysłał wszystkim którzy spełnili warunki i było ok :) . Jak będziesz miał wolne licencje to mogę kilka dodatkowo wziąć, rozdam na lokalnym podwórku dla starszych osób. :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
...
Jak będziesz miał wolne licencje to mogę kilka dodatkowo wziąć, rozdam na lokalnym podwórku dla starszych osób.

też pomysł, a może przeznaczyć część dla tych, co chcieliby mieć program na drugim posiadanym urządzeniu?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
też pomysł, a może przeznaczyć część dla tych, co chcieliby mieć program na drugim posiadanym urządzeniu?

Czyli pewnie każdy będzie chciał bo ma 5 urządzenie a później będą na innym forum w dziale handlowy albo na jakimś allegro czy olx. Nie do zweryfikowanie czy ktoś faktycznie chce drugi dla siebie.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
Czyli pewnie każdy będzie chciał bo ma 5 urządzenie a później będą na innym forum w dziale handlowy albo na jakimś allegro czy olx. Nie do zweryfikowanie czy ktoś faktycznie chce drugi dla siebie.

trochę więcej wiary w ludzi...:klawik
pisałem o drugim a nie o piątym...
ponadto jak ktoś się zgłosi, to będzie czarno na białym kto, po co i dlaczego, no i, to co napisał oksiak, @sheriff zadecyduje...
ja mam kilka urządzeń i chętnie wystąpiłbym o drugą licencję i nie widzę, przy tej ilości do rozdysponowania, żadnego tutaj naciągactwa...

dostanę drugą, to dostanę i podziękuję, nie dostanę, to i tak podziękuję... to @sheriff decyduje i zostawmy jemu tę działkę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Jak dobrze pamiętam to gdy @angellomichel387 robił konkursy na Kerish PC Doctor to wysłał wszystkim którzy spełnili warunki i było ok :) . Jak będziesz miał wolne licencje to mogę kilka dodatkowo wziąć, rozdam na lokalnym podwórku dla starszych osób. :)
Ja z radością przyjmę dwie - zagości na drugim komputerze. Nie zmarnuje się. Starsze osoby z podwórka mogą niewłąsciwie ten produkt wykorzystać. Pozdrawiam i zostawiam tą kwestię pod rozwagę.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
@sheriff przeniosłem posty tutaj,

Temat z konkursem masz czysty :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry