KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2021

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Program Kerish Doctor używam od początku jego powstania, jeszcze kiedy nie było dostępnej polskiej wersji językowej. Program się sprawdza bardzo dobrze i poprawia stabilność działania systemu operacyjnego komputera. Kilka razy wykorzystałem też opcje naprawy systemu Windows. Chciałbym pozyskać licencje na ten program na następne lata. Dziękuję bardzo za zorganizowanie konkursu!
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Witam jesli jeszcze aktualny ten konkurs to chętnie wezmę w nim udział , z programu korzystam już kilka dobrych lat,obecna licencja kończy sie 21.01.2021roku .Jak dla mnie program jest świetny ,zupełnie bezobsługowy i robi co do niego należy -czyli czyści i optymalizuje system i komputer
Pozdrawiam
 

vorilhon

Świeżak
Dołączył
12 Lipiec 2013
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
Witam !!! Jestem szczęśliwym zwycięzcą, wygrałem !!! Bardzo dziękuję za klucz, pozdrawiam organizatorów i wszystkich uczestników !!!
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
162
Reakcje/Polubienia
63
Witam. Również jestem szczęśliwym zwycięzcą. Wielkie dzięki za możliwość wzięcia udziału w konkursie oraz wygraną. Gratuluję innym wygranym. Pozdrawiam.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Serdeczne dzięki za zorganizowanie konkursu i za otrzymaną licencję!
 

rekmi

Wygadany
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
49
Reakcje/Polubienia
0
Witam, jeśli jeszcze aktualny ten konkurs to chętnie wezmę w nim udział a wpis stefek daje nadzieję, że jeszcze jest szansa. Z programu korzystałem od czasu kiedy wygrałem 3-letnią licencję, niestety od roku krzyczy na czerwono. Program super dlatego proszę o aktualną licencję. Pozdrawiam i dziękuję organizatorom.
 
Ostatnia edycja:

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for this giveaway @angellomichel387 I have tried Kerish Doctor 2020 on my computer. It is very good solution for care and maintenance. The program is easy to use even for beginners with friendly user interface. It prevents system crashes, fix system errors, clear away digital "trash", and optimize and protect my computer. It optimizes internet connection and enhance the performance of my computer. In addition, it offers protection against malicious and potentially unwanted programs. Other useful features include; prevention of windows failures in real-time and fixation of registry errors.
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thank you to all the organizers of the contest.
If the competition continues, I am very willing to participate.
I want to win Kerish Doctor 2020 because it is one of the best computer optimization solutions.
Kerish Doctor 2020 fixes Windows errors, cleans your computer, optimizes performance, protects against viruses and much more.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Z Kerish Doctor korzystam nieprzerwanie od dobrych kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Moja licka kończy się co prawda za pół roku, ale chciałbym ją już teraz przedłużyć o kolejne 3 lata.
Dziękuję za konkurs.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Witam, jeżeli konkurs trwa to dołączę się i chętnie skorzystam z Kerish Doctor . mam już jedna licke z poprzedniego konkursu ale chętnie zainstaluje program na laptopie z pracy . Co do programu to polecam od dłuższego czasu używam do sprzątania w systemie , pozdrawiam i dziękuje za konkurs .
 
Ostatnia edycja:

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12969
Reakcje/Polubienia
43726
Widzę że konkurs jeszcze nie zamknięty ,używam Kerish Dotor od wielu lat i jestem z niego bardzo zadowolony i dla tego biorę
udział w konkursie.
Dziękuje @angellomihel387 za zorganizowanie konkursu:)
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
chetnie jeszcze skorzystam z konkursu na ten program ,jesli jest to mozliwe.
posiadam juz jedna licencje która zainstalowalem na moim laptopie .chcialbym zainstalowac jeszcze jeden program Kerish Docter na drugim laptopie.
bardzo jestem zadowolony z pracy tego programu na tym jednym laptopie.
jesli jest to mozliwe to bardzo bym byl szczesliwy pozdrawiam .
 
Do góry