Konkurs ! ! – Hitman Pro – Giveaway ! !

kobyl07

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Lipiec 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
najlepszy SKANER antywirusowy jakiego kiedykolwiek używałem. Jak najbardziej POLECAM.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Brak konieczności instalacji, bezkonfliktowe działanie z innymi antywirusami - czyli dobra, dodatkowa ochrona.
Zapisuję się na listę :)
 

mantisghost

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
Fajnie by było dostać licencję bo wszyscy mają mambę chce i ja :). Innymi słowy ochrony przed syfem nigdy za dużo, a płatny program za darmo to nie lada gratka.
 

hassasin

Wygadany
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
program jest rewelacyjny i od dłuższego czasu z niego już korzystam, a teraz przydała by się możliwość usuwania znalezionych syfów :)
Liczę na szczęście w losowaniu :)
 

Silvester

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Ooooh ! Great !
I would like to add Hitman Pro to my machine for supplimentary protection other than Avira Free.
Please count me in for the giveaway contest.
Thanks & Regards
 

amitraina

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
plz count me also
i need bcoz i am using avg free antivirus .to make my computer free from virus i need this
 

leofelix

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Hi
Very nice giveaway for a small gem of software, a cloud based antimalware which everyone should use along side your resident antivirus of choice.
I use it and I think is the best of the best: 5 antimalware engines plus HitMan Pro techonology make the difference!
Erik Loman, the developer, is a gentleman indeed!
Thank you for managing those wonderful giveaways.
Good luck to all

Greetings;)

P.S your review is also well written, congratulations
 
V

vhick

I like to win Hitman Pro because I know I will remove more nasties because of multiple engine.

Thanks for the giveaway!
 

kenny

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
such a wonderful giveaway, please give me a chance to use Hitman pro which provides strong protection against different types of threat

Thank you and include me please
 

jogobella

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
260
Reakcje/Polubienia
0
co tu będę ukrywał kiedyś używałem tego programu i byłem z nie go zadowolony, więc licencja by się przydała,ale to już zależy od szczęścia :) :!: :!: :!:
 

jasiekkidawa

Wygadany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
78
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
DGL :)
Ja też się piszę na ten programik :) 5 silników skanujących-- to musi robić wrażenie :)
 
Do góry