Konkurs ! ! – Hitman Pro – Giveaway ! !

Sujay

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
HI, great giveaway. Please count me in. Hitman pro is the best cloud on-demand scanner available. I will like to use it..:D
 

phenom

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Hitman Pro jest jednym z najlepszych zabezpieczeń opartych na chmury w industry.I chcą uczestniczyć tym liczyć contest.Please mnie in.Thank bardzo za ten specjalny gratisów.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Skoro taki lekki ten program dla systemu to chciałbym go mieć.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Hitman Pro to innowacyjny skaner antywirusowy, który lokalizuje, identyfikuje oraz usuwa szkodliwe oprogramowanie takie jak: rootkity, boty, wirusy, robaki, infekcje spyware oraz adware. Program używa połączenia: skaner behawioralny + przetwarzanie w chmurze (tzw. cloud computing), aby wykryć i usunąć potencjalne szkodliwe oprogramowanie minimalnie obciążając przy tym system operacyjny.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod Hitman Pro rozpoznaje szkodliwe oprogramowanie niemalże natychmiastowo. Dlatego warto mieć dodatkową ochronę w postaci Hitman Pro ;)
 

KArl

Świeżak
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Oh I like a license because i need this programm :)
I will be happy when i get a free license from you !
Thanks
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Dobry skaner na żądanie :D dopisuję się do konkursu :p
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
tego konkursu po prostu przegapić się nie godzi ;)
licencję chciałbym wygrać dlatego, że taki sofcik doskonale by pasował do mojego zestawu, w którym zastąpiłby darmowego MBAM w, bądź co bądź, ważnej roli skanera na żądanie
nigdy nie korzystałem Hitman'a ale dużo czytałem o nim zarówno na tej stronce jak i forum Aviry, gdzie zawsze otrzymywał pochlebne opinie, kolejną rzeczą motywującą mój udział w konkursie jest fakt, że ów program jest lepszy od stosowanego obecnie przeze mnie MBAM Free a skoro jest szansa wygrania lepszego zabezpieczenia komputera to pogardzić nią wprost nie wypada
 

LanceNDZ

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
110
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Katowice
Chętnie bym go dołączył do mojego zestawu zabezpieczeń, proszę o uwzględnienie mnie przy losowaniu
 

jelson

Świeżak
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
I've heard nothing but great things about Hitman Pro and a blogger I greatly respect recently gave it a superb review. It's a "must-have" tool if you want to feel really safe and secure. I'd love to win a license~
 

paf

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Thank you very much for this giveaway :D . I've never tried HitmanPro, but every security expert says it's very good, so I would like to try it. Please count me in. Thanks. Cheers ;) .
 

HIPOCKETS

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
The scanner that I am using seems to be outdated. I would very much appreciate winning one of the three prizes. Thank you!
 

sogood

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Thanks, Hitman Pro is a good antivirus software.
I would like to win one Hitman Pro license.
 

dhiraj_kumar

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Cloud based AVs provide a solid second layer of security to one's computer.Hence,I currently have Immunet Free installed on my pc.However,given a chance,I would definitely like to switch to Hitman Pro :D
 
Do góry