! ! KONKURS ! ! – IsoBuster – ! ! GIVEAWAY ! !

Status
Zamknięty.

kuba3351

Świeżak
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Ja również chciałbym wziąć udział w konkursie ,ponieważ często zdarza mi się ,że płyta mi się porysuje.Dlatego program mi się przyda.
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Fajny programik. Przyda się w zestawie potrzebnych aplikacji. Piszę się na lickę.
 

Nitrol

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Ja tylko życzę powodzenia innym - sam mam starą wersję tego programu z jakiegoś czasopisma oraz fizycznego czyściciela płyt ;)
 

NiceTake

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
2
Hello Helium!

I would like try my luck in your IsoBuster Giveaway as well.
Thank you,very nice giveaway indeed. :D
 

Sujay

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for this giveaway. Isobuster is really the best software for corrupted disks. I am using the trial for many years... But it is nagging a lot..:p
 

aungzeya38

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Hi .. Hellium
Thanks so much to give this opportunity and why i dont give it up ... so pls count me in..
Regards
 

jelson

Świeżak
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
I want a license for 2 reasons: (1) I have an important 9 yr old CD-R that was made on a Win98 machine which now seems to be unreadable :( and (2) for the peace of mind that ISOBuster provides: never know when an archive CD/DVD might get scratched or develop problems.
 

vasu

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
thank you sir,
I am using Isobuster for one year. It is a greate software. I like so much.
 

AngelusPL

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym otrzymać licencję do programu IsoBuster aby odzyskać pliki z porysowanych nośników.
 

hist1410

Wygadany
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
94
Reakcje/Polubienia
15
Liczę na szczęście w losowaniu, ponieważ Isobuster raz już mi pomógł i znam jego możliwości. Mógłby sobie siedzieć w systemie na stałe, a nie bywać jako gość.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Nie mam programu do odzyskiwania danych z płyt, a awaria może się zawsze zdarzyć.
Dzięki za konkurs.
 

dhiraj_kumar

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
I have a few ripped movie dvds lying around which are scratched;thanks to my neighbour's kid :( .This tool has the potential to recover those vintage collections.Hence I would love to win a license.Keeping my fingers crossed.... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry