! KONKURS – Revo Uninstaller PRO - GIVEAWAY !

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
revo_konkurs.png


:!: :!: Revo Uninstaller PRO, dwie licencja do wygrania :!: :!:


Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać licencję programu Revo Uninstaller PRO.

Konkurs zakończy się 30.10.10
Licencje zostaną rozlosowane za pomocą Random.org

___________________________________________________________________________________________________


:!: :!: Revo Uninstaller PRO , two licenses to win :!: :!:

Please write a comment why would you like to win Revo Uninstaller PRO license.

Comments only in Polish or English


The lucky 2 will be selected randomly by - Random.org - and the licenses forwarded to them by me.

The giveaway ends on 30.10.10

Powodzenia / Good Luck
 

shadow14pl

Wygadany
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
0
A więc chciałbym dostać ponieważ jest dla mnie bardzo potrzebnym programem do codziennego użytku :) Pozdr
 
A

Anonymous

Program przyda się każdemu , dobry i solidny deinstalator i czyściciel , choć nie tylko.
Dwie licki , no to na Random.org troche się spocą przy losowaniu.
pozdrawiam
 

dremes

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Mam Revo Uninstaller Free. Jest swietny!! Pewnie, ze bym chcial miec Revo Uninstaller'a PRO. Jest jeszcze swietniejszy, jak sadze!
 

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Nie raz miałem problem z odinstalowaniem całkowitym programów. Dzięki revo free komputer jest wolny od resztek. Pro jest jeszcze lepszy od wersji darmowej więc licz na to że jest równie dobry a nawet lepszy i chciałbym go wypróbować
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
Super narzędzie do odinstalowywania programów. Zaletą programu jest jego dokładność, szybkość, a także
funkcja czyszczenia rejestru czy opcja bezpowrotnej kasacji danych. Ciekawostką tego softu jest funkcja
łowcy, dzięki której po wskazaniu ikonki danej aplikacji, program sam wyszukuje sposób jego
usunięcia. Dzięki temu programowi w sposób bezpieczny można usunąć każdą aplikację.
Bezpieczeństwo plus Czystość PC = Revo Unistaller PRO
 

Boyfriend

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for Revo giveaway :)
Please count me in. I like following features:
-Real-Time installation monitor
-Forced Uninstall
-Visual themes support

Best Regards!
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Juz raz bralem udzial w konkursie na ten program i nie udalo sie moze teraz mi sie uda ,jest to porzadny soft do usuwania nie chcianych programow .Urzywam softu darmowego ale wolalbym miec w pelnej wersji badzo by mi sie przydal do zrobienia sobie porzadku z niechcianymi programami i plikami po usunietych programach.
 

andyet

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
36
Reakcje/Polubienia
1
Super narzędzie do odinstalowywania programów. Dzięki revo free komputer jest wolny od resztek.
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Obecnie używam do odinstalowywania programu dostępnego w systemie "Dodaj Usuń Programy" - jak za kare. Wiem iż jest wiele lepszych programów, ale ostatni słychać jest coraz częściej, że najlepszy jest "Revo Uninstaller Pro". Wiadomo, że nie jeden by chciał mieć taki soft, mnie dziś na niego jest nie stać, proszę więc o licencje na ten program w wersji Pro.

Dziękuje. :)
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow !
Ponownie do wygrania program , który jest mi niezbędny i który to program wspaniale zastępuje systemowy '' dodaj-usuń ''
Może teraz będę miał szczęście ?!

Bez wątpienia jeden z najlepszych programów do odinstalowywania zbędnego softu !
:D
 

otlaed

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Revo Uninstallera w wersji free używam od lat. Jest świetnym zamiennikiem systemowego Dodaj/Usuń programy. Kiedyś czytałem test tego typu aplikacji i Revo Uninstaller zajął pierwsze miejsce. Często instaluję i dezinstaluję różne programy, dlatego potrzebuję naprawdę dobrego programu do usuwania pozostałości. Drugą funkcją, z której korzystam w Revo Uninstalerze jest zarządzanie autostartem.
Wprawdzie wersja free tego programu jest bardzo funkcjonalna, ale dobrze byłoby mieć lepszą wersję PRO.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Często testuję nowości między innymi te ,które pojawiają się na Programy Za Darmo.A że niektóre nie są mi potrzebne odinstalowuje za pomocą dodań usuń programy.Ale wbudowany deinstalator wszystkiego nie usuwa .Zostaje dużo śmieci między innymi niepotrzebne klucze rejestru foldery po odinstalowanych programach.Dlatego biorę udział w tym konkursie bo warto mieć porządek w komputerze:)
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Revo Uninstaller PRO i system czysty, bez dłubania w rejestrze itp.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
120
Miasto
Wrocław
Programu w wersji bezpłatnej używam już dość długo,dobrze odinstalowuje,a poza tym czyści rejestr po odinstalowanych programach i to mi się w nim podoba.Dlatego chcę mieć wersję pro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry