KONKURS !!! - ACRONIS TRUE IMAGE 2017

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
340
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
Day before the last day of free upgrade to Windows 10 i.e. 28 Jul 2016, I am prepared everything for the upgrade from 7 Ultimate. While there is still time, I update my printer driver for my family to cope with Windows 10. Then there is an unexpected hang-up of the screen, everything is idle. I think that may be it is still under processing and after nearly an hour, there is no response to any motion of my mouse. I then reboot the system and repair message warning of Windows was resulted with system damage. I have performed Windows System Repair several time but still in vain. This is really a Disaster to me. I have to re-install my Windows 7 ultimate again and thereafter via internet connection to have it upgraded to Windows 10. After this event, I realize that from now on I have to backup my system first whenever I change anything to avoid similar re-occurrence of system damage or crash.

Acronis True Image 2017 is the ideal application that will help you to secure all your files and provide you with necessary tools tp protect your files, folders or the entire system by backing up your important data. In event of any problems, it will also help you to restore everything from a single file to the entire partition or disk.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dziś zakończenie godz.22 !!

na teraz zasad nie spełniają Trane, Leszek55, ToGor
nie piszę już o pkt.2 , przymkniemy może na to oko :scratch

jak ma to wyglądać dali przykład Farmer, alberto.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Nie kuś, chyba że chcesz mnie dobić (wczoraj Barcelona przegrała z beniaminkiem i kolejny konkurs (który to już?) na Acronisa bez powodzenia) :)

Dziękuję andyxa za świetny konkurs. :dziękuję Podziękowania również dla sponsora. :dziękuję
Moje dane nie zniknęły w sposób dramatyczny. Dramatycznye był fakt, że w ogóle zniknęły. Kiedyś zgrałem kolekcję rodzinnych zdjęć na płyty CD-R. Było to wiele lat temu temu. Płyty nie były używane, leżały sobie spokojnie w szufladzie. Po latach, kiedy chciałem odświeżyć swoje wspomnienia, okazało się niestety, że część zdjęć jest nie do otworzenia. Zniknęły. Odtąd ufam jedynie backup'om na twardych dyskach.
A Acronis True Image to jeden z najlepszych softów, które umożliwia ich tworzenie. :ok
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Thank you andyxa for the great contest. :dziękuję Thanks also to the sponsor. :dziękuję
My data is not gone in a dramatic. Dramatycznye was the fact that, in General, have disappeared. Once starred in a collection of family photos on CD-R. It was many years ago. The plates were not used, lay quietly in a drawer. Years later, when I wanted to refresh their memories, it turned out, unfortunately, that some of the photos is not open. Have disappeared. From now on, I trust only backup'om on hard disks.
And Acronis True Image is one of the best software solutions that enables them to create. :ok
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Moja strata danych kilka lat wstecz ma pewne reperkusje do dziś. Przez nieuwagę/przypadek straciłem wiele zdjęć, własnych artykułów i nagrań z audycji radiowych, które prowadziłem. Wtedy podstawą w pc były dyski 40/80GB, a XP nowoczesnym systemem ;) Robiłem reinstalację systemu i niestety zamiast na partycji C ta zrobiła się na D (do dziś nie wiem jak ehh), co "pięknie" wykasowało wszelkie dane z niej :/ Oczywiście kopii się nie miało, bo przy pendrivie 1 GB i USB 1.0 nie praktykowało się tego.

Dzięki za konkurs i nagrody :hi
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Wyniki

A7mjXWL.jpg


FARMER , hmmkot, alberto - czas na potwierdzenie wygranej na PW ,48 godz

Trane, Leszek55, ToGor - nie spełnili zasad.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Congratulations to the winners and thanks for the giveaway, andyxa.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Gratulacje! :piwko
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Zgadza się- pisałem że nie spełniam wymagań :) Faktem jest że od bardzo dawna robię backup systemu i ważnych dla mnie danych i od tej pory na razie nic dramatycznie nie straciłem a zaczynałem zabawy na dyskietkowym Ghost Norton...jednak Acronis okazuje się najlepszym - nawet wersje "darmowe" ( posiadacze dysków Seagate i Caviar ) i był to zajefajny konkurs-gratki dla wygranych ! Dzięki za organizację- Miło było być z Wami...Pzdr!
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Jeszcze raz dziękuję. Gratuluję pozostałym. Czy trzeba tylko potwierdzić czy trzeba będzie wysłać swoje dane jeszcze?
 
Do góry