Konkurs ! AIR EXPLORER Lifetime

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Air Explorer team do wygrania są 2 licencje lifetime AIR EXPLORER

Air Explorer jest nietypowym eksploratorem plików, który pozwala na zarządzanie w jednym miejscu zarówno plikami lokalnymi, jak i zebranymi w różnego rodzaju usługach sieciowych działających w oparciu o chmurę. Program wspiera najpopularniejsze tego typu konta i pozwala znacznie ułatwić pracę z wieloma tego typu usługami jednocześnie.Dzięki tej niewielkiej aplikacji mamy możliwość zebrania informacji z wielu chmur i przeglądanie zawartych na nich danych bez konieczności ciągłego logowania się i przełączania pomiędzy poszczególnymi usługami. Wystarczy dodać wybrane konto do Air Explorer, podać dane użytkownika i możemy cieszyć się integracją wszystkich kont w jednym miejscu. Dzięki temu zarządzanie zawartością każdej chmury staje się znacznie łatwiejsze i szybsze. Pomaga w tym interfejs aplikacji, który wyraźnie był zbudowany z myślą o klasycznych metodach zarządzania zawartością, takich chociażby jak Eksplorator Windows.

Wśród obsługiwanych serwisów, na chwilę obecną możemy podłączyć do Air Explorer następujące konta: 4Shared, Adrive Premium, Baidu, Box, Copy, DropBox, serwery FTP, GoogleDrive, MediaFire, Mega, OneDrive, WebDav oraz Yandex. Kolejne usługi można dodać za pośrednictwem systemu wtyczek, a i następne aktualizacje zapewne wprowadzą integrację z najbardziej pożądanymi chmurami.
źródło :dobreprogramy.pl

g_-_-x-_-_s_66311x20150909110706_0.png

g_-_-x-_-_s_66311x20150909110711_0.png

g_-_-x-_-_s_66311x20150909110716_0.png


Bezpośrednie zarządzanie plikami
w chmurzeClouds
Opcjonalnie Air Explorer szyfruje Twoje pliki
kiedy są wysyłane do chmury
Możliwość ustawienia wielu kont
w tej samej chmurze internetowej
Możesz synchronizować foldery
między chmurami internetowymi lub komputerem
Łatwe do użycia zarządzanie plikami w chmurze internetowejPC with clouds
Aplikacja dostępna dla Windows
Widok miniatur Twoich obrazów
Przeciągnij i upuść pliki między komputerem a chmurą internetową
arrow
źródlo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

IaRE1t2.jpg


więcej info
http://www.airexplorer.net/pl/index.php

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Air Explorer
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !
4. Zakończenie konkursu 30.04.2016 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 48 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
do uzyskania licencji ,będą potrzebne imię i email.
Powodzenia
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Rewelacyjny program który bardzo pomaga w zarządzaniu wszystkimi naszymi kontami w chmurze. Dwa klasyczne panele (jak ktoś woli może być tylko jeden) oraz obsługa przeciągnij i upuść (ang. drag and drop) czynią ten program bardzo wygodnym. Posiadam kilka kont w chmurze o łącznym rozmiarze około 200GB i taki manager byłby mi niezmiernie przydatny. Wszystko w jednym miejscu bez konieczności instalowania programów klienckich do poszczególnych serwisów. Wersja Pro daje możliwość do jednoczesnej obsługi kilku kont w obrębie jednej chmury, niestety wersja Basic pozwala na obsługę tylko jednego konta. Co ciekawe program jest bardzo szybki wykorzystując protokół WebDAV. Synchronizacja tych samych plików przy pomocy GoodSync zajęła dwa razy dłużej. Bardzo chętnie wezmę udział w konkursie. Podziękowania dla andyxa za organizację konkursu oraz dla darczyńcy licencji.
:hi
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks andyxa for the giveaway.

I would like to win a license to use it to its full potential.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25038
Miasto
Trololololo
Również się zapisuję do konkursu, co prawda zarządzanie plikami które mam lokalnie mnie nie interesuje ale mam kilka chmur, potem kolejne kilka chmur i kolejne kilka chmur i logowanie się do każdej jakoś specjalnie mnie nie kręci a dzięki temu programowi mógłbym nimi zarządzać ( jak i plikami które tam mam) szybciej i łatwiej.
Poczytałem trochę o programie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

także proszę mnie dodać do losowanych.

Dzięki za konkurs.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Będzie frekwencja jak nic!
Program naprawdę przydatny, nie wiedziałem nawet o istnieniu programu który w taki sposób ogarnia pliki w chmurach i to dla różnych kont.
Andyxa - plusik to masz za samą prezentację programu, o konkursie nie wspominając :ok
W sumie helium opisał program w taki sposób że to jest najlepszym uzasadnieniem dla konieczności posiadania wersji Pro.
Myślę też że to taka "perełka" wśród konkursów tej wiosny.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Andyxa, super konkurs! Dzięki!
Przystępuje, ponieważ korzystam z kilku chmur, które obsługuje AIR EXPLORER. Fajne byłoby wsparcie dla najbardziej zaufanego przeze mnie SpiderOak'a, niemniej jednak posiadanie zebranych wszystkich pozostałych jest argumentem, który przemawia za posiadaniem tego programu. Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie - a konkurencja będzie pewnie spora :)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Ja również biorę udział w konkursie. Posiadam kilka chmur i fajnie byłoby zarządzać plikami w nich tylko z jednego programu. Do zarządzania plikami lokalnie mam inny program i nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie w tym programie działanie na plikach właśnie w chmurze. Jeszcze go nie testowałem, ale jak wyżej kolega helium pisał, że program jest szybki to pewnie tak jest. Nie wiedziałem nawet, że taki program istnieje a tu konkursik i do tego jeszcze licencja lifetime. Dzięki andyxa :piwko
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.

I use multiple cloud services, as i'm on free plan on all of them. So Air Explorer will help me manage all of my cloud services from a single interface.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Andyxa,

Many thanks to you and Air Explorer team for this conquest!

I use three different cloud services for backup and it would be very simple and useful to manage them from one soft. Very interesting software!

Regards,

Areopagita

:england
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Genialny program do obsługi kilku chmur bez konieczności instalowania zamulającego softu. Można ogarnąć wszystko w postaci jednego programu, nie ma co się zastanawiać.

Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Dzięki andyxa za organizację konkursu.
Używam kilku chmurze. Myślę, że z pomocą Air Explorer korzystanie chmurze będzie wygodniej i szybciej.
Pozdrawiam.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Super program.
Również posiadam kilka chmur i bardzo przydałby mi się AIR EXPLORER .
Dzięki niemu miałbym łatwy dostęp do kilku kont z poziomu jednego programu.
Dlatego zgłaszam się do konkursu.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Zgłaszam swój udział w konkursie - ten program jest wręcz "must have" gdy się korzysta z kilu chmur, gdyż usprawnia znacznie korzystanie z nich.
 

destruktor13

Świeżak
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za konkurs.Program przynosi wiele wygody userom wielu chmur naraz,pozwala zminimalizować różnicę w wygodzie zarządzania plikami w chmurze/na dysku.
 
Do góry