Konkurs ! - Bonusy na Rapideo.pl

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Witam!
Tym razem do wygrania zamiast licencji bedą bonusy na serwisie Rapideo. Dziękuję ekipie Rapideo za świetne bonusy dla użytkowników PZD oraz możliwość zorganizowania tego konkursu i zapraszam wszystkich użytkowników do udziału w konkursie i wypróbowaniu możliwości tego serwisu.

Rapideo :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jest serwisem bazujacym na najpopularniejszych na świecie hostingach premium. Użytkownik otrzymuje możliwość pobierania plików z pełnymi prędkościami korzystając z naszej platformy.
Zobacz jak to działa »

Każdy zarejestrowany użytkownik ma dostęp do promocji, posiadanie konta jest zupełnie darmowe, dodatkowo szybkie płatności SMS doskonale sprawdzają się przy dokupowaniu transferu. Oferujemy także możliwość płacenia szybkimi przelewami.

Zawsze podajemy prawdziwe kwoty kosztu wysłania SMSa razem z VAT i mamy jasny regulamin bez kruczków!

Dla wszystkich użytkowników oferujemy wygodny panel pomocy w razie jakichkolwiek problemów.
Im wyższa kwota doładowania tym niższy koszt transferu, a więc czym więcej ściągasz tym mniej płacisz za 1 GB :)
cytat ze strony Rapideo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

rapideo__350.jpg


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nagrody:

1-3 miejsce: 168.93GB transferu

4-6 miejsce: 66.49GB transferu

7-16 miejsce: konto premium na 30 dni



Nagrody pocieszenia:

17-26 miejsce: kody uprawniające do 100% podwyższenia
następnego doładowania

Kody podwyższające działają w ten sposób, że klient wbija kod,
otrzymuje komunikat że następne doładowanie zostanie podwyższone o
100%, kupuje doładowanie i np. zamiast 20GB kupionych otrzymuje 40GB.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zasady konkursu :

1. Jeżeli jesteś już użytkownikiem serwisu napisz co najbardziej cenisz w Rapideo.
2. Jeżeli nie masz jeszcze konta na Rapideo napisz jaką metodą pobierasz pliki(serwisy hostingowe, peer2mail, torrenty i inne) i dlaczego ?
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 08.08.2013


Osoby które otrzymają bonusy, zostaną wylosowane poprzez random.org
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Grzegorz, dziękuję za świetny konkurs. Z chęcią skorzystam z możliwości uzyskania transferu w tym serwisie. Faktem jest, że go nie znam i nigdy z niego nie korzystałem. Obecnie korzystam z przeróżnych serwisów hostingowych. Nie ma zatem jednoznacznej odpowiedzi "dlaczego" ;) Jest to chyba najwygodniejsze rozwiązanie i nie wymaga instalowania dodatkowych programów (jak ma to miejsce w przypadku peer2mail czy sieci torrent).
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Dzięki za konkurs! Takowego jeszcze tu nie było.
Też nigdy nie zdarzyło mi się korzystać z tego serwisu.
Jak każdy jestem zorientowany w sposobach pobierania plików/ P2P ,P2M,Torrent/
Jeżeli coś zdarza się do pobrania to korzystam z bezpośrednich odnośników do serwerów hostingowych./wiadomo z jaką szybkoscią/ :p :p
Tak ,że zgłaszam swój akces do konkursu. :hippie :hippie
 
A

Anonymous

No, no, no, taki konkurs to mi się podoba. Dzięki

Co najbardziej cenię w serwisie rapideo?

Przede wszystkim łatwość i szybkość obsługi, ale także ilość obsługiwanych przez rapideo serwisów. Moim skromnym zdaniem rapideo jest najlepszym tego typu serwisem na polskim rynku, korzystam z niego od dawna i ani razu mnie nie zawiódł, a korzystanie z niego to czyta przyjemność. Z czystym sumieniem poleciłam ten serwis już kilku osobom i nie żałuję swojej decyzji.
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
Osobiście najwyżej cenię w serwisie cały czas rozbudowywaną bazę obsługiwanych serwerów, brak ukrytych kosztów a co za tym idzie uczciwość w stosunku do klientów nie wspominając o częstych promocjach bardzo żadkie a właściwie niezdażające się awarie uniemożliwiające pobieranie plików kiedy akurat są potrzebne czyli solidność i poważne traktowanie ludzi którzy płacą za usługi, pomimo że podobnych serwisów jest kilka Rapideo przekonał mnie właśnie solidnością i uczciwością a nie naciąganiem ludzi jak pobieraczek itp.
Każdemu użytkownikowi pobierającemu duże pliki z różnych serwerów mogę z czystym sumieniem polecić.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Witam,
Co najbardziej cenię w serwisie rapideo.... w jednym zdaniu ujmę to tak:
Najbardziej cenię serwis za to że ISTNIEJE i ma takie wspaniałe możliwości dla swoich użytkowników!
Łatwość i szybkość obsługi, przejrzystość obsługiwanych przez rapideo serwisów a jest ich niemało. Na sieci skromnie dam No.1-the best, korzystam z niego od dawna bez problemowo-polecam i poleciłem ten serwis znajomym i.... żałują że wcześniej o nim nie wiedzieli .Pzdr.
 
A

Anonymous

Brawo Grzesiu :ok !
Nie jestem jeszcze użytkownikiem Rapideo.pl ale wiem,że ten zacny serwis umożliwia pobieranie z wielu innych płatnych hostingów i to jest dla mnie kluczowa zaleta tej stronki.
Najczęściej korzystam z sieci : P2P i Empik :szydera
Dlaczego ? Ponieważ mam obsesję na punkcie legalności wszystkiego co leci z netu na mój hard drive :wariat .
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
po promocji z KŚ stwierdzam, że rapideo to król dla wszystkich co lubią prostotę w ściąganiu plików. Taki serwis to najlepsze co może się przydarzyć zwykłemu kowalskiemu w serfowaniu po internecie :wariat . Tyle hostingów że głowa mała, jest w czym wybierać a pliki ściągają się w mgnieniu oka. Mega konkurs
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
to wszystko co poprzednicy plus mozliwosc pobierania z premium duzej ilosci plikow w miare pewnie i jako tako szybko da sie sciagnac wszystko co zostalo umieszczone na serwerach hostingowych. Wiec jesli sa problemy z darmowym pobieraniem lub masz duza ilosc plikow to tylko rapideo bo inne to szkoda czasu i nerwow-rapideo gra w otwarte karty i wszystko jest jasne i czytelne o poczatku do konca.
Jesli masz pytania pisz:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10049
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zgadzam się z moimi przedmówcami - prostota użytkowania, jasne zasady, szybkość pobierania, mnogość obsługiwanych serwisów i jasne zasady, nie ma powodów, żeby szukać dalej jakiejś alternatywy. Z chęcią wezmę udział w tym konkursie.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Witam wszystkich, pliki najczęściej pobieram dzięki serwisom które obsługuje rapideo lub za pomocą chomika. Widzę że rapideo to ciekawa alternatywa ( pozwala zaoszczędzić trochę kasy ). Chętnie wezmę udział w tym konkursie.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
...napisz jaką metodą pobierasz pliki
Wszystkie pliki pobieram bezpośrednio z linków, które są łatwo dostępne w internecie (fora). Tutaj zazwyczaj korzystam z metody 'free download'. Niestety transfer jest wtedy bardzo niski :(. Nie jest to jakiś większy problem jeżeli plik jest mały ale gdy "paczka" jest większa, to żeby ją ściągnąć trzeba już trochę poczekać. Dla mnie możliwość płacenia tylko za transfer jest super rozwiązaniem. Bardzo często się zdarza, że w tygodniu nic nie ściągam i konto z terminem ważności w takim przypadku byłoby kiepskim rozwiązaniem. W rapideo można płacić tylko za transfer. Jeżeli go brakuję to po prostu zasilam konto i już mogę "działać". Mam nadzieję, że uda się coś wygrać. Oczywiście dziękuję za organizację konkursu :piwko.
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Do tej pory tylko słyszałem o Rapideo, nie mając okazji sprawdzić jego działania. Konkurs ten zachęcił mnie do testu. Muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony skutecznością. Do tej pory pobierałem pliki z różnych hostingów oczywiście tylko z opcją free, a to jak wiadomo niesie ze sobą spore ograniczenia. Rapideo to bardzo fajne rozwiązanie problemu pobierania z różnych hostingów, pełną prędkością. Bardzo chciałbym wygrać jak najwięcej transferu. ;)
 

JKCovers

Wygadany
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
Na prawdę fajny konkurs. Ja korzystam z Rapideo, bo to jeden z najlepszych serwisów w PL i transfery zawsze wysokie. Także również zgłaszam się do konkursu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry