KONKURS !!! Cyberlink PowerDVD 17 Ultra

Status
Zamknięty.

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Thanks for the giveaway!!! My favourite features are ULTRA HD BLU-RAY SUPPORT AND VR HEADSET SUPPORT.
 

lovesoft

Świeżak
Dołączył
12 Marzec 2017
Posty
20
Reakcje/Polubienia
11
I need use PowerDVD 17 Playback My HEVC H265 4K UHD 3D Blu-ray
Thank you for this giveaway
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Witam
Program do odtwarzania multimediów z najwyższej półki. Posiada duże możliwości, odtwarza pliki Blu-ray, wspiera 4K. Dla mnie petarda. Z wielką przyjemnością biorę udział w konkursie.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! Cyberlink PowerDVD is an excellent media player with a lot of impressive features! I would like to use it as my default player and watch Bly-ray and DVD's. TrueTheater HD is one of the features I like most.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
342
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway !
The Most favorite features I like most in CyberLink Power 17 are the possibility of viewing Ultra HD Blu-ray movies with 4x resolution and can enjoy high contrast / colour fidelity with High Dynamic Range videos.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for this fantastic giveaway, andyxa.
I would like to win this software in order to enjoy all my movies from my PC to my TV at a stunning quality, being well known that Cyberlink produces very good & quality products as PowerDVD can play flawlessly all sort of video formats. Count me in to this drwa, please.
Regards,
:dziękuę
 

BOGNO24

Świeżak
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Przydałby mi się do ko,pletu zawsze ceniłem produkty cyberlinka a jeden nawet zakupiłem s[ecjalnie do mojej nagrywar BD, power2go 9 i chyba zrobię upgrade do 10 to najlepsze programy do nagrywania o odtwarzania nc PC miło byłoby posiadać jeszcze pełną wersję power dvd
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
PowerDVD od zawsze kojarzył mi się z oglądaniem filmów na PC. Owszem są też darmowe alternatywy ale o ile wiem nie posiadają takich możliwości jak flagowy program Cyberlinka. Nowa wersja to "multimedialny kombajn", który poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami formatów. Moją ulubioną funkcją odtwarzacza jest moduł odpowiedzialny za poprawę jakości wyświetlanego materiału filmowego zwany: TrueTheater. Patrząc na cenę PowerDVD Ultra to grzechem było by nie wziąć udziału zwłaszcza, że program będzie przeze mnie używany. Dziękuję za konkurs.
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
dzieki za konkurs jako ze moj system posiada ten odtwarzac ale w nizszej wersji chciałbym go upgradowac do najnowsze i to na wypasie jak to mowia pozdrawiam
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Bardzo fajny i intuicyjny w obsłudze program. Dobra jakość obrazu i obsługa filmów zarówno DVD jak i Blu-Ray . Spróbuję szczęścia może się uda. Powodzenia Wszystkim. Pozdrwiam :)
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Cyberlink PowerDVD 17 Ultra to najlepszy odtwarzacz z jakiego miałem okazję korzystać. Radzi sobie praktycznie z kazdym formatem. Jednak jego cena jest zaporowa i jedyną szansa na posiadanie takiego programu jest udział w konkursie.
Dziękuję za konkurs.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1229
Podziękowania za konkurs.
Również uważam, że Cyberlink PowerDVD to bardzo dobry odtwarzacz multimedialny. Ja osobiście używałem do tej pory tego programu w wersji jaką otrzymałem jako dodatek do płyty głównej tylko do odtwarzania DVD. Niestety, jest to bardzo stara wersja tego programu przeznaczona pod stary system operacyjny i choć pod XP nie sprawiała żadnych problemów, to pod najnowszym systemem już nie działa.
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
W opisie programu zawarte jest takie zdanie cyt."PowerDVD jest towarzyszem dla komputerów i systemów domowej rozrywki must-have." Czy takiego towarzysza można zlekceważyć, nie biorąc udziału w tym konkursie? Moim zdaniem jest jak najbardziej warty dołączenia do grona programów (towarzyszy) na moim PC.Porównywanie technicznych możliwości PowerDVD zawartych w opisie względem innych tego typu programów, to tak jak porównywanie Poloneza z Mercedesem. Niegodziwością byłoby nie wystartowanie w takim konkursie, za który dziękuję andyxa oraz Panu Joyce z firmy Cyberlink.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Na początek wielkie dzięki dla organizatora andyxa :ty też oraz sponsora Pana Joyce z Cyberlink :ty też
PowerDVD
to najlepszy odtwarzacz na pc, posiadający bardzo duże możliwości oraz mnóstwo ulepszeń,
w dodatku obsługujący praktycznie wszystkie formaty multimedialne. Dlatego chętnie biorę udział w tym zacnym konkursie, chociaż szanse na wygraną
małe, to warto spróbować szczęścia :)
 

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
i want powerdvd because it is the best media player
also support new technology like VR
also support all type for video and audio format
also support blue-ray disks and dvds also Ultra HD blue-ray disks
support also HDR

you can say you bring cinema to your home
 
Status
Zamknięty.
Do góry