KONKURS !!! Diskeeper 16 Pro /lifetime/

Status
Zamknięty.

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Często przenoszę i usuwam różne pliki i dlatego często muszę robić defragmentację a dyski mam już zapełnione prawie na maksa. Na pewno system szybciej się uruchamia, tak samo gry szybciej się wczytują. Puki nie mam SSD to jakoś trzeba przyspieszać działanie dysków używając defragmentacji. Kiedyś sprawdzałem triala tego programu i był całkiem spoko. Można ustawić automat i zapomnieć.
Dzięki za konkurs.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Optymalizacja wydajności komputera to ważna spawa. Chciałbym wygrać, bo Diskeeper 16 jest świetnym rozwiązaniem, pracuje w czasie rzeczywistym, działają w tle eliminując problemy fragmentacji występujące na dyskach twardych.

Dziękuję za konkurs!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Świetny soft charakteryzują go wysoka szybkość i skuteczność. Co ciekawe defragmentuje także dyski do maksymalnej pojemności 4 TB (technologia Exclusive Terabyte Volume Engine (TVE)). Ma również rozbudowane opcje i działa w trybie "Set It and Forget It" (Skonfiguruj i Zapomnij). Wersja live to kolejna atrakcja i super sprawa. Zatem biorę udział w tym konkursie, podziękowania dla darczyńcy licek i autora konkursu.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway, asus73. Diskeeper is the best defrag software on the market with proven tuning capabilities for our PCs making them faster in responsiveness, optimsation and overall performance so this would be the perfect ocasion for getting it installed and ready to be used for lifetime. Many thanks and best of luck to all the participants,
 
S

sterchin

Thanks for the giveaway.
I need this program, since it cleans the PC without additional system memory.
The program has a unique technology InvisiTasking, built-in Diskeeper 16, which provides defragmentation without the use of active system resources. The result: completely invisible, and at the same time reliable automatic defragmentation, operating in real time.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! I would like to win a Diskeeper license since according to its description Diskeeper can eliminate disk fragmentation and improve Windows performance.
 
3

3e6-16hn

Thank you very much for this giveaway! I would like to win a license for diskeeper because I heard its a good defragger and I would like to have my own license for it. =)
 

kalee1

Wygadany
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
44
Reakcje/Polubienia
29
Miasto
Hanoi
Thank you for organizing the competition. Diskeeper 16 Professional is a very good disk defragmenter.Second good thing Is That this is a lifetime licenses
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs! :)
Chcę wygrać, ponieważ Diskeeper 16 potrafi defragmentować te pliki podczas uruchamiania systemu.
Zapewnia bezpieczeństwo i stabilność systemowi.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Pomyślałem, że tak kultowy program jak Diskeeper, byłby fajnym prezentem urodzinowym ( a to już jutro! ).
Laptop, na którym miałby się znaleźć Diskeeper, jest "zajeżdżony" i wymaga kilku zabiegów m.in. ustawienia partycji na dane, usunięcia plików zbędnych i defragmentacji. Czekam z niecierpliwością na wynik konkursu.
Dziękuję za możliwość udziału w konkursie na tak atrakcyjny program.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Dziękuję za kolejny dobry konkurs . Diskeeper 16 Professional jest jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym w swojej kategorii. Do tej pory korzystałem z innego programu . Niestety mnie zawodzi . Proszę mnie liczyć w konkursie , a pozostałym życzę powodzenia . Dziękuję :dziękuę
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Dziękuję za konkurs :hi

Chciałbym wygrać ten program, gdyż z pewnością przysłuży się moim dwóm dyskom którym opieka nigdy nie jest zbędna :) Nie korzystałem jeszcze z tego programu, ale z tego co o nim przeczytałem uważam, że jest wart zainteresowania.

Jeszcze raz dzięki za tak zacną nagrodę :england
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie :) .
Mój dysk twardy potrzebuję częstej defragmentacji...częste instalacje i deinstalacje programów , tony plików tymczasowych usuwanych dość często , no i jest to HDD , to wszystko sprawia że dobry program do defragmentacji jest bardzo wskazany .
Tego jeszcze nie miałem przyjemności używać ,ale jeśli jest chociaż w części tak dobry jak o nim piszą to system mi przyśpieszy jak rakieta :)
 

Ernie3

Świeżak
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
3
To świetny program z tradycjami.
Chętnie będę używał takiego potężnego narzędzia do porządków na moich dyskach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry