Konkurs ! / Giveaway ! – eM Client 7.1 PRO

Status
Zamknięty.

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Witam serdecznie
Chciałbym wygrać licencję na ten program, ponieważ posiadam wiele kont pocztowych, a program z którego obecnie korzystam nie przypadł mi do gustu. eM Client 7.1 PRO wydaje się być funkcjonalnym, przyjemnym dla oka i łatwym w obsłudze klientem poczty elektronicznej.

Pozdrawiam organizatora konkursu oraz producenta :england
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Bardzo fajny klient poczty email z ładnym wyglądem i nie jest tak skomplikowany jak The Bat. Kiedyś używałem przez chwilę wersji 6 i działał całkiem dobrze, jednak wersja darmowa obsługuje tylko dwa konta a ja mam trochę więcej :zaciesz Cieszy fakt, że dodano szyfrowanie PGP
Dzięki za konkurs :dziękuę
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Podziękowanie dla Andy oraz Sponsora za licencje. Program wizualnie prezentuje się świetnie, zaś dla mnie jego atutem jest obsługa szyfrowania i wyszukiwanie emaili. Jestem zainteresowany.

pozdr.,

Areopagita

:england
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the license, Andy! :brawo:zaciesz:piwek
eM Client is one of the best internet mail software very good at managing all my email accounts into one application allowing me to send/receive/edit multiple emails from many accounts simultaneously. Furthermore, it can import our data from most of the other e-mail clients and has super fast search feature all this making it very good to have it. Regards,
 
A

acemnr suvwxz

I want to win
eM Client is a good email client with many features. Quick & easy to check emails plus many useful & interesting features make it convenient & fun.
I like import from other clients, fast search, calendar, contact management, chat option, vacation responder, etc.
I like the GUI & navigation, simple & easy to use.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9989
Reakcje/Polubienia
10619
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję za konkurs. Chciałbym wygrać eM Client bo dopiero co jestem po rozwodzie z Mailbird. Najlepiej nie czekać i od razu wejść w nowy związek. eM Client ma większe możliwości konfiguracyjne i bardziej przypadł mi do gustu jego wygląd. Szczególnie istotnym dla mnie faktem jest udane połączenie klienta poczty, kalendarza i listy zadań w jednym. Każda z tych funkcji z osobna spisuje się dobrze i spełnia swoje zadanie. Czekam jedynie na korzystne losowanie. Powodzenia pozostałym :francuz
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
eM Client Pro is an e-mail client with extreme easy to use interface and offers a super fast search, synchronization with mobile devices, import from other mail-clients, skype integration, facebook chat and fully synchronization with gmail. It also supports full import from MS Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail or Thunderbird. You can backup all your e-mails, contacts, calendars and tasks on-line or to any mobile device using Active Sync. These favorite features drive me great desire in winning this license and have a nice test on it.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Wyniki

lCrrv9Q.png


Zwycięzcom gratuluję i proszę o wysłanie na PW (loginu i adresu email).
Zwycięzcy mają 48 godzin na potwierdzenie wygranej i przesłanie adresu email.

Gratuluję!
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13009
Reakcje/Polubienia
43892
Gratulacje :klawo
 
  • Lubię to
Reactions: wwd

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Bardzo fajna wiadomość i cieszę się. Przybijam z wdzięcznością @Andy (emu) skrzydełko.:friends
Nie wiem kiedy mi się jeszcze tak przyfarci, więc korzystając z okazji jpodziękowania dla @Andy za konkurs na fajny soft, pani Pani Olivii Rust za licencje na konkurs, @OXYGEN THIEF za forum, na którym mogłem jedną z nich wygrać, kolegom za gratulacje, Deep Purple za "Smoke on the water", Ridley'owi Scottowi za "Blade Runner'a", Julii Roberts za uśmiech i Salmie Hayek za taniec w "From Dusk till Dawn" :buziakk
I zatańcz Salma proszę jeszcze raz dla @Andy (ego) :róża

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Bardzo pięknie dziękuję - gratki dla "współwygranych" - wwd i Zeno ... :dziękuę
Dane przesłane. :przeszcz
 
  • Lubię to
Reactions: wwd

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dane przesłane do producenta.
Po otrzymaniu licencji na maila proszę o potwierdzenie że otrzymaliście licencje.
 
  • Lubię to
Reactions: wwd
Status
Zamknięty.
Do góry