Konkurs!/Giveaway! - Ashampoo® UnInstaller 5

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Kolejny konkurs w którym można wygrać licencję na produkt Ashampoo.

Do wygrania jest 10 licencji na Ashampoo® UnInstaller 5

Ashampoo UnInstaller 5 to wyjątkowe rozwiązanie do usuwania wszystkich śladów po nieużywanych aplikacjach, czyszczenie systemu z pozostałości oraz przywracanie dawno zapomnianej wydajności.

Jak to działa?

Ashampoo UnInstaller 5 używa technologii działającej w czasie rzeczywistym do monitorowania zmian czynionych przez programy instalacyjne. Dzięki temu, Ashampoo UnInstaller 5 może całkowicie i bez pozostałości usuwać aplikacje wraz z powiązanymi plikami i wpisami w rejestrze. Dla uzyskania lepszych rezultatów, Ashampoo UnInstaller 5 pozwala na usuwanie nadmiarowych wpisów w rejestrze i oczyszczanie napędów.

Dlaczego właśnie UnInstaller?

System ciągle się zmienia
Każda aplikacja zainstalowana powoduje zmiany w systemie. Dane są kopiowane na dysk twardy, wartości są zapisywane do Rejestru Windows. Wiele aplikacji tworzy mnóstwo plików tymczasowych podczas swojego działania.

Domyślne odinstalowywanie nie zawsze jest skuteczne
W wielu przypadkach, zmiany w rejestrze i pliki tymczasowe zostają nawet po odinstalowaniu aplikacji przy użyciu narzędzi usuwania wbudowanych w Windows. Te pozostałości zaśmiecają system i spowalniają go nieustannie.
źródło: ashampoo.com

25927_10_download_of_the_day_ashampoo_uninstaller_5_full.jpg


Więcej o programie możecie przeczytać tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Ashampoo® UnInstaller 5 i jakiego programu do tego typu rzeczy używasz/posiadasz.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 31.10.2012


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Ashampoo® UnInstaller 5 and what program you're using this kind of thing/have.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 31.10.2012



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez random.org
The person who receives a license, will be drawn by random portal.

Osobiście polecam bo program naprawdę dobry ;)
 
biore udzial w tym konkursie na ten program bo nie mam dobrego programu do odinstalowywania niechcianych programów,używam w tej chwili programu systemowego a on zostawia mi pliki po usuwanych programach . :dziękuję
 
Oczywiście, że z miłą chęcią biorę udział w konkursie. Znam korzyści płynące z programów tego typu, a to co oferuje tradycyjne "dodaj usuń programy" to jest jakieś nieporozumienie...
W chwili obecnej usuwam programy z komputera za pośrednictwem CCleaner'a, który choć oferuje więcej niż windosowy "dodaj usuń", to jednak nie daje tylu możliwości, jakie daje Ashampoo® UnInstaller 5.
Reasumując, proszę wziąć pod uwagę moją aplikację.
Życzę powodzenia wszystkim współuczestniczącym w konkursie.

Pozdrawiam,
artur
 
Używam Your Uninstaler ale..no właśnie lepszy niż tradycyjne "Dodaj-Usun" ale nadal mało dokładny w porównaniu z Ashampoo. Może zwiększe swe szanse na wygraną i radość posiadania dobrego programu w usuwaniu osieroconych śmieci po odinstalowanych aplikacjach zagości pod strzechą mojego blaszaka .Pozdrawiam i dzięki za fajny konkurs...Grzesiek Rulez ! Pzdr!
 
I have many Ashampoo software, from contests and magazines, and found them to be very user friendly and useful
Ashampoo uninstaller is very good uninstaller and i want use it continue i tried many uninstaller but this also good pograms of Ashampoo i am big fan of Ashampoo, would like to win, good luck to everyone, thanks for this awesome giveaway
 
Witam,
Ashampoo Uninstaller 5 to nie tylko program do odinstalowywania programów, to także rozbudowane narzędzie do zarządzania funkcjami systemu takimi jak defragmentacja, czy manager autostartu. Ashampoo Uninstaller 5 jest to narzędzie, które w znaczący sposób potrafi ułatwić konserwację systemu. Używając systemowego dodaj/usuń programy nie jestem w stanie w pełni panować nad porządkiem danych na dysku po odinstalowanych aplikacjach. Posiadanie tego programu bardzo ułatwi mi wprowadzenie porządku na dysku.
 
Używam systemowego programu do usuwania aplikacji,który jest zbyt niedokładny.przydałby się ashampoo uninstaller5 fachowy program i dokładnie czyszczący system.
 
Jak ma się 5-tka do 4-ki, której pełną wersję mogę zainstalować z płyty dołączonej do gazetki? Czy są duże różnice? Do tej pory odinstalowywałem Revo (free), ale tam 64-bitowych pr. nie ma. Resztę załatwiałem JetCleanem, albo CCleanerem. Od wczoraj dzięki rekomendacji miejscowych speców sprawdzam Purana (tam jest ta funkcja).
 
Thanks for the nice contest. Please count me in. I use Ashampoo UnInstaller v.3; would like to get license for v.5.
Best regards
 
Używam wersji 4 Ashampoo UnInstaller. Ponieważ jestem maniakiem posiadania najnowszych wersji moich programów, wiec potrzebuję ten program.
 
Witam!
Używam Revo wersja darmowa. Brałem udział w konkursie na wersję PRO, ale się nie udało...:(
Posiadam bardzo dużo programów od Ashampoo, zarówno promocyjnych jak i kupionych. Jestem bardzo zadowolony z ich jakości i działania, a szczerze mówiąc nie używałem UnInstallera...Chętnie porównam jego możliwości z Revo.
 
Obecnie używam revoPro lecz co do legalności tej licki to ... :lanie dlatego z chęcią zamieniłbym go na ashampoo 5kę tym bardziej że kiedyś używałem 4rkę i muszę przyznać że byłem zadowolony
 
At the moment when I want to uninstall a program I use its uninstaller, if available, or Windows uninstaller.
It would be nice to win a licence of Ashampoo Uninstaller to replace those methods as this is a program that usually gets very good reviews.
 
Na swoim głównym kompie mam Revo Uninstaller Pro, ale potrzebuję czegoś dobrego do deinstalacji "na laptopka", z którego nagminnie korzysta moja "ślubna", która bardzo lubi programy od Ashampoo.
Jak nie wygram, to chociaż nie będzie mi "truła", że nie spróbowałem ... :szydera
Sama się nie dopisze do konkursu, bo cytuję "będzie, że masz podwójne konto na tym forum" ... :papież
Dzięki zatem za ten konkurs - oczywiście biorę udział. :dziękuję
 
Tak jak przedmówca używam na moim desktopie Revo Uninstaller Pro (szczęśliwie wygranego na tym szacownym forum) i tak jak on potrzebuję czegoś dla żony. A Ashampoo UnInstaller 5 oprócz tego, że zaradne (jak słyszałem), to i ładne, więc do (lapka) żony będzie pasował w sam raz :D

@grzesiek1920
Dziękuję za zorganizowanie konkursu :)
 
Back
Do góry