KONKURS! GIVEAWAY! Auslogics BoostSpeed 5

Status
Zamknięty.

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
wLL6w.jpg


Do wygrania są 3 licencje do programu Auslogics BoostSpeed 5

- Każda licencja jest na 3PC

Auslogics BoostSpeed 5 - three Licenses to win !

- Every license is for 3PC

Zasady

Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać licencję do programu Auslogics BoostSpeed 5
Konkurs zakończy się 1.12.2010 - licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org

Rules

Please write a comment why would you like to win Auslogics BoostSpeed 5
The lucky 3 will be selected randomly by Random.org - The giveaway ends on 1.12.2010
 

cosme

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Nice giveaway Naits =)
I want to be a winner because I like the free auslogics programs like disk defrag and registry cleaner and boostspeed includes those and more utilities.
 
A

Anonymous

Jeden z programów , który chcę mieć ! Miałem kiedyś wersję 4 , uważam że rewelka. Była dostepna piątka w okrojonej wersji Se,lecz teraz pełna wersja !!!!!! to jest to !!!!!!!!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18512
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Witam. Auslogics BoostSpeed 5 to jeden z lepszych progsików do optymalizacji windy, zainstalowanych programów i połączenia ze światem :). Sprząta, naprawia i porządkuje (szkoda tylko, że nie moje biurko). Funkcji ma podobno tyle, że i tak chyba połowy nie wykorzystam. Ale licencję chcę mieć. Pozdrawiam
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13238
Reakcje/Polubienia
44739
Witam piękny konkursik mam wersje 5 ,ale jest okrojona i to najważniejsze funkcje zablokowane tego programu , a tu mamy full i jeszcze na dodatek na 3 komputery ,dla tego biorę udział w tym konkursie ..pozdrawiam...
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Chciałbym go mieć ale czy go wygram skoro brak mi szczęśia,a może w końcu los się usmiechnie.
 

rimdop

Świeżak
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
21
Reakcje/Polubienia
0
Dlaczego?Ponieważ to świetny program!Testowałem wiele,lecz Auslogics jest the best.Rimdop
Rules
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Bo ostatnio nic nie wygrywam konkretnego. Na tym mi nie zależy więc pewnie wygram. :D
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Auslogics Boot Speed 5 to świetny program optymalizujący nasz system. Używałem starszą wersję i najbardziej cenię sobie w niej umiejętność defragmentacji dysku oraz czyszczenia z błędnych wpisów w rejestrze i zbędnych śmieci. Grzechem jest nie zgłosić się do konkursu, Pozdro :D
 
A

Anonymous

Auslogics BoostSpeed - nie ma lepszego softu do optymalizacji systemu. Wszystko czego potrzeba do utrzymania systemu w nienagannym stanie, w jednym miejscu. Muszę go mieć, dlatego zgłaszam się do konkursu.
 

filipex3

Wygadany
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
0
Używałem już innych programów tego typu, jednak żaden mnie nie zachwycił. Ten ma pozytywne opinie więc myśle, że warto spróbować. Przyda się optymalizacja komputera ;)
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Lubię profesjonalne softy, szczególnie z przydatnymi ustawieniami jakie zawiera auslogics bootspeed 5. Czyszczenie komputera i jego optymalizacja jest wskazane regularnie, a ten program jak najbardziej się do tego nadaje.
 

dremes

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Miałem czwórkę. 5-kę tylko testowałem. Ale program już doskonały (jak 4-ka) stal się jeszcze lepszy. I w dodatku już po polsku. Teraz mam TuneUp-a, ale tęsknię za Auslogicsem!! No i - bez wątpienia, jak dla mnie - najlepszy defragmentator na świecie tam jest!
 
V

vhick

I try the lite version of Auslogics BoostSpeed and I must say that it noticeable increase its performance. The product is very competitive to other system utilities and its is worth to have this.

Thanks for the giveaway!
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
chętnie wezmę udzial w konkursie na ten program jest to swietny program do optymalizacji systemu jak i do czyszczenia komputera ze zbednych smieci na nim ponadto wspanialy defragmetator dyskow.Uzywalem starszej wersji ale lepiej miec
pelna wersje zawsze mozna zrobic przy pomocy tego programu wiecej.Czy mi sie uda nie wiem moze? Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry