KONKURS! GIVEAWAY! Auslogics BoostSpeed 5

Status
Zamknięty.

Piranha

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Jak dla mnie progos jest w czołówce najlepszych programów do optymalizacji i czyszczenia.. miałem wcześniejszą wersje i chętnie załapię się na nowszą wersje..!!!Tak czy inaczej gorąco polecam ten soft ;) :D
 

berni42

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
137
Reakcje/Polubienia
1
Bo to jeden z fajniejszych programów i chciałbym go mieć
 

jablo11gru

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
0
Jest to dobry kombajn do optymalizacji systemu. Akurat zbieram soft pod Windows 7 i jakby się udało zdobyć licencję, to by się tam ładnie wpasował. Program ma chyba najlepszą defragmentację dysków ze wszystkich wszechstronnych optymalizatorów.
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Genialny produkt optymalizujący nasz system . Używam od dawna wersji SE. W wersji "pelnej" występują brakujące funkcje np. dostosowywanie ukrytych funkcji systemu. Najbardziej do gustu przypadły mi funkcje tj. blokada reklam czy zmiana ustawień Microsoft Office
- optymalizacja przeglądarek IE, Opera, Firefox. Warto zwrócić uwagę na status i statystyki siec.

Dlaczego chcę licencje?

Poprostu lubię profesjonalny soft o dobrej jakości. Tak się składa iż używam wersji Se tego programu, niestac mnie na zakup fuull wersji tego programu, akurat jest szansa na wygrana. Nieukrywam taka wygrana by pozwoliła zoptymalizowac mojego PC i działac z pełnymi możliwościami:) Pozdrawiam
 

wronak

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Świetny program , szkoda, że nieczęsto można zdobyć pełną wersję.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi Naits,
Thanks for ur giveaway.
I have earlier used the stripped version of Auslogics BoostSpeed from GAOTD. It was the very first version 5 release, not including all the features. Since then Auslogics BoostSpeed had undergone 5 updates, which is almost 1 every month.

It is a good tool to have as it helps boosting speed primarily, along with File Recovery, HDD health, and registry defrag.

I would like to win it. Please count me in.

Thanks,
Grr
 

johnd

Wygadany
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
0
hi,
Auslogics BoostSpeed is better than free CCleaner as it houses many other useful system utilities. I would like to win. Please count me in.

john d
 

Zug

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Hi Naits..

Thanks for great giveaway.. currently looking for a good program to utilize my boot speed and defrags... so far this seems like a great program to use. definitely would like a shot..

thanks
Zug
 
A

Anonymous

Witam!
Używałem wersji 4 i byłem bardzo zadowolony. Wersja nr 5 jest jeszcze lepsza, więc jestem zainteresowany licencją na ten program, który zrobi porządek z kompem i znacznie przyspieszy działanie systemu.
Pozdrawiam
 

Marik

Świeżak
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
35
Reakcje/Polubienia
12
Po przesiadce na Windows 7 okazało się, że nie działa na nim TuneUp 2009. Pirata TuneUp 2010 nie chcę używać a darmowe alternatywy nie spełniają moich oczekiwań, dlatego właśnie ta licencja bardzo by mi się przydała. Zapisuję się zatem na losowanie z nadzieją na korzystny wynik :)
 

sabell88

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
BoostSpeed is the best software to accelerate and optimize Internet connection,and correct the security flaw.
I would like to enter the draw
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
Auslogics BoostSpeed 5 bardzo dobry program do przyszpieszenia zamulonego komputera zawalonego różnego rodzaju śmieciami. Dlatego chcąc mieć szybszego kompa trzeba zainstalować ten soft. Pozdrawiam
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
Wyniki konkursu :)

ZZrSU.jpg


wygrali :

- johnd
- kamelka
- qwer0


dodatkowym szczęśliwym zwycięzcą jest :

- klaus

GRATULACJE!
 
Status
Zamknięty.
Do góry