Konkurs ! / Giveaway ! - CyberGhost VPN 6

Status
Zamknięty.
E

elefante

Cyberghost VPN jeden z lepszych programów do ukrywania IP i Torrenty których często używa .Warto wygrać taki wyśmienity program.Dziękuję za super konkurs .
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Od dłuższego czasu poluję na jakiś dobry program VPN, ale jak na razie bezskutecznie. CyberGhost VPN to jeden z najbardziej znanych i lepszych programów tego typu. Chciałbym go wygrać żeby móc oglądać zagraniczne treści które posiadają blokadę regionalną. Głównie chodzi mi o kanały TV. Oczywiście też po to aby zapewnić sobie trochę prywatności i w jakimś stopniu anonimowości w internecie. Program VPN przydaje się czasami do różnych promocji, bo nie trzeba wtedy szukać serwerów proxy i ręcznie wpisywać ich do przeglądarki a CyberGhost VPN posiada dużo serwerów w różnych krajach.
Dzięki za konkurs :dziękuję
 

imr81

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Kwiecień 2016
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Why do I want to win because i want to hide my web surfing from my ISP.
cyberghost vpn is fast and Reliable service with encryption.
cyberghost vpn provide high level of security (AES 256)
If i won a key i can login my social media accounts without any risk of hacking,
and i can enjoy a lot of premium servers with No limits. wow
Many thanks for the contest!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19228
Reakcje/Polubienia
55997
Bardzo fajny programik. W nowej wersji 6 ma sporo nowych ciekawych opcji, dużo serwerów, P2P, TV. Wszysko, czego można potrzebować do anonimowego surfowania. Więc warto byłoby mieć go do ochrony. Dzięki za konkurs :)
 

numpayak

Świeżak
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
24
Reakcje/Polubienia
2
CyberGhost is one of the best VPN services. It would be great to use it. Thanks for the giveaway.
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Bardzo dobry program do ochrony naszej prywatności w necie
posiada bardzo dużo serwerów i do tego bardzo szybkich
i wiele dodatkowych opcji ..Dziękuje za konkurs
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam

Świetny konkurs na jeden z lepszych programów anonimizujących, z całą pewnością spora gratka dla wszystkich dbających o swoją prywatność w internecie.Program ma mocne szyfrowanie i dużą ilość serwerów i jest w języku polskim, charakteryzuje się także prostotą zatem każdy użytkownik powinien sobie z nim poradzić.
Dzięki za konkurs i oczywiście jako fan tego typu programów biorę w nim udział :)
 
E

eufrasiox

It is the best VPN
to navigate privacy
and safety
to access restricted sites
and avoid unwanted spies
Thank you
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Cyberghost to jeden z najsławniejych VPNów. Zapewnia szyfrowanie, przez co pomaga zabezpieczyć swoje dane. Dzięki temu nikt nie widzi tego, co robię w internecie. Ponadto pozwala na wirtualną zmianę swojej lokalizacji na inny kraj, co pozwala na dostęp do zawartości ograniczonej restrykcjami geograficznymi.

Dziękuję za zorganizowanie konkursu. :england
 

Human

Świeżak
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Chętnie sprawdziłbym, czy program jest tak skuteczny jak piszą. Przy okazji, potestowałbym go w różnych sytuacjach. Ale o tym chyba nie trzeba specjalnie pisać ;)
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Program wygodny w obsłudze, łatwo aktualizuje się z wcześnijszej wersji. Duży wybór lokalizacji serwerów zapewnia wysoki poziom anonimowości, co pozwala bezpiecznie przeglądać internet. W wersji płatnej chroni dane przy użyciu 256-bitowego szyfrowania i skutecznie ukrywa adres IP, przepustowość łacza jest dość szybka.
Bardzo przydałaby mi się licencja :)
Podziękowanie za konkurs :ok
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Mam u Nich konto od lat - 2 razy miałem okazję zainstalować to ustrojstwo i dwa razy po instalacji padał mi system na XP - mógł to być przypadek, bo testowałem całą masę innych programów. Teraz po pierwsze mam Win 7 HPE x64, po drugie - testy robię na innym kompie, po trzecie - dawno nie robiłem formatu ;)
Do trzech razy sztuka mówią ... Opis tutaj jest aż za bardzo przekonujący, recenzje od zawsze były ok.
Idea vpn jest super, nie do końca jestem przekonany co do stabilności jak wyżej wspomniałem.
Biorę udział i choć bardzo mi nie zależy to pewnie wygram ... :dziwak
Miałem nie kombinować więcej z vpn, ale tu niech los zdecyduje ... :wariat
Powodzenia wszystkim życzę w tym konkursie ... :klawik.
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Niedawno skończyła mi się roczna licencja premium CyberGhost VPN, więc mogę dość obiektywnie ocenić ten program jako bardzo dobry. Polecam go niezdecydowanym, raczej nikt się nie zawiedzie:)
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Miałem pełną wersję, teraz mam darmową i różnica jest odczuwalna. Jest to najlepszy tego typu program, który zapewnia anonimowość w sieci. Prosty w działaniu, posiada sporo serwerów i zapewnia stabilne działanie.

Dzięki za konkurs i nagrody :hi
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

CyberGhost VPN is the best & the simplest VPN service for online anonymity. It helps you to navigate on the Internet using a secure virtual private network. Doing so, it hides your data and your location, thus allowing you to surf anonymously. You can be absolutely sure that your data and identity is always protected because it uses AES-256 algorithm for encryption.
 
Status
Zamknięty.
Do góry