Konkurs ! / Giveaway ! - Kerish Doctor 2016

Status
Zamknięty.

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for this unseen kind of competition. Kerish Doctor is one of my favorite application currently using among others, f. i., WinASO Registry Optimizer in order to clean and tweak my system. Both perform a complementary job in providing me a fine tuned PC. :piwko
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Serdeczne dzięki za konkurs.
Do optymalizacji komputera używam programu Glary Utylites ale próbowałem również Kerisha i jest dużo lepszy. Ma spore możliwości a przy tym jest bezpieczny dla systemu, dlatego biorę udział w konkursie.
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
Do optymalizacji komputera używam na razie tylko CCleaner , więc przydał by się tak przez wszystkich kolegów zachwalany Kerish Doctor 2016 .
Dziękuję za konkurs .
 
A

Anonymous

Dzięki za konkurs.Używam Kerish od roku i jestem bardzo zadowolony.Oczywiście biorę udział w konkursie.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Używam Kerisha juz od dłuższego czasu i jak dotychczas nie narobił mi problemów z systemem dlatego mógłbym polecic ten program każdemu. Sam również biorę udział w konkursie.
Dziękuję.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
bardzo dobry program do optymalizacji systemu uzywałem ten soft jakis czas temu ale skonczyła mi się licencja byłem z niego zadowolony i chętnie do tego programu wróciłbym jak by mi się udało wygrac go.
dzięki za konkurs mam nadzieje ze uda mi sie wygrać go to do niego wrócę.
 

maik76

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
90
Reakcje/Polubienia
0
W ostatnim konkursie na Kerisha za późno potwierdziłem wygraną i licencja przeszła mi koło nosa,pewnie dobrze służy komuś innemu,,tym razem mam nadzieje że będę wśród szczęśliwców.
Świetny program, top 10 wszystkich programów które powinny znaleźć się zawsze na kompie.
Dzięki za konkurs.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki za konkursidło z taką ilością licencji , tego jeszcze nie było !!
KerishDoctor to na dzień dzisiejszy najlepszy progs do optymalizacji ,naprawy itd. systemu.
Sam go używam na swoim lapku ,jestem z niego zadowolony, nic nie nawalił !! i chętnie przedłużę lickę na kolejny okres :)
A gdyby była możliwość to proszę o 2 licencje , 2 na 2 komp. :dziękuję
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10016
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzięki za konkurs. :yes master Do tej pory korzystałem z Kerish 2015 wygranym w konkursie. Wcześniej sporadycznie Wise Care 365 a kiedyś jak jeszcze nie było komputerów to CCleaner. :papież Licencje chciałbym wygrać ponieważ oprócz samych fukncji czyszczących lubię w Kerish te dodatkowe jak, monitorowanie autostartu, szukanie aktualizacji dla zainstalowanych programów, zarządzanie dodatkami w przegladarce, edycja menu kontekstowego, niszczarka plików i przede wszystkim "Ochronę plików" dzięki której jak skasuję jakiś plik przez pomyłkę to Kerish automatycznie mi go przywróci :buziakk
Proszę mnie wziać pod uwagę przy losowaniu :szef
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Dziękuję za konkurs Grzesiek
Kerish Doctor bardzo dobry kombajn do obsługi systemu.
Program ja osobiście nie używam, ale zawsze ustawiam na laptopie mojego syna. Właśnie kończy się we wrześniu licencja.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Program aktywowałem z niedawnej promocji na rok, ale jak jest możliwość na dłużej to zgłoszę się do konkursu. Nie koliduje z innymi programami i jeszcze mi nie nabroił.
Podziękowanie za konkurs :dziękuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry