KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2020

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Używam Kerish Doctor od około 5 lat i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby program spowodował jakieś problemy z moim PC. Robi to co do niego należy czyli usuwa śmieci z komputera, monitoruje temperatury karty graficznej i dysków, naprawia błędy. Jestem z niego bardzo zadowolony, dlatego startuję w konkursie.
Dziękuję za konkurs.
 

gracer

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2016
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
Posiadam Kerish Doctor konczy mi sie licencja jest to program który chciałbym dalej użytkować,nieraz mi pomógł w rozwiązaniu problemów w systemie wiec osobiście go polecam.
 

mariuszszczup

Świeżak
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Bardzo dobry program do wszelkich optymalizacji, Kreis Doctor zrobi i doradzi co trzeba uczynić aby nasz komputer był w pełni sprawny. Dziękuje za konkurs rozstrzygnięcie jest 19 stycznia tj. w dniu moich imienin także miło byoby otrzymać taki prezent. Pozdrawiam
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2420
Reakcje/Polubienia
2870
Używam Kerish Doctor począwszy od 2017 roku. Wspaniały kombajn i moje narzędzie nr 1 do utrzymania ogólnego porządku w systemie. Dodam że od kilku lat gdy go używam, a używałem na aż trzech różnych windowsach, program działa stabilnie i po jego użyciu nie nastąpił nigdy żaden błąd. Dziękuję za konkurs i pozdrawiam. Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2020 roku
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
109
Reakcje/Polubienia
44
Wspaniały program , uważam , że jest najlepszy.
Kerish Doctor
dla mnie to wszystko, nie mam szczęścia by wygrać, ostatnio próbowałam i nic z tego, a może mi się uda.
Dziękuję.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Witam
KerishDoctora używam już jakiś czas. Oczywiście nie jest o program idealny, ale bardzo dobrze sprawuje się w tym do czego został stworzony Szybko znajduje i usuwa błędy w rejestrze i dobrze radzi sobie w usuwaniu zbędnych plików.. Mnogość funkcji i częste aktualizacje pomagają utrzymać komputer w dobrej kondycji. Ponieważ za jakiś czas kończy mi się licencja na ten program, zgłaszam się do udziału. Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2100
Reakcje/Polubienia
2552
Używam i jestem zadowolony. Nie muszę pilnować bo robi co do niego należy. Nieuchronnie zbliża się koniec jego aktywności więc dobrze byłoby zdobyć aktywację na dalsze użytkowanie.
 
Ostatnia edycja:

ERPI

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
2
Bardzo dobry program,próbowałem wielu ale ten bije na głowę inne. Jest DE BEST. Chciałbym wziąć udział w Konkursie i wygrać. Dzięki dla
organizatorów.
 
S

Skasowany użytkownik 6404

Przede wszystkim podziekowania dla organizatorow za wspanialy konkurs /szansa na wygrana jest bardzo duza, 30 licencji do rozlosowania pomiedzy uczestnikow konkursu/
Kerish doctor to kompleksowe rozwiązanie do konserwacji komputera, zawierające najbardziej obiecujące osiągnięcia w swojej dziedzinie. Dzięki unikalnemu systemowi Kerish Doctor pozwala uniknąć defektów systemu Windows w czasie rzeczywistym, a także niezawodnie naprawia błędy rejestru systemu. Aplikacja regularnie przeprowadza najdoskonalsze i najbezpieczniejsze czyszczenie systemu z nagromadzonych cyfrowych "śmieci", a także optymalnie zwiększa jego wydajność. Super program, łatwy w obsłudze.
 

Raur

Świeżak
Dołączył
19 Styczeń 2019
Posty
13
Reakcje/Polubienia
36
Thanks a lot for the opportunity to win in this great giveaway, @angellomichel387 and Kerish Products General Manager!

Kerish Doctor is absolutely a fantastic full-featured optimizer/tweaker to maintain a healthy PC system and avoid unwanted errors. Hope to win a license to continuously speed up my system and safely clean crap. Count me in please!
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
kerish Doctor is an all-in-one app for removing unwanted files/clutter and optimizing the performance of PC. It is also light and does not slow down the system. Thanks!!
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
337
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway
Kerish Doctor 2020 is an application which can protect your PC against malware and potential vulnerabilities, monitor computer settings, prevent Windows crashes, clean system to eliminate digital trash to increase computer efficiency, clean uninstalled software leftovers and old downloads, notify release of new software, update databases, fix bugs and remove lock screen virus, etc.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
Kerish Doctor to jeden z najlepszych programów do optymalizacji, ochrony i konserwacji systemu Windows. Pomimo posiadania wielu opcji jest łatwy w obsłudze i może być przydatny zarówno dla laika, jak i zaawansowanego użytkownika. W poprzednim roku skończyła mi się licencja na ten program, więc chętnie bym ją odnowił. Tak więc zgłaszam swój udział w konkursie.

Duże brawa @angellomichel387 za zorganizowanie konkursu na ten wspaniały program :brawo
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Witam, dziękuję organizatorom za konkurs. Używam Kerish Doctor na jednym laptopie od ponad dwóch lat - system Windows 7. To bardzo dobry program, dzięki niemu system cały czas pracuje stabilnie. Na pozostałych rodzinnych maszynach niestety nie mam tego programu. Wygrywając chciałbym zapewnić stabilną pracę kolejnej domownikowi. Pozdrawiam.
 

sudi

Wygadany
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Używam kilka lat program świetnie w tle dba o system.
Must have.
 
Do góry