KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2022

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
angellomichel387, dziękuję za wspaniały Konkurs.
Wkrótce skończy mi sie trzyletnia licencja na ten program a używam go już od ohoho lat. Super optymalizuje i naprawia, a jeżeli uda się go ponownie zdobyć, będę mega zadowolony.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
To naprawde bardzo dobre narzedzie do optymalizacji systemu.
uzywam go od dlugiego czasu i jestem bardzo zadowolony z jego pracy.
biore udzial w konkursie poniewarz konczy mi sie licencja a bardzo bym chcial odnowic ją.
dzieki za konkurs i mozliwosc wygrania go.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim! :)

Kerish Doctor jest nieodzownym programem w moim głównym komputerze ( teraz doszedł drugi komputer ).

Użytkuję go od wielu lat.

Moim zdaniem jest to najlepszy program do optymalizacji komputera.

Chciałbym wygrać licencję ponieważ nie tak dawno zakupiłem drugi komputer który również chciałbym wyposażyć w ten rewelacyjny program.
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thanks for the giveaway.
I want to win Kerish Doctor 2022 for automatic computer maintenance, performance improvement, cleaning the computer from digital garbage and protecting it from vulnerabilities.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Z radością wezmę udział w konkursie. Uważam że program jest niezły. Chcę go zaaplikować na kolejny komputer.
Ponadto uważam że z tych wszystkich "kombajnów" jest chyba najlepszym wyborem. Uważam również że jest programem bezpiecznym dla komputera - ciężko coś zepsuć tym programem, a co za tym idzie nie musimy później "hejtować" jaki to szkody zrobił w naszym systemie.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kaskader1968

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Chętnie wezmę udział w tym konkursie , gdyż konczy mi się niedługa licencja tego programu w wersji 2021.
Według mnie program ten jest jednym z najlepszych programów do optymimalizacji komputera ,
więc zgłaszam swój udział w konkursie .
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Why do I want to win a license for Kerish Doctor 2021?

Because this software finds and cleans my computer's hard disk garbage/trash files that no other hard drive cleaner I have ever used finds, ... plus Kerish Doctor has many features such "Internet Booster" as the that speeds up my upload and download speed plus it makes my DNS connection resolve faster. --- Many times I have had Windows Exployer.exe crash and Kerish Doctor immediately restored it without me having to reboot my computer to restore it.

---> Kerish Doctor is a "must have" software in my opinion.
 
Ostatnia edycja:

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
angellomichel387 super Konkurs.
Używam poprzedniej wersji na "starym" komputerze. Teraz doszedł "nowy" i chciałbym go wygrać, bo uważam , że Kerish Doctor jest jednym z najlepszych programów do optymalizacji komputera. Liczę, że szczęście dopisze.
 

Marcin_t

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
5
Reakcje/Polubienia
1
Dziękuje angellomichel387 za konkurs. Kerish Doctor to moje ulubione narzędzie do dbania oto, by system był w dobrej kondycji. Uważam go za jeden z najlepszych programów do optymalizacji komputera, który można śmiało polecić każdemu. Dlatego chętnie wezmę udział w konkursie.
 

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49



Dzięki życzliwości Kerish Products General Manager za co bardzo dziękuje


Thanks to the kindness of the Kerish Products General Manager for which I thank you very much



40 x 3-letnich licencji do rozdania
Kerish Doctor 2022


40 x 3-year licenses to give away
Kerish Doctor 2022



ProgramyZaDarmo KerishDoctor2021 Giveaway



ban.png



Website | Support

Kerish Doctor 2022 is a complete care solution for computer maintenance that utilizes the most promising developments in this area.

Due to its unique system, Kerish Doctor 2021 prevents Windows crashes in real time and also safely fixes registry errors.

The application regularly performs a maximally thorough and safe cleaning of your system to eliminate accumulated digital "trash", thereby increasing the efficiency of your computer in the best way possible.

Kerish Doctor 2021 protects your PC against malware and potential vulnerabilities and monitors computer settings that are important from the point of view of security.

The Smart Update system promptly updates the application's databases, which are constantly being improved by our experts. Thanks to this system, the software suite is becoming more effective every day, making our solution the most promising in its class.

For Windows 10/8/7/Vista/XP


What's new
(Version 4.85 released on December 30, 2020)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
  • Added the "Driver Update" tool that contains over 100,000 device drivers
  • Added the "Driver Manager" tool, which allows you to make backup copies of drivers
  • Update the "Software Update" tool - version updating now appears in the list
  • Update the "System Restore" tool - add ability to set a name for the created system point
  • Update the "Empty Folder Cleaner" tool - added basic paths of empty folders + safer delete settings
  • Update the "Search for Large Files" tool - added basic paths of large files + safer delete settings

Kerish Doctor technologies
The cloud technology that underlies the assessment of the reputations of files, software, and other objects.​
A unique system that can detect and prevent Windows crashes in real time.​
The most advanced method for cleaning your computer of digital "trash".​
This technology will unleash the full potential of your computer while you play.​
Regularly updates the Kerish Doctor 2021 core and database when you access the Internet.​
Ability to unblock the computer when you can’t do it yourself.​


| Why Kerish Doctor |
Click the feature for details




tcc.png




pln.png




Connect with Kerish

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


ban.png



Zasady konkursu
1. Napisz w kilku zdaniach, dlaczego chcesz wygrać Kerish Doctor 2022
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu

4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 19.10.2021

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW


Competition's rules

1. Write in a few sentences, why you want to win Kerish Doctor 2022
2. Comment in Polish or English
3. All users registered before the announcement of the competition may participate in the competition
4. The end of the competition will take place on 19.10.2021


Persons who receive licenses will be randomly selected via the random portal
and I will have 24 hours confirming the win by PM
Pszepraszam-coś poszło nie tak!
Dziękuję angellomichel387 za konkurs.Biorę udział,ponieważ uważam,że Kerish jest świetnym programem-sam używam i chciałbym go na komputerze żony.Serdecznie pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Chciałbym wziąć udział w konkursie na program Kerish,może dopisze mi szczęście.Na dotychczas używany skończyła się licencja.Program jest przedni nie miałem przy czyszczeniu komputera tym programem żadnych niebieskich ekranów.Dziękuję i pozdrawiam.
 

salb

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
1
Reakcje/Polubienia
6
I have tried all the utilities for optimizing, Kerish Doctor seems to be the most robust in my opinion. Please enter me in this contest!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Przypominam że zgodnie z zasadami trzeba w kilku zdaniach napisać dlaczego chcecie wygrać program.

"Dziękuję za konkurs" czy "Będę szczęśliwym jak go wygram" nie do końca spełniających regulamin konkursu :sarkazm
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Przypominam że zgodnie z zasadami trzeba w kilku zdaniach napisać dlaczego chcecie wygrać program.
Dziękuję za konkurs.
Chcę wygrać, bo potrzebuję programu do optymalizacji systemu.
Będę szczęśliwym jak go wygram.
Nie mogę się doczekać losowania.

Chyba spełniłem kryteria :sarkazm
 
Do góry