KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium Lifetime

Status
Zamknięty.

Herran

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Listopad 2017
Posty
343
Reakcje/Polubienia
698
Malwarebytes Premium Lifetime 3 Devices wow what a surprise from @angellomichel387.Thankyou very much for this Great giveaway.
why you want to win Malwarebytes 3 Premium?
I am regular internet user and most of the day I connect with the internet.Because now there are risks on the Internet like ransomware malware adware spyware pups app fake websites phished URLs and much more which can cause much damage to your system and privacy for example slowdown your system , encrypt your important documents ,account password can be compromised by clicking a pished URL and You can face a lot advertisements.
It scan quickly and if premium version is available then it can stop threat in real-time.
Four layers of effective security along with simple interface and quick install.This is tomorrow's program and nobody can compete
And the biggest thing is that I can share this license with my two more family members.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Malwarebytes has proved itself time and again that it does it's job quite nicely and it can also be used as a second line of defense, as it has no known issues with any AV. The four layers of ant-malware technology makes it one of the best reliable security product that can meet the requirements of advanced and novice users alike.
 

Raur

Świeżak
Dołączył
19 Styczeń 2019
Posty
13
Reakcje/Polubienia
36
Thanks a lot for the opportunity in this giveaway @angellomichel387 and PZD! I've been using Malwarebytes since then because of its advanced and comprehensive protection of my computer against known and unknown threats. I've never had any problems with malware, spyware and malicious websites including rootkits. It also protects my data files from ransomware and software exploits. The user interface is simple and easy to use. Scanning is faster in the new version but application updates still need improvement. I use it as my on-demand scanner and complements well with my antivirus suite. Count me in for the lifetime license!
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Pamiętam że swego czasu był to super program.Właśnie skończyła mi się licencja na Ess i chętnie wezmę udział w konkursie.Trochę poczytałem o MBAM i widzę że ma świetną ochron
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Dziękuję Angellomichel387 za zorganizowanie Konkursu
Dlaczego moim marzeniem jest wygranie licki na program? Po prostu dlatego, że Malwarebytes 3 Premium to super narzędzie do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i programami szpiegującymi oraz blokowania fałszywych stron internetowych. Jest intuicyjny w obsłudze, może działać równolegle do programu antywirusowego, do tego w wersji premium czyli zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym. No i wersja lifetime. Po prostu super gratka. Trzeci raz startuję, może tym razem mi się poszczęści?
 

deathsmear

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2017
Posty
23
Reakcje/Polubienia
98
Miasto
Egypt
Great Thanks for Amazing Contest :brawo

i want to win Malwarebytes Premium to keep my pc safe with increased risk of malwares and especially ransomeware. Malwarebytes is All in one to keep high level of security with frequent definitions updates. being a lightweight with fast scan engine is a magic dream for old pc owner like me.
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Chciałbym wygrać ten program aby potraktować go jako uzupełnienie posiadanej ochrony na jednym z domowych komputerów. Zaletą jest licencja, ktora wystarczy na długo.
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
The all new improved Malwarebytes 3.7.1 is a great security application and its a staple and must be in all systems. Even the office has MBAM free in all the laptops! I too am using the free version and I'd like to join to get the full protection ransomware protection and the exploit protection which is a great addition to a great product! Thanks for contest!!!!!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Używam Malwarebytes od kilku lat.
Najpierw wersji bezpłatnej jak skaner na życzenie, potem płatnej z ochroną rezydentną.
Zawsze był bardzo skuteczny w wykrywaniu zagrożeń na stronach www i jest to główny
powód uczestnictwa w konkursie.
Po początkowych problemach, wersja 3 przestała (odpukać) sprawiać problemy eksploatacyjne
i jest już w pełni przydatna.
Żeby jeszcze trochę lepsza wykrywalność, to byłoby doskonale.
 

Zdzisław

Świeżak
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Używam od lat - jako uzupełnienie wbudowanego w Windows 10 antywirusa. Rewelacyjny program z wielkim zaufaniem użytkowników. Pomógł mi też zwalczyć wiele uporczywych infekcji w komputerach znajomych, które to np. Avast czy AVG przepuściły, a potem nie wiedziały jak je usunąć.
Słowem świetny program i bardzo chciałbym wygrać licencję.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Malwarebytes jest świetnym zestawem ochronnym all-in-one, który współdziała z tradycyjnym oprogramowaniem antywirusowym. rogramowanie. W jednym programie mamy m.in. ochronę przed exploitami, ochronę przed ransomware, rootkitami, heurystyczne wykrywanie zagrożeń. Jest to bardzo cenione oprogramowanie, wielokrotnie polecane, co nie zmienia się od wielu lat. Chętnie się zgłaszam.
Dziękuję angellomichel387 oraz sponsorom za ten konkurs :)
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I remember in 2012 I helped my friend buy this application, and I regretted being late in buying the lifetime version when they were still selling, and when I saw this giveaway my hope for getting a lifetime version came back, this is an anti malware that I highly recommend to my friends, the free version is very good but if you can use the premium version the protection from malware threats can be maximized. lifetime
very amazing giveaway
 

konku

Wygadany
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
59
Reakcje/Polubienia
27
Miasto
Tutejszy
Ooo wielkie dzięki za taki konkurs!
Malwarebytes ADWCleaner to dla mnie podstawowe narzedzie dla badania bezpieczeństwa na komputerze, a tu trafia się okazja by wygrać wersję Malwarebytes 3 Premium!
Nie mogę przegapić takiej okazji!
Dzięki!!!
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Witam
Bardzo dobry pakiet zabezpieczający ,chętnie bym zainstalował sobie na stałe na swojej. maszynie.Od razu czuł bym się bezpieczniejszy.Dzieki za konkurs :)
 

Stephen

Świeżak
Dołączył
31 Grudnia 2018
Posty
20
Reakcje/Polubienia
2
Startuję w konkursie gdyż uważam, że Malwarebytes Premium jest jednym z lepszych programów do ochrony komputera przed różnego typu wirusami i innymi szkodnikami, które na nas czyhają w w internecie. Korzystałem niedawno z pełnej wersji programu podczas okresu próbnego i byłem bardzo zadowolony, program nie spowalniał pracy komputera, a i udało mu się wyłapać szkodniki, których nie wyłapał F-Secure. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać ten program i będę miał zapewniony spokój na długie lata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry